Jump to content

Carolina

V.I.P

VIP

Użytkownik należy do grupy VIP!

Community Reputation

348 Bywalec

About Carolina

 • Other groups Dziewczyny
 • Birthday 10/27/1994

Informacje

 • Gracz
  CS 1.6
 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Tam gdzie jaszczurki się wygrzewają xD
 • Serwer
  [CS1.6] DD2

Recent Profile Visitors

2,820 profile views
 1. Co wykonać?: Sygnaturka Napisy: Carolina Informacje Dodatkowe: Macie wolną rękę. Tylko żeby nie było jakiegoś dramatu. Pokażcie swoją kreatywność. Jedynie co mam z wymagań, to pobawcie się z tymi dwoma gifami. Tematyka: Tomb Raider Wymiary: Takie jak na forum Link pomocniczy:
 2. Sama miałam styczność z Nati jako moderatorką i wiem, że ona jest odpowiednia na te stanowisko. Sumiennie wykonuje swoje obowiązki. Bardzo doświadczona w pracy jako moderator. Dużo chęci z jej strony w rozwój sieci. Zawsze oddawała serduszko w to co robi i tak będzie tym razem.
 3. Sprzedałeś się?
 4. Mogłeś się ze mną na randkowanie umówić. Ja nie mialabym nic przeciwko zabawy w sieciowe granie 😂😂😂 A już na serio to dużo, ale to dużo powodzonka życzę. Mam nadzieję, że jeszcze będzie okazja do wymiany zdań. Tylko tym razem bez spiny jak jakiś czas temu xd
 5. @ czak +100000000000000000000 za foto
 6. Co wykonać?: Awatar Napisy: Carolina Informacje Dodatkowe: Liczę na waszą kreatywność. Macie wolną rękę co do wykonania pracy. Tematyka: Lara Croft z Shadow of the Tomb Raider lub Rise of the Tomb Raider Wymiary: takie jak tutaj na forum Link pomocniczy: Macie wolność wyboru. Nie będę was ograniczała.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Create New...