Jump to content

xKarcia

Dziewczyny

xKarcia last won the day on April 27

xKarcia had the most liked content!

Community Reputation

0 Neutralny

About xKarcia

 • Birthday 11/02/1997

Informacje

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Kuj-pom

Recent Profile Visitors

15,435 profile views
 1. 1. @ Dudnes 2. zupełnie nie mam pomysłu, więc niech będzie @ mayor XD 3. @ Karcok
 2. A według mnie poszło jej ok. Przecież ona na codzień nie ma do czynienia z muzyką, więc też nie wymagajmy nie wiadomo czego xd
 3. Nie rozumiem czemu to komukolwiek przeszkadza, chcą to niech się tak bawią. To tylko reputacja na forum, nic więcej xd I ciekawe w jaki sposób ma być weryfikowane, czy to po znajomości/bez powodu czy nie. Będzie można dawać tylko czerwonym, właścicielom i redaktorom, czy jak? Jak znam @ Weak.to już mu nie mogę dać? Bo w sumie jak się stwierdzi, czy dana treść mnie bawi/zainteresowała, czy daje mu, bo go znam?xd (daje reputacje, hehe) I nie rozumiem po co ktokolwiek chce nadganiać osoby z dużą ilością reputacji, co wam to da?xd Są osoby bardziej aktywne na forum i mniej, zawsze tak było
 4. Wszystkiego najlepszego! Życzę Ci żebyś zawsze był gotowy do dalszego picia..
 5. Myślę, że pomysł jest naprawdę fajny. Jednak żeby bardziej tego forum nie zaśmiecać to można usunąć np '' całkowity czas online'', bo to praktycznie nic nie wnosi, i zastąpić to Twoją propozycją.
 6. Moim zdaniem akurat wiek nie ma nic do rzeczy. W wieku 16 lat możesz już od 8 lat grać w csa i być bardziej doświadczony od dwudziestolatka co gra dwa lata xd Ale jestem na nie, bo nie widać Cię na forum, w sumie widzę pierwszy raz xd A do tego mam wrażenie, że bardziej chcesz tę rangę jako formę nauki, a na tym stanowisku powinny być osoby pewne tego co robią. Sb mógłby być lepszy:D @ Weak. naucz się liczyć są trzy :)))
 7. Sto lat, sto lat!! Spełnienia marzeń
 8. Przypominam o zbiórce :puppy: 

   

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Create New...