Jump to content

Twixmax

Opiekun Serwera

Community Reputation

695 Legenda Katujemy

About Twixmax

Admin CS 1.6 [ONLY DD2]

Informacje

 • Gracz
  CS 1.6
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Polska
 • Serwer
  [CS1.6] DD2

Recent Profile Visitors

1,459 profile views
 1. KONKURS TOP 15! Od dnia 09.04 do 30.04 odbędzie się konkurs na serwerze, w którym do wygrania będą następujące nagrody: Top 1 - Gra Steam, Prey Klik Top 2 - Vip na 3 Tygodnie Top 3 - Vip na 2 Tygodnie Zasada jest prosta, Top 3 graczy na serwerze według rankingu wygrywa. Głównym sponsorem konkursu jest @ Strixza co dziękujemy :) Informacje odnośnie konkursu: Dzisiaj tj. 08.04 o godzinie 23:00 zostanie zresetowane Top 15. Jeśli osoby po zakończeniu konkursu nie zgłoszą się w przeciągu tygodnia, nagrody przepadają. Admini również jeśli mają chęć mogą wziąć udział. Po odbiór nagród zgłaszamy się do @ Twixmax Pozdrawiam!
 2. Propozycja zaakceptowana Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 3. Hejo i do zobaczenia na serwerze ^^
 4. Twixmax

   Kosz .

  Cześć
 5. Tak jak było w przypadku Strixa tak i tu się wypowiem. Oczywiście, że na Tak +Wiek +składka +Amx +Nie ma z nią problemów, często mi zgłasza graczy na steamie :D +/- GT Good Luck!
 6. O takie coś to nie musisz tu pisać możesz na Pw, Zaraz zresetuję. Ale no, dziękuję za Przypomnienie. Zamek. Edit: Topka Zresetowana.
 7. Skarga została przyjęta Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 8. Widzę w Logach, że Używał jeszcze gorszych słów niż te podane na ss przez Ciebie i do tego ciągle prowokował. Szanuję za to, że nie dałeś mu się sprowokować. Myślę, że Ban na 3 dni da mu coś do przemyślenia. Dziękuję za Zgłoszenie @ Matkovsky. Zamek.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Create New...