Jump to content

Weak.

Zasłużony

Weak. last won the day on June 17

Weak. had the most liked content!

Community Reputation

14 Neutralny

Informacje

 • Płeć
  Nie wybrano

Recent Profile Visitors

43,821 profile views
 1. Nikt mnie nie wyjebał, zaproponowano mi inną rangę. Dudnes może Ci powie jaką, a że nie chciałem no to cóż, jak chuja wiesz, to zamknij pysk.
 2. Nick oskarżonego: @ Jase Opis sytuacji: Ukrywanie skarg swoich "przyjaciół" Powód: Ukrywanie skarg Dowody: Logi moda.
 3. przepraszam czemu nie działa usługa paysafecard wyskakuje mi errror

  1. Show previous comments  7 more
  2. Pikachu

   Pikachu

   już mam nick

   napisz do niego czekałem na nick kolegi prosze bo dałem już tam pin psc

  3. Pikachu
  4. Pikachu

   Pikachu

   napiszesz jeszcze raz bo czekałem na nick kolegi prosze

 4. Weak.

   Archiwum VIP

  SteamID + dowód transakcji w wiadomości prywatnej poproszę.
 5. Temat został przeniesiony do kosza! Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 6. Podanie zostało przyjęte Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 7. Podanie zostało odrzucone Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 8. Modele z góry mają narzucone ręce. Btw. nie napisałeś, który model, większość to modele agentów. Prosta rzecz jak ma się dostęp do plików :)
 9. Propozycja zaakceptowana Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 10. Propozycja zaakceptowana Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 11. Propozycja została odrzucona Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 12. Zrób rejestrację przez Steam, a następnie podaj mi swój SID i mail w wiadomości prywatnej, przeniosę Ci portfel.
 13. Ta nazwa użytkownika jest już używana przez innego użytkownika.
 14. Temat został przeniesiony do archiwum Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Create New...