Jump to content

Gosia ?!

Urlopowicz

DONATOR

Użytkownik przekazał dotacje 40.00 PLN!

VIP

Użytkownik należy do grupy VIP!

Gosia ?! last won the day on March 8

Gosia ?! had the most liked content!

Community Reputation

2,181 Legenda Katujemy

About Gosia ?!

Moderator, Właściciel Serwera, Opiekun UNBAN™ [CS 1.6], Donator, V.I.P, Dziewczyny
 • Rank
  Maruda

Informacje

 • Gracz
  CS 1.6
 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Polska

Kontakt

 • GG
  65708947

Recent Profile Visitors

6,934 profile views
 1. Gracz został zbanowany! Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 2. Ban nadany, dziękuję za zgłoszenie
 3. Nie słyszę tu żadnego podpowiadania, jedynie zwykłą rozmowę. Zakaz jest dawania info, a nie ogólnego rozmawiania. Jak się nie da ich nagrać w ten sposób, to wystarczy demko z ciekawymi akcjami.
 4. Odwołanie zostało odrzucone Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 5. Podanie zostało przyjęte Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 6. Zgłoś się do mnie lub do Zawiszaka po flagi
 7. Propozycja zaakceptowana Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 8. W nocy lub z rana zmienię na Twoje, dzięki za propozycje
 9. 1. David Guetta & Showtek - Bad (Geo Da Silva & Jack Mazzoni Edit) 2. Intruz - Jim Carrey ( @ jim carreyz dedykacja ;p) 3. KSHMR - Wildcard (feat. Sidnie Tipton) 4. Zhavia - 17 5. My House - Flo Rida (Jack Dyer Bootleg) 6. Kaczor BRS ft Grzybek LD - Jad 7. Lolita Jolie - Bonjour Madame (Rob & Chris Remix Edit) 8. Sobel Impreza (Rick Morty Music Video) 9. SMASH INTO PIECES - Boomerang 10. Piraci z Karaibów remix Paczka: roundsound katujemy kwiecien.rar
 10. Powodzenia dalej, trzymaj się ;)
 11. Temat został przeniesiony do archiwum Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 12. Temat został przeniesiony do archiwum Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 13. bbc :cry:

  1. Show previous comments  10 more
  2. Bulbuś

   Bulbuś

   Ejejej, ale bardzo brzydki Czak też pasuje xD

  3. Nati
  4. czak

   czak

   @ Bulbuśswiezak, nie wpier*** się. 

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Create New...