Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

Partnerzy

Karcok

Vice Administrator
 • Zawartość

  2246
 • Dotacje

  614,99 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  73
 • Czas online

  36d 21h 28m 10s

Karcok wygrał w ostatnim dniu Listopad 16

Karcok ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

4393 Legenda Katujemy

O Karcok

Sponsor
 • Tytuł użytkownika
  NASA
 • Urodziny 14.08.1996

Informacje

 • Gracz
  CSGO
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Karol
 • Lokalizacja
  Niemcy
 • Serwer
  [CSGO] AWP
 • Zainteresowania
  Astronomia, Komputery, Motoryzacja

Kontakt

 • Steam
  STEAM_1:1:41061554
 • GG
  0

Ostatnio na profilu byli

4173 wyświetleń profilu
 1. Dziwi mnie fakt, że tak bardzo upierasz się przy tym, że nie jesteś odpalony, a mimo to składasz rękawice i nie walczysz dalej. Gadki typu "To i tak nie ma sensu, bo wyjdzie na jedno" są nie na miejscu, bo na tym forum generalnie jeszcze nikt nie został fałszywie oskarżony. Zadaniem UBT to sprawdzanie podejrzanych osób i etw. podczas gdy są wystarczające podejrzenia, nakładanie bana na nich, ale one nie mają ostatecznego głosu. Zawsze kiedy się nie zgadzasz z daną decyzją możesz się kierować bezpośrednio do czerwonych, albo do samych Właścicieli serwerów. Jeżeli to ja miałbym bana, a byłbym niewinny, to na 200% bym walczył i udowodnił to innym, że jednak niczym się nie wspomagam. Ale to jest tylko i wyłącznie twoja decyzją, którą w tej chwili podjąłeś i nie będę jej podważał, ani negował. Mogę życzyć tylko szczęścia i więcej determinacji w życiu :) Ostateczne zdanie ma @ Gosia ?! i @ Zawiszak?
 2. "Omie lub cos takiego" Albo coś takiego? Nie mamy SteamID i dodatkowo strzelasz z nickiem?
 3. Zapytałem się grzecznie Greka, gdzie jest kasa...... Tak wiem, odwala mi w robocie xD VID-20191122-WA0000.mp4
 4. Uwaga! Temat zostanie wywalony do archiwum po upływie 2 tygodni! Proszę się zapoznać tylko z jego zawartością! Temat tyczy się wszystkich osób, które moderują na forum: Moderator, Właściciel, Opiekun, Unban Team. Krótka informacja, ostatnio są spekulację, czy wyrzucać dane tematy do archiwum z szablonem, czy jednak tylko przenosić. Generalnie wszystkie tematy z prefiksem (Dla osób które nie wiedzą co to jest prefiks, widnieje on niżej) Przyjęty, Odrzucony, Odbanowany itp. Blokujemy po pięciu dniach i przenosimy do archiwum, nie zamykamy ich szablonem moderacyjnym "Archiwum główne/Archiwum bez przenoszenia" ponieważ zniknie nam aktualny prefiks. To się tyczy wszystkich działów CS 1.6, CS:GO oraz generalnie całego forum. Które tematy można przenieść z szablonem moderacyjnym "Archiwum główne/Archiwum bez przenoszenia", praktycznie wszystkie, tak jak wspomniałem, nie ruszamy po prostu tematów z gotowym prefiksem. Proszę wszystkich po prostu aby się zapoznali z tym tematem, aby nie było jakiś niejasności. @ Awika. @ cloudn @ Jase @ Gosia ?! @ IMean @ mayor @ EXTREMAAAAA @ czak @ Kub1nho @ PEJTEROVSKY @ Haise @ salvatore @ Meow. @ Erwin @ Kuchcik @ EcCo @ Zawiszak? @ NeQ. @ Progress d(-.-)b Music @ BlaDy* @ Zdolna. @ GrandMaster @ SDCSebeK @ P00L @ LiLCrank @ BreaK.TM @ Nati @ SQUeZ @ laresse @ Not t!k3r @ clixxu. @ Twixmax @ Nuway @ BinaR @ Szogun @ AxaDaksi^_^ @ Sceptyk @ xKarcia@ Power of Shadow @ `dem @ DEjMAN @ LEGENDAR
 5. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 6. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Ponowne podanie możesz złożyć po upływie 7 dni. Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 7. Witam bardzo serdecznie
 8. @ Kub1nho @ P00L @ Erwin @ Haise - Wydajcie werdykt co do gracza.
 9. PayPal czasem ma przeróżne opóźnienia, uzbrój się w cierpliwość. Jeżeli po dzisiejszym dniu, bądź po jutrzejszym nadal nie otrzymasz pieniędzy na portfel, daj mi znać na pw.
 10. @ Durus Ile osób weźmie udział w tym? 3? 4? Powiedźmy sobie szczerze, od dobrych paru lat na tym forum są robione różne konkursy, lub eventy, lecz zawsze jest jeden problem, zapisze się 30 osób, a faktyczny udział weźmie tylko z 5. Prawda jest taka, że jak nie będzie odpowiedniej nagrody, to nikt się nie zjawi. To jest przykry fakt, ale tak jest, ludzie nie patrzą pod kątem tego, aby się zabawić, ale żeby zarobić.
×
×
 • Utwórz nowe...