Jump to content

chmiel

Urlopowicz


chmiel last won the day on December 3 2019

chmiel had the most liked content!

Community Reputation

1,887 Expert

5 Followers

About chmiel

 • Other groups Opiekun Serwera
 • Birthday July 23

Informacje

 • Gracz
  CSGO
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  .
 • Lokalizacja
  Daleko

Recent Profile Visitors

3,798 profile views
 1. "Ku*wa dojedzcie go przecież to nie jest jakiś dobry gracz" xD
 2. Jak dla mnie mógłby być konkurs na najładniejszą pracę o Katujemy np. Zrobić pracę w jakims gimpie, plakat, zdjęcie lub jakiś filmik związany z forum i np 3 najlepsze osoby by dostały jakieś nagrody. Jest to oczywiście luźna propozycja i proszę podchodzić do niej z dystansem.
 3. @ Kondziu nie zamykał, to chyba dzisiaj trzeźwy był xDD
 4. chmiel

  Es mecz

  @ Kondziu jak zawsze zamyka xD
 5. Nick: chmiel Powód: Dużo spraw na głowie, odpoczynek Data: 1.07-9.07
 6. chmiel

  Srifa 21

  Chłop dobrze gada, ciągle w fifach jest to samo, gram w nie od x lat, ale przestałem. Ciekawe czemu? Po co co roku wydawać 200zł na nową fife w której nic nowego nigdy nie ma. Żenada ;v Edit. @ Karcok no i właśnie o tym mówię xD
 7. Eh osobiście nic do Ciebie nie mam, ale niestety straciłeś trochę w moich oczach przez pójście z niewłaściwą osobą, każdy popełnia błędy i widzę, że próbujesz to wszystko odbudować. Mimo wszystko cześć i powodzenia!

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Create New...