Skocz do zawartości

Tablica liderów


Popularna zawartość

Pokazuje zawartość z najwyższą reputacją od 12.02.2020 we wszystkich miejscach

 1. 10 punktów
  Imię: Bartosz Wiek: 20 lat Staż na forum: Od 22 lutego 2019 roku, więc zaraz strzeli roczek. Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum: Praktycznie kilka godzin. Od 2 godzin do nawet 3,4. Na forum jestem ciągle, co chwilę zaglądam by spojrzeć co tam nowego. Nie ma znaczenia czy jestem w domu czy nie, często zaglądam tu na mobilnej wersji. Znajomość ortografii i interpunkcji [0/10]: 9/10 Dlaczego ty?: Wahałem się przed napisaniem tego podania. Miało ono nigdy nie powstać, jednak tak każdemu powtarzam, że ,,kto nie ryzykuje ten szampana nie pije", a sam się czegoś w życiu boję, więc postanowiłem aby to podanie się jednak pojawiło. Uważam, że nie jestem idealnym kandydatem, mam swoje na sumieniu, jednak posiadam doświadczenie, zapał, chęć pracy w grupie i jestem w stanie dużo poświęcić dla dobra tej sieci. Zresztą uważam, że jakoś to udowadniam na co dzień. Cieszę się, że się tutaj pojawiłem, dużo zawdzięczam niektórym osobom z tego forum i cały czas chce się za to w jakiś sposób odwdzięczać. Chciałbym dostać szansę by udowodnić, że pomimo jakiś moich starych krzywych akcji i wad, jestem warty uwagi i mogę dać dużo od siebie dla forum jak i całej sieci. Mam zapał i jestem zdeterminowany. Uważam, że to dobre fundamenty ku tworzeniu dobrej renomy sieci i swojego dobrego imienia wśród innych osób. Cenię sobie szczerość, dlatego chciałbym od was również usłyszeć szczere słowa, wszystkie doceniam i biorę do siebie, w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Ja postanowiłem wyrazić skruchę, bo nie chciałem udawać idealnego. Znajomość IPS [0/10]: 9/10 Zapoznałeś się z regulaminami?: Jasne, że tak. Zapoznałeś się z wymaganiami?: Tak. Na koniec chciałbym dodać podziękowania dla pewnej osoby za szczerą rozmowę oraz za to, że namówiła mnie, by to podanie jednak napisać. Liczę na pozytywny odzew.
 2. 9 punktów
  Dziękuję wszystkim za życzenia! @ clixxu. @ Karcok @ BlantomaN @ BieluS @ xKarcia @ tiker @ Vespe3r @ hsmonst3r @ CHerbatniK @ Meow. @ Bulbo @ haikoo @ Delfinek @ Junior @ sebek18 @ Paula. @ chmiel @ cloud` @ SQUeZ @ Stalker_99 @ mvny
 3. 8 punktów
  A więc podsumowując: Zgaduję, że zabrakło Ci słowa "że" oraz wkradła się drobna literówka. W dwóch zdaniach aż trzy razy napisałeś "chciałbym". Widać tu wiele powtórzeń :/ Dwa powyższe cytaty oraz Twoja ogólna ortografia wraz z interpunkcją (dodatkowo literówki i powtórzenia) są dla mnie na wielki minus. Przynajmniej byłeś szczery odpowiadając na pytanie Znajomość ortografii i interpunkcji. Napisane bardzo chaotycznie, z resztą jak całe podanie. Jest to dla mnie kolejny minus, zwłaszcza u kogoś, kto ma aspiracje na Redaktora. Również sama odpowiedź w dlaczego ty nie jest zbytnio wyczerpująca i ciężko się ją czyta. Przejdźmy jednak teraz do plusów w Twoim podaniu: Na pewno wiek. Po mimo chaotycznej odpowiedzi staż na forum oraz aktywność. Widać, że jesteś na forum i uczestniczysz w jego życiu. Popracuj nad składnią, interpunkcją oraz postaraj się zniwelować literówki, powtórzenia i tego typu błędy stylistyczne. Mimo Twoich chęci obecnie jestem na nie. Bardzo mi przykro :/. Tak czy inaczej, życzę Ci z całego serduszka Powodzenia!
 4. 7 punktów
  Imię : Rodzice nadali mi imię Olaf. Wiek : Liczę sobie zaledwie 15 wiosen. Staż na forum : Dziś z ręką na sercu mogę rzec, że 90, a zatem wymóg spełniony na styk. Rejestracja 18 listopada 2019 roku. Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum : Na forum jestem praktycznie cały czas czy to na komputerze, czy na telefonie. Praktycznie w każdej wolnej chwili zaglądam na forum. Moją aktywność potwierdza czas on-line oraz ilość napisanych postów, które nie są spamem. Znajomość ortografii i interpunkcji [0/10] : "Praca" w Redakcji do czegoś zobowiązuje. Mimo, że popełnianie błędów jest rzeczą ludzką, swoją znajomość mógłbym z czystym sumieniem ocenić na 8/10, może 9/10. Dlaczego ty? : Chciałbym zacząć od tego, że zdaję sobie sprawę z mojego krótkiego, w porównaniu do innych ubiegających się o to stanowisko stażu, ale jednak wymóg ten jest spełniony. Uważam, że w zamian za to jestem w stanie zaoferować więcej, o czym później. Zdaję sobie również sprawę z mojego wieku, który niestety wymogu nie spełnia. Możemy to rozumieć na 2 sposoby. Albo, że jest to tylko liczba, ponieważ liczy się dojrzałość, albo, że dojrzałość przychodzi tylko i wyłącznie z wiekiem. To zależy tylko od Was, a ja w to nigdy nie ingerowałem i ingerować nie będę. Przechodząc do właściwej części pytania. Dlaczego ja? A dlaczego by nie! Oczywiście, jak każdy popełniam błędy i będę je popełniał, ponieważ jak już wyżej wspomniałem są one rzeczą ludzką, ale jedno wiem na pewno. Potrafię się uczyć na własnych, aby więcej ich nie popełniać. Uważam, że bardzo dobrze radzę sobie w pracy w grupie, jak i wywiązuję się z zadań samodzielnych. Nigdy nie szukam konfliktów oraz jest mnie bardzo ciężko wyprowadzić z równowagi, jeżeli jednak już to się zdarzy, potrafię opanować się w porę o czym świadczy liczba ostrzeżeń w historii mojego konta wynosząca 0, a także brak jakichkolwiek "wrogów" na sieci. W mojej opinii jestem pracowity oraz rzetelny, co potwierdzić może systematyczność moich prac w dziale Redakcji. Na samym końcu dodam, że staram się pomagać jak mogę naszym Moderatorom zgłaszając posty łamiące regulamin lub odpowiadając na zapytania na Chatboxie odnośnie danego działu i tego typu. W tym momencie otwiera się przede mną szansa na aktywne pomaganie w rozwoju sieci oraz pilnowania porządku, a moje zachowanie może zmienić się tylko na lepsze. Znajomość IPS [0/10] : Jako Redaktor mam dostęp do paru funkcji, których nauka nie zajęła mi długo. Wiem na czym polega reszta z nich dzięki @ cloud`i na podstawie jego "nauk" swoją znajomość ocenię na mocne 6/10. Oczywiście poznanie całej reszty nie zajmie mi długo. Zapoznałeś się z regulaminami?: Oczywiście, ponadto stale ich przestrzegam. Zapoznałeś się z wymaganiami?: Tak.
 5. 6 punktów
  Poszło , wszystkiego dobrego trzymaj się
 6. 6 punktów
  Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 7. 5 punktów
  Twój nick z gry: mrmrmrYT Imię: Krzysztof Wiek: 14 Zakres wiedzy o AMXX(0-10): 7/10 Czy posiadasz sprawny mikrofon: Tak Czy przeszedłeś mutacje: Jestem w trakcie
 8. 5 punktów
  Nie wierzę w to co widzę... Od zawsze myślałem, że każdy w internecie "zapierdala" na siebie, aby mieć najlepiej - tak to wyglądało. A tu proszę, prawdziwa i szczera pomoc dla jednego kolegi z forum. @ Meow. życzę Ci wszystkiego najlepszego i jak najszybszego powrotu do zdrowia! Na pewno przeleje coś w następnym tygodniu, trzymaj się!
 9. 5 punktów
  także tego.. cześć
 10. 4 punkty
  Dzięki za zgłoszenie gracza. Został już zbanowany. Druga kwestia jest taka, że również i Ty nie grasz do końca czysto. Czyli dwóch za jednym zamachem. Pozdrawiam Meow.
 11. 4 punkty
 12. 4 punkty
 13. 4 punkty
  Witam wszystkich. Dzisiaj, dnia 14.02 jednocześnie w święto zakochanych, obchodzi swoje 21 urodziny jeden z członków moderacji forum - @ EXTREMAAAAA. Złóżmy mu najserdeczniejsze życzenia! Mati.. Ja życzę Tobie dużo zdrówka, powodzenia w życiu, cierpliwości, szczęścia, pieniążków, perełek i spełnienia wszystkich marzeń! Sto lat!
 14. 4 punkty
 15. 4 punkty
 16. 4 punkty
 17. 4 punkty
  @ Malinka24h na rozpisanie demka
 18. 4 punkty
  Nie ma linka do demka, nie ma sprawdzania. Nauczę szybko was robić to, o co się was prosi.
 19. 4 punkty
  praca robiona w gimpie na starym laptopie poniewaz nie ma mnie w domu jak wroce w poniedzalek postaram sie zrobic cos lepszego (: ale mysle ze jak na 5 prace w gimpie nie jest az tak tragicznie
 20. 4 punkty
  Oddaj głos na nasze serwery! [CS 1.6] ONLY DD2 - Zagłosuj [CS 1.6] ONLY DD2 #2 - Zagłosuj [CS 1.6] ONLY AWP - Zagłosuj [CS 1.6] 3 MAPS CLASSIC - Zagłosuj [CS 1.6] ZOMBIE PLAGUE - Zagłosuj [CS 1.6] JAILBREAK - Zagłosuj [CS:GO] ONLY MIRAGE - Zagłosuj [CS:GO] ONLY MIRAGE #2 - Zagłosuj [CS:GO] ONLY MIRAGE #3 - Zagłosuj [CS:GO] ARENA 1V1 - Zagłosuj [CS:GO] ARENA 1V1 #2 - Zagłosuj [CS:GO] RETAKE - Zagłosuj [CS:GO] RETAKE PISTOL - Zagłosuj [CS:GO] FFA - Zagłosuj [CS:GO] ONLY AWP - Zagłosuj [CS:GO] 5 MAPS - Zagłosuj [CS:GO] SURF + RPG - Zagłosuj [CS:GO] BASEBUILDER - Zagłosuj [CS:GO] DEATHRUN + KLASY #1 - Zagłosuj [CS:GO] DEATHRUN + KLASY #2 - Zagłosuj [CS:GO] DEATHRUN - Zagłosuj NA KAŻDY SERWER MOŻNA ZAGŁOSOWAĆ RAZ DZIENNIE!
 21. 3 punkty
 22. 3 punkty
  +Wiek +/- IPS +/- Interpunkcja - Jesteś na forum od półtora roku, ale miałeś długą przerwę i tak naprawdę Jesteś z nami raptem 2 miesiące. - Podanie, jak dla mnie na podanie na moderatora powinieneś się bardziej postarać. Jestem na Nie, ale powodzenia
 23. 3 punkty
 24. 3 punkty
  Co wykonać?: Awatar na steam. Napisy: cloud Informacje Dodatkowe: Może być (jak zawsze XD) coś związanego z anime. Tematyka: Mroczna. Wymiary: Image must be between 100x100 and 3072x3072 pixels Link pomocniczy: - @ DarkAng3l!jak zwykle nie zawodzisz @ majqeś dzięki bardzo @ BlantomaNluuuzik, też jest spoko, ale jak mówisz, że poprawisz to jeszcze poczekam :D
 25. 3 punkty
  Na nie bulbo - Chęci przejścia na inną sieć. - Wiek + Podanie
 26. 3 punkty
  Również jestem na nie: - Brak czasami kultury na czatboxie - Żart wyszedł troszkę słaby - IPS Piszesz, że byłeś współwłaścicielem jednej z najmocniejszych sieci, a swój IPS oceniasz na 3/10? Więcej chyba pisać nie trzeba.
 27. 3 punkty
  Z racji, iż na serwerze jest możliwość zakupu danego przedmiotu na okres 2 dni, dzięki której gracz jest w stanie stwierdzić czy mu się podoba, Twoja propozycja zostaje odrzucona. Mimo wszystko dziękuję za czas, który poświęciłeś na napisanie ww. propozycji.
 28. 3 punkty
 29. 3 punkty
 30. 3 punkty
  DZIĘKUJEMY! Jesteś 5530 osobą, która kliknęła dzisiaj w okruszek.
 31. 3 punkty
  Nick zmieniony.
 32. 3 punkty
  @ Axel v2 Skoro było tak jak mówisz proszę podeślij mi Dokumentację medyczną czy też wypis ze szpitala, że faktycznie tam się znajdowałeś.. W przypadku braku dostarczenia jakichkolwiek dowodów odwołanie zostanie automatycznie odrzucone.
 33. 3 punkty
 34. 3 punkty
 35. 3 punkty
 36. 2 punkty
  Siemanko, wracam do was (chyba). Jest dużo nowych osób, które mnie nie znają, więc pomyślałem, że warto się przywitać. Nazywam się Piotrek, lubię ładne samochody i szybkie dziewczyny, albo odwrotnie - jak kto woli. Kiedyś byłem sadboyem z depresją, ale wygrałem z tym i pora do was wracać, bo tu zostawiłem swoje serducho. Posiadałem także funkcję moderatora i mam nadzieję, że kiedyś uda mi się do niej wrócić. Pozdrówki dla wszystkich, myślę, że się polubimy. :)
 37. 2 punkty
  + staż + bardzo wysoka aktywność + nie miałeś raczej żadnych akcji na forum, które mogłyby wpaść w negatywny sposób na twoją osobę - w skrócie ujmując jesteś bezkonfliktowy. + styczność z IPS. Sam nie znam tego jakoś idealnie, ale jak coś to służę pomocą. + ładnie napisane podanie, dużo szczerości. Dla mnie to wielki + +/- wiek, nie do końca spełnione wymaganie, ale cechujesz się wysoką odpowiedzialnością i dojrzałością. - posiadasz już na swoim koncie 3 rangi, które wymagają poświęcenia dużej ilości czasu. No co by tu mówić, ja jestem na tak. Może tobie akurat się uda . Pozdrawiam i życzę powodzenia.
 38. 2 punkty
  Imię: Piotrek Twój nick na serwerze: Petrektt Wiek: 18 Mutacja głosu: Jasne Staż na serwerze (Link do GT): https://www.gametracker.com/player/Petrektt/91.224.117.166:27015/ Sprawny mikrofon [Tak/Nie]: Tak Steam ID: STEAM_0:0:118525973 Link do profilu steam: https://steamcommunity.com/id/petrektt/ Doświadczenie: Naprawdę sporę Znajomość sourcemoda [0/10]: 9 Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Parę godzin tygodniowo Dlaczego Ty?: Chcę pomóc w rozwoju serwera. Przez ten krótki okres mojego grania na nim było naprawdę wiele sytuacji, w których brakowało admina. Poza tym świetnie dogaduje się z Panią Opiekun jak i resztą wyższej administracji. Pozdrawiam serdecznie, przesyłam buziaki. Akceptujesz regulamin serwera?: Tak Akceptujesz regulamin forum?: Tak
 39. 2 punkty
  Powiem tak: to nie jest takie głupie, na jakie wygląda... ;> ciekawa sprawa, jestem na TAK.
 40. 2 punkty
  @ CHerbatniKpięknie wyjaśnił
 41. 2 punkty
  Gracz został odbanowany Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 42. 2 punkty
  Wszystkiego Najlepszego w dniu urodzin, dużo zdrówka, szczęścia, uśmiechu na twarzy i spełnienia marzeń! Baw się dobrze dzisiaj :3
 43. 2 punkty
  Mateuszku, Mateuszku. Twój barman o Tobie zapomnieć nie mógł. Spełnienia marzeń, szczęścia w życiu prywatnym jak i zawodowym oraz przede wszystkim zdrowia życzy ci mały Olafek z redakcji :D
 44. 2 punkty
 45. 2 punkty
  Chłop myśli że ma admina to fajny jest? Bezsensowne odrzucenie mej skargi :)
 46. 2 punkty
 47. 2 punkty
 48. 2 punkty
  Twój nick na serwerze: dominator13.13Wiek:16Mutacja głosu:takCzas spędzony na serwerze (link do GT):https://www.gametracker.com/player/dominator13.13/54.38.142.181:30044/Znajomość sourcebans [1-10]:6Dlaczego ty? Prosimy o dłuższa wypowiedz: chciałbym wesprzeć serwer jak i w jego rozwoju, jestem kulturalną osobą, siedzę długo na serwerze, chciałbym żeby innym graczom dobrze się grało.Posiadasz działający mikrofon: takKontakt (GG / Steam):steamSteam ID:STEAM_0:1 : 184737412Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina i je spełniasz w 100%:tak
 49. 2 punkty
 50. 2 punkty
Tablica liderów jest ustawiona na Warszawa/GMT+01:00

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Utwórz nowe...