Jump to content

Twixmax

Urlopowicz


Community Reputation

849 Przewodnik

About Twixmax

 • Other groups Admin CS 1.6 [ONLY DD2]
 • Birthday 12/23/2002

Informacje

 • Gracz
  CS 1.6
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Polska
 • Serwer
  [CS1.6] DD2

Recent Profile Visitors

2,061 profile views
 1. Twixmax

  Cya

  Również wielkie dzięki za danie mi szansy, szkoda że odchodzisz ale zawsze możesz do mnie pisać na steamie jbc :D 3Maj się i Powodzenia!
 2. Nick: Twixmax Powód: Od jutra wracam na Praktyki, do tego Treningi i nie chcę zaniedbywać ważnej dla mnie osoby, dlatego będzie mnie mniej. Data: Póki co, od 2.07 do 19.07.
 3. Ja Ci już na Pw składałem, ale no raz jeszcze nie zaszkodzi :D Wszysrkiego najlepszego Wredzioszku! :D
 4. Szanuję za zainteresowanie wędkarstwem :D Siema
 5. Wiem że jest zapotrzebowanie na Adminów ale no bez przesady - GT, grasz od dwóch dni, nawet nie znasz wszystkich adminów, daj się poznać - Podanie, ile je pisałeś? 5 minut? + Składka Czasem adminem gdzieś nie jesteś? Bo widziałem jak dzisiaj Binda o celach puściłeś. I 4 dni temu miałeś bana za kulturę, tylko wtedy grałeś pod innym nickiem http://bany.katujemy.eu/bans/53171.html Osobiście, Jestem narazie na Nie
 6. Co wykonać?:Avatar [Najlepiej GIF] Napisy: Twixmax Informacje dodatkowe: Najlepiej jakby było coś w Gif, Nie mam wielu wymagań, jedynie fajnie jakby było jakieś nawiązanie do Anime,ale nie musi być oczywiście. Wymiary: Takie jak na Forum Link pomocniczy: Zdaję się na was :) Z góry, Dziękuję Edit: :O @ DarkAng3l! Dziękuję bardzo

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Create New...