Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

Partnerzy

Weak.

Urlopowicz
 • Zawartość

  796
 • Dotacje

  25,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  37
 • Czas online

  236d 23h 19m 33s

Grupa Steam   Dołącz do grupy

Weak. wygrał w ostatnim dniu Sierpień 6

Weak. ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

1978 Legenda Katujemy

O Weak.

Vice Administrator,  Właściciel Serwera
 • Urodziny Marzec 1

Informacje

 • Płeć
  Nie wybrano

Ostatnio na profilu byli

35478 wyświetleń profilu

Ulubiony serwer

 • Serwer
  ★ DEATHMATCH ★
 • Graczy
  1/16
 • Mapa
  de_dust2
 1. Weak.

  Lik

  Nick: @ Weak. Powód: Brak jakichkolwiek chęci angażowania się w sieć. Data: Do odwołania.
 2. Admin ma 24 godziny na rozpisanie demka, to czy on to zrobi w godzinę, dwie bądź trzy, to zależy tylko od niego. Na zamieszczonych screenach nie widać braku kultury do drugiego użytkownika. Szukaj zaczepki dalej. :)
 3. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 4. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 5. W profilu widnieje treść, która jest również w postach, więc jeżeli potencjalny widz będzie chciał coś sobie obejrzeć, to wejdzie sobie w obojętnie jaki wasz post, a ukrywać postów przed gośćmi nie chcemy.
 6. Wzór: Imię: Wiek: Link do Steam: Doświadczenie: Dlaczego Ty: Ile przegrałeś czasu na serwerze? Ile czasu możesz poświęcić dziennie?: Zapoznałeś się z wymaganiami?: Kontakt: Wymagania: Minimum 100 postów, Minimum 60 dni stażu na forum, Brak ostrzeżeń na swoim koncie, Wiek +17 Znajomość ortografii, Dobra znajomość regulaminu serwera oraz taryfikator banów, Poparcie forumowiczów, Aktywność na forum. Podania proszę pisać pod moim postem. :)
 7. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 8. Zacznij sprawdzać jego bany w bansie, a nie po tym co napisał. Został odbanowany 12.10, a ostatniego bana za zduplikowane konto dostał dziś. Zmień adres IP i wracaj do gry.
 9. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 10. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 11. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 12. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 13. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 14. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 15. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
×
×
 • Utwórz nowe...