Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

STARY STYL ŻEGNAMY, WITAMY NOWY!

Zapoznaj się z możliwościami nowego

Zobacz temat

TRWA KONKURS TOP3# MAJ

Zapraszamy wszystkich do udziału!

Zobacz temat

FACEBOOK KATUJEMY!

Zapraszamy wszystkich do polubienia naszego fanpage!

Zobacz temat

FILM PROMUJĄCY SIEĆ

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego naszą sieć!

Zobacz temat

Partnerzy

Gosia ?!

 Właściciel Serwera

Gosia ?! wygrał w ostatnim dniu Czerwiec 17

Gosia ?! ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

948 Legenda Katujemy

Informacje

 • Gracz
  CS 1.6
 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Polska
 • Serwer
  [CS1.6] DD2

Kontakt

 • GG
  65708947

Ostatnio na profilu byli

2922 wyświetleń profilu
 1. Ciesz się, że dostałeś tylko na 3 godziny, bo wyzwiska na tym serwerze są karane dość surowo. Zamykam to od razu, skarga niesłuszna.
 2. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 3. Gosia To Ja gocs Tylko Tak tu sie nazywam potrzebuje pomocy na rekrutacje o admina

   

 4. Powodzenia dalej, trzymaj się.
 5. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 6. Screeny masz czyste, jednak chciałabym sobie jeszcze na spokojnie demka przejrzeć. Jeśli nic na nich nie znajdę, to oczywiście otrzymasz UB. Edit: Chyba miałeś na myśli, że spalony gracz, bo dobra gra z Twoją nie ma nic wspólnego. Ciekawe demo sprzed 2 dni, które znalazłam i poleciała z niego rozpiska: http://d1.hltv.org.pl/srv54089/HLTV-1906131528-de_dust2.dem.zip 4:30 - 4:41 - rozpoczęcie zabawy, włączenie wspomagaczy. 4:50 - 4:55 - celownik na poziomie klatki piersiowej, po oddanym strzale w ułamku sekundy jest już na głowie, no ale dobra powiedzmy, że jakość dema słaba. -b/+b 5:00 - 5:07 - ładny no scope, szkoda, że celownik zaszejkował. Znów powiedzmy, że "lag" hltv, żeby nie było płaczu. -b/+b 5:25 - 5:31 - nie jestem osobą, która wierzy w cuda - głowa pestkując na ślepo przy pełnym smoke? +b 5:31 - 5:36 - powtórka z rozrywki. +b 7:45 - 7:53 - znów pełna widoczność przy smoke, oczywiście HS wpada. +b 9:36 - 9:42 - no tu się postarałeś, dobry graczu. Celownik zwariował - przeskoki bardzo widoczne. +b 13:54 - 14:01 - to nawet nie wiem, jak skomentować. Morał? Nie rób fullauto przy aimbocie. +b 15:17 - 15:23 - najlepsza akcja, chyba coś słabo sobie skonfigurowałeś tego aima. +b 17:05 - 17:08 - przeskoki, przeskoki i jeszcze raz przeskoki w tych piachu. +b Reasumując: Pa, pa.
 7. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 8. O, sadysta z DD2. Ładnie Ci te głowy siadają ;v Witamy
 9. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 10. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
×
×
 • Utwórz nowe...