Skocz do zawartości

Archiwum czak mówi papa.

Polecane posty

chwyla.gif.95de19c4338b23c6e512789da105c2a1.gif

No więc to tak. Pamiętam do dziś, jak mówiłem, że nigdy nie przestanę grać, że komputer fajny, gry fajne itp. I będę pewnie miał dzieci i nadal będę grał. Ale przychodzi taki moment w życiu, że zauważasz, że czegoś Ci brakuje, że nie jest to czego jednak byś oczekiwał. No i w tym wypadku jest podobnie, ale nie tylko to ma wpływ. Ogólnie przez wydarzenia w życiu o których już i tak się pewnie nie dowiecie, czy to z dzieciństwa czy to w "dorosłym" życiu, byłem można powiedzieć aspołeczny, nie lubiłem kontaktów z ludźmi i ogólnie uważałem ludzi za zło tej planety - w sumie nadal tak jest, ale nie chodzi o to... Ale przychodzi moment, że poznajesz te jedną osobę która wpływa na jakość Twojego życia, zaczyna Ci dawać fajne lekcje, pomaga Ci być bardziej otwartym. No i tak się stało. Nie, nie jest to kobieta, tylko kolega, którego poznałem 3 lata temu - nie nie jestem gejem, a on tym bardziej - stanowczo wole cipki i on też. Jezu faktycznie, mogło gejowo zabrzmieć. Brr.

No ale do meritum. Zacząłem sobie W KOŃCU układać życie, może i to za późno, może już dawno tak ono powinno wyglądać i mogło wyglądać, ale w przeciągu kilku tygodni wydarzyło się tyle dobrego w moim życiu, co przez 28 lat prócz tego, że się urodziłem, to chyba nigdy nie miałem. No i stąd to pożegnanie. Po prostu nie mam czasu na forum, komputer itd. 

Zmieniłem trochę image, może wstawię kiedyś focie przy okazji, bo to, że z życia forum znikam jako ranga, to nie znaczy, że ucieknę jako użytkownik, kolega, pomocna dłoń, bo pewnie będę tu zaglądał - katujemy to rodzina, a rodziny się nie zostawia. No, ale wracając dalej, zaczęły mi się randki - kuwa, ktoś z moją twarzą, może chodzić na randki! Także, panowie, patrzcie w lustra, weźcie spójrzcie w lustra, jeśli zauważycie choć jedną fajniejszą rzecz w swojej aparycji od mojej, to uwierzcie, że też możecie. Mimo, że nie udało mi się zamoczyć, to i tak 5 takich spotkań w przeciągu miesiąca, jest spoko, a dwie kontynuuje i mooooże. xD

No tośmy się pośmiali, a teraz tak... Dzięki za danie mi szansy na przeróżnych rangach, fajnie, że mogłem uczestniczyć w życiu forum, nie jednej osobie mogłem pomóc albo przynajmniej mogłem odnieść takie wrażenie. Oczywiście, jeśli tylko będę na kompie i będę mógł komuś w czymś pomóc, to  uderzajcie, jak ktoś chce kontakt dalej trzymać, to dawać znaka na PW

Oczywiście z tymi, z którymi mam kontakt, to mam nadzieję, że jeszcze kawkę/flaszkę walniemy @ xKarcia- nie odpuszczę, za blisko mieszkasz. xD

No, a teraz wypada chyba wymienić kilka osób, bo zauważyłem, że każdy tak robi - chuj dostosuję się. :D

Dzięki:

@ Ry!

@ Weak.

@ Karcok

@ martini

@ Jase

@ xKarcia

@ Zdolna.

@ Paula.

@ Awika.

@ Zawiszak?

@ Meow.

@ mayor

@ Dewey

@ MasterGraif

@ Damianciu

@ Wredzia

@ Carolina

@ Ejdrien.

@ Natalia .

@ Djanka

@ KubeN

@ EXTREMAAAAA

@ IMean

@ cloud`

@ CHerbatniK

@ Nati

@ dełoś

@ Szogun

@ Bulbo

@ chmiel

@ hania

Dzięki, że mogłem z każdym z Was zamienić więcej niż dwa słowa czy na czacie, czy spędzić czas na serwerze, ts'ie itp. Osoby o których zapomniałem, no przepraszam, ale za dużo pewnie już mi się Was przewinęło. :D

Czas po prostu żyć.

- Z wyrazami szacunku, Patryk.

@ Shoger- Ciebie nie szanuje.

"The time has gone"

• Like 2
  • Haha 1
  • Wow 1
  • Przykro mi 18
  • Uwielbiam 6

Dziekuje za wszystko stary druchu, na kazdego z czasem przychodzi pora. Kontakt pozostaje i masz Nas odwiedzac na TS'ie bo sie przejade do Ciebie :default_cool:

Tak btw. to z tym Kolega zabrzmialo faktycznie jakbys byl ciepły  XD 

• Like 1
  • Uwielbiam 1

Jejku czytając Twój post z jednej strony jest mi smutno, bo mówisz, że rezygnujesz.. ale z drugiej widać, że jesteś mega szczęśliwy właśnie teraz, więc cieszę się razem z Tobą! Bardzo fajnie z Twojej strony, że podzieliłeś się tym wyznaniem z całą resztą. Korzystaj z życia i ciesz się każdą chwilą!! Trzymam kciuki i powodzenia na tych randewu hihi! Mam nadzieję, że jeszcze uda się kiedyś pośmieszkować na czacie! Wszystkiego co najlepsze Czakuś!! :serduszko:

• Uwielbiam 1

Kochanieńki!

Nigdy nie jest za późno aby móc coś zmienić, a tym bardziej żeby randkować! XD

Każdy w życiu dochodzi do takiego etapu jak Ty, że chce coś zmienić, ułożyć sobie życie, ustatkować się i jest to zrozumiałe. Co prawda ja ostatnio tutaj bywam bardzo rzadko, ale dziękuję za wspomnienie o mnie. :serduszka:

Ja życzę Ci z całego serduszka powodzenia, niech Ci się wiedzie jak najlepiej, bo każdy zasługuje na szczęście! 

Trzymaj się cieplutko! :* 

• Uwielbiam 1

Nie mam pojęcia co napisać :c

Życzę Ci dużo dobrego, spełniaj marzenia, ciesz się każdym dniem i korzystaj z życia. Mam nadzieję, że będziesz często do nas zaglądał bo szczerze będzie mi Ciebie brakowało, mimo że tak słabo Cię znam :c

Trzymaj się czakuś! Pamiętaj, że zawsze znajdziesz tu osobę, z którą będziesz mógł pospamować na czat boxie :default_biggrin:

Buziaki od pandy :panda:

• Uwielbiam 1

Mam nadzieję, że będziesz nas często odwiedzał @ czak. Nasza sieć to coś pięknego, ale nigdy nie będzie taka sama bez ciebie :(

Może nie zauważyłeś, ale wiele dzięki Tobie się tutaj nauczyłem, jestem wdzięczny. Trzymaj się chłopie, życzę największego powodzenia w życiu!  :papapa:

• Uwielbiam 1

Nie sądziłem, że stanie się to tak szybko. Tracimy kolejną wspaniałą osobę z sieci. Z pewnością będzie nam brakować Twoich pięknych grafik. I poczucia humoru. Mogę życzyć Ci tylko powodzenia i mam nadzieję, że kiedyś na nowo zawitasz do nas.

Trzymaj się Czakuś :placzek:

• Uwielbiam 1

Może zabrzmi to chamsko, ale jak sam napisałeś, że rezygnujesz z rangi, a z Nami zostajesz, więc ja nie czuje smutku, a radość, w życiu prywatnym zaczęło Ci się układać i to jest kolejny powód do radości w Twoim pożegnaniu. Trzymaj się i z fartem mordeczko.

• Like 1
  • Uwielbiam 1

fejsbóczka mojego masz, więc zawsze możesz tą delikatnie podpitą mordkę odezwać i pogaworzyć ze mną na jakikolwiek temat boś dobry chłopok!

powodzonka po drugiej stronie ekranu :pijemy2:

p.s. jakby Rydzu Ci najebać chciał to pisz, wyjaśnimy spaślaczka XD 

• Haha 1
  • Uwielbiam 1

Będzie taki moment w przyszłości, że i ja się będę musiał pożegnać. Nie ukrywajmy, że jesteśmy tutaj dla zabawy i aby coś fajnego razem zbudować, ale nikt chyba nie myśli tutaj o zostaniu do 60 roku życia. Jak się poznaje kobietę, czy tak jak w twoim przypadku, dobrego kolegę który stawia cie do pionu i pokazuje jaki naprawdę świat jest zajebisty, to nawet nie ma co wybierać pomiędzy internetowym światem, a jego 3000x lepszym odpowiednikiem, realnym.

Pamiętam jeszcze jak dziś, wykazałeś się wtedy mega dojrzałością, bo w zasadzie nie musiałeś z żadnej rangi schodzić, ale po przyjęciu mnie na moderatora, postanowiłeś zejść ze swojej rangi na rzecz nowych modów i dać im pole do popisu, choć tak naprawdę nie musiałeś, takie małe drobne akcje się szanuje i żebyśmy się nie rozumieli źle, nie chodzi mi tutaj, że oddałeś rangę moda i oo kurwa już się rzucamy na kotlety! Po prostu chodzi o ludzki fakt, że wyciąga się rękę do człowieka którego nawet nie znałem.

Co ja ci mogę powiedzieć mordeczko moja kochana, jesteś jedną z nielicznych osób na forum, do których mogę mieć taki ogromny respekt, przede wszystkim pewnie tą główną rolę u ciebie pełni wiek, co za tym idzie dojrzałość. Na pewno były to wspaniałe chwili od czasu do czasu posiedzieć sobie na tsie i pośmiać się, jako iż nie mieliśmy tak mega dużo kontaktu na tsie, to wydaję mi się i tak, że był on na w miarę wysokim poziomie.

Życzę ci abyś sobie znalazł również kobietę (Może i ja też xD Zobaczycie za niedługo), bo nie wszystkie kobiety to zło, każda płeć i każda osoba ma swoje plusy i minusy, ale jednak baba (Nie obrażać się) zawsze potrafi ustawić do pionu i ryknąć "Nie pij tyle wódy młody!"

Ale w życiu na pewno sobie można cenić dużo bardziej przyjaciół niż drugą połówkę, wiem to po swoich przejściach i to jest moja rada od ciebie, jak ktoś wyciąga do ciebie pomocną dłoń, to jej nigdy nie odpychaj.

Całuski ode mnie bracie i powodzenia w życiu!  :cat3:

Kur** w końcu skończył :thpopcrn:

• Uwielbiam 2

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

• Utwórz nowe...