Skocz do zawartości

Weak.

Vice Administrator

Grupa Steam   Dołącz do grupy

Weak. wygrał w ostatnim dniu Sierpień 6 2019

Weak. ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

2055 Legenda Katujemy

O Weak.

 • Urodziny Marzec 1

Informacje

 • Płeć
  Nie wybrano

Ostatnio na profilu byli

37181 wyświetleń profilu
 1. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 2. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Ponowne podanie możesz złożyć po upływie 7 dni. Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 3. Nie będę traktował chamstwa wobec drugiej osoby, a tym bardziej jak się to dzieje na forum. Nie potrafisz w kulturalny sposób odpowiadać drugiej osobie, to takiej posady niestety nie będziesz posiadał dopóki mam tu jakiekolwiek rangi, bądź zdanie. Zmienisz swoje nastawienie do użytkowników to możemy pogadać, obecnie odpadasz przez swoje niedojrzałe zachowanie.
 4. Piękny ten twój nowy avatar xD

 5. Weak.

  Kosz Hejka.

  Hejka. Do zobaczanie w gierce.
 6. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 7. Może na samym wstępie chciałbym zaznaczyć, że moja decyzja nie została podjęta z dnia na dzień, a myślałem o tym od jakiegoś czasu, a drugi właściciel już wiedział o mojej decyzji, która została podjęta. Więc tak, z dzień dzisiejszym rezygnuję ze wszystkich serwerów, które były pod moją opieką. Serwer tworzyłem/tworzyliśmy od samego początku sami, nikt nie dołożył cegiełki po to, aby serwer funkcjonował tak jak sobie tego zażyczyliśmy, od samego początku, godnie walczyliśmy o to, żeby serwer wypromować w sieci, do której dołączyliśmy marcem 2018 roku, po pewnym czasie stwierdziliśmy, że nas czas, który zostaje przeznaczony na serwer jest nieelokwentny do tego na ile zasługujecie, postanowiliśmy znaleźć opiekuna, który nam pomoże chociaż w małym stopniu zająć się serwerem. Na tamten moment był tylko jeden kandydat na opiekuna, który zasługiwał na tę posadę, oraz mieliśmy do niego zaufanie, na które patrzyliśmy z góry, w końcu opiekun to nie tylko kolorek, a obowiązki, które @ Karcok wykonywał rzetelnie, bez żadnych problemów, czy czegokolwiek. Na sam koniec chciałbym podziękować wszystkim, ale to wszystkim, niezależnie od rangi, którą posiadali na serwerze za wspólne 2 lata na serwerze.
 8. Lekko mnie spina, dobrze wiem, że to jest twoja wina. Czysta jesteś, ale nie jesteś niewinna. Moja kochanka ma na imię kokaina
 9. Weak.

  Kosz Ban - Dzwigu

  ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 10. Weak.

  Kosz Ban - Dzwigu

  Są od tego działy na forum, a nie skargi :)

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Utwórz nowe...