Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

Partnerzy

Zdolna.

 Właściciel Serwera

Zdolna. wygrał w ostatnim dniu Maj 28

Zdolna. ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

743 Legenda Katujemy

O Zdolna.

Donator, Dziewczyny
 • Tytuł użytkownika
  #girl_boss ♡
 • Urodziny 06.02.1998

Informacje

 • Płeć
  Kobieta
 • Imię
  Marlena
 • Lokalizacja
  St-ce
 • Serwer
  TeamSpeak3

Kontakt

 • Snapchat
  xxmerrusxx
 • Steam
  xxmerrusxx
 • GG
  0

Ostatnio na profilu byli

5101 wyświetleń profilu
 1. Usunęłam dzisiaj 80% adminów z rang serwerowych. Dlaczego? Dlatego, że właściciele/opiekunowie nie zgłaszają do adminów informacji, że dany użytkownik nie jest już administratorem jego serwera, a w samej grupie na ts3 robi się zbędny bałagan i ogłupienie bota ts3. Przypominam, że bot dodaje informację o statusie ilości dostępnych adminów danego serwera na ts3. Każdy obecny admin serwera bez rangi na ts3, kieruje się na centrum pomocy do adminów ts3, nie pisze do mnie, że grupa mu zniknęła i dzieją się niewyjaśnione zjawiska paranormalne. Kolejna sprawa to Właściciele Serwerów jak i Opiekunowie utracili permisje. Wszystkie które potrzebujecie do pracy na ts3, a nie do zabawy otrzymacie, do tego czasu chcę ustalić z @ Dudnes czego potrzebujecie. Kolejna informacja już dla osób posiadających uprawnienia. Grupa z niższymi uprawnieniami na ts3 blokuje wam uprawnienia z waszej wyższej. Co za tym idzie każdy Admin TS3 nie posiada registerki ze względu na ww. powód. Grupy kanałów również was ograniczają (nie tyczy się to zwykłego użytkownika). Nastąpi zmiana ikon grup administracji sieci na ts3. Gdyby ktoś miał jakieś propozycje, poniżej tematu jest odpowiednie miejsce na ich dodanie. Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś pytania zapraszam na pw. Chętnie odpowiem.
 2. Omg. Znowu jednak ja. XD chociaż tym razem brwi nie są tak blisko siebie.
 3. No to jeszcze raz najlepszego stara dupo. :D
 4. Kolejna zabawa popularnosci. Jak Cię @ KubeNlubie tak jestem na nie. Już to przerabialiśmy na weedcs. Bez sensowne, nie potrzebne. A i płacze pozniej będą że po znajomosci, jak zwykle bywa. Wszyscy wiemy że @ martinijest najlepszy. Nie potrzeba do tego eventow. :/
 5. A ja dla odmiany wrzucę "bez tapety".
 6. A czemu nikt nie zwrocil uwagi na 69. XD teraz wyjde na tą najgorszą.
 7. Hejka, udanego rejsu na tym pokładzie.
 8. Ten moment, kiedy cieszysz się że wymieniasz gąbke w zlewie i wyczekujesz, jaki będzie jej kolor. :eyes:

  1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
  2. czak

   czak

   Ja ostatnio kupiłem lepszy płyn do prania w promocji! <3

  3. Dewey

   Dewey

   @ czaka ja firmowy płyn do spryskiwaczy 😁

  4. czak
 9. Omg. To faktycznie bardzo zła żaba. XDDD
 10. It's a beautiful night, we're looking for something dumb to do Hey baby, I think I wanna marry you Is it the look in your eyes, or is it this dancing juice Who cares baby, I think I wanna marry you.
 11. Albo mi się wydaje albo w lotto też niewiele osób bierze udział. Może po prostu takie rzeczy powinien prowadzić ktoś... Aktywnie zachęcający innych do tego jak @ Awika.w redakcji, choćby do samego czytania. Zrobić coś sztuką nie jest, umiejętnie sprzedać swoją pracę to już jest sukcesem. :) Jak dobrze pamiętam u mnie zawsze dużo osób brało w tym udział. Na tak.
×
×
 • Utwórz nowe...