Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

STARY STYL ŻEGNAMY, WITAMY NOWY!

Zapoznaj się z możliwościami nowego

Zobacz temat

TRWA KONKURS TOP3# KWIECIEŃ

Zapraszamy wszystkich do udziału!

Zobacz temat

FACEBOOK KATUJEMY!

Zapraszamy wszystkich do polubienia naszego fanpage!

Zobacz temat

FILM PROMUJĄCY SIEĆ

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego naszą sieć!

Zobacz temat

Partnerzy

Gosia ?!

 Właściciel Serwera

Gosia ?! wygrał w ostatnim dniu Luty 26

Gosia ?! ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

842 Legenda Katujemy

Informacje

 • Gracz
  CS 1.6
 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Polska
 • Serwer
  [CS1.6] DD2

Kontakt

 • GG
  65708947

Ostatnio na profilu byli

2600 wyświetleń profilu
 1. Jak najbardziej na tak. Pograłam z nim chwilę na DD2 i mogę stwierdzić, że zachowanie ma w porządku, nie ma z nim problemów. GT z poprzednich dni ładne, amx też zna, wiek również się zgadza. Na pewno przyda się ktoś do pomocy na 4mapsie.
 2. To nie wina serwera - nie posiadamy aż tylu pluginów na nim, by go obciążało, a tym bardziej, by wpływalo to na grę użytkowników. Zgłaszano również, że 4maps miał takie same problemy, więc zapewne była to wina hostingu. Osobiście sprawdziłam, jak serwer funkcjonuje pod względem pingu i jest w normie.
 3. Dostałeś ssy. Masz 24h na edytowanie tematu i ich wrzucenie. @ Romek zobacz to http://bany.katujemy.eu/bans/44870.html Poszukaj ich w folderze z cs'em. Edit2: @ Romek Kolejny raz Ci napiszę, byś sprawdził w folderze z CS - cstrike czy cstrike_polish, już nie pamiętam, jak jest w przypadku NS.
 4. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 5. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 6. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 7. Brak aktywności w temacie. Kolega się obudzi, to da znać na priv.
 8. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Ponowne podanie możesz złożyć po upływie 7 dni. Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 9. Niestety, trzeba się określić, gdzie się chce adminować. Jednak dobrze, że przyznałeś się, że posiadasz flagi gdzieś indziej. Aktywność na serwerze również pozostawia wiele do życzenia. Na tę chwilę muszę odrzucić podanie.
×
×
 • Utwórz nowe...