Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

STARY STYL ŻEGNAMY, WITAMY NOWY!

Zapoznaj się z możliwościami nowego

Zobacz temat

TRWA KONKURS TOP3# SIERPIEŃ

Zapraszamy wszystkich do udziału!

Zobacz temat

FACEBOOK KATUJEMY!

Zapraszamy wszystkich do polubienia naszego fanpage!

Zobacz temat

FILM PROMUJĄCY SIEĆ

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego naszą sieć!

Zobacz temat

Partnerzy

Tablica liderów


Popularna zawartość

Pokazuje zawartość z najwyższą reputacją od 13.08.2019 we wszystkich miejscach

 1. 21 punktów
 2. 21 punktów
 3. 17 punktów
  Gdynia, a z przodu jakiś ziomek... (-8kg )
 4. 17 punktów
  @ Weak'uś. w tle, gdzieś tam pomiędzy krowami jest xD
 5. 15 punktów
  Jak robią mi ssy to mam taką minę
 6. 12 punktów
  japiełdołe ale jestem pienkny
 7. 12 punktów
  Jakieś z wakacji znalazłem, ale pół mordy XD
 8. 11 punktów
  A wiec tak. Większość osob mnie znam. I wie, że mam żone wraz z córeczką.... Od jakiegoś tygodnia moją żonę polał brzuch. Pojechaliśmy do lekarza, odesłali nas do ginegologa. (oczywiście 1 wolna wizyta za miesiąc...) Prywatnie menda wzięła 150 zł.... I okazało się, że..........................................................................................................
 9. 10 punktów
  @ skp- chciałeś aby wyprzedzić @ Karcok a więc gotowe! Udanego popołudnia wszystkim
 10. 10 punktów
  Won na dół @ Karcok
 11. 10 punktów
  Nasz skromny @ Karcok- również obchodzi w dniu dzisiejszym urodzinki. Także wszyscy składamy mu najlepsiejsze życzenia. Ode mnie, wszystkiego dobrego, zdrówka, dużo kasków i skilla w cs'ie, obyś był na większej ilości plakatów i w końcu dał mi autograf na piersiach! Sto lat! :)
 12. 9 punktów
  A więc tak z mojej perspektywy czy gracz dostawał info z tsa czy nie to i tak jego gra jest zbyt pewna. Rozpisałem demko z owej mapy podanej w odwołaniu i wygląda to następująco: 5:55 zerknięcie na model i od razy wychylasz wcelowany, nie mogłeś słyszeć, że wskakuje, infa też żadnego nie było7:12 Im bliżej jesteś modelu tym bardziej się w niego wceluwujesz, może przypadek ale dziwnie to wygląda8:10 jesteś strasznym pewniakiem, tam gdzie nie ma ct wybiegasz sobie swobodnie 8:36 wychodzisz wcelowany w ct na konekt w ogóle nie bojąc się o atak z gali.. 10:00 Ct przejęło środek i już nie wychodzisz na pewniaka10:18 jakiś przypadkowy strzał w model? Może ale po wcześniejszych akcjach nie sądzę.. 10:23 Czysty mid i już go przejmujesz11:24 wbiegasz na pewniaka under.. (zwróćcie uwagę na to kiedy wbiega pewnie, kiedy nie)14:04 piękna akcja gracza, polecam tempo 1/2x wychodzi i nie wie na którego zawodnika ma się skierować.. później to samo w oknie,15:07 wczęśniej wbiega under na pełnej, teraz zerka na ścianę i się wcelowuje w under.. 15:19 zerka w under i musiał ujrzeć w smoke'u model bo zaraz wyjmuje flesha i chce ale jednak nie chce rzucić bo model wybiega16:03 idzie od dżungli na shifcie i nagle zaczyna sobie pestkować w stronę kuchni ale wie, że model przeszedł już w stronę ct i się tam właśnie wcelowuje.. Tak wiem był frag ct na tt ale no dziwna akcja.. 16:32 under nic nie ma i wbiega pewnie.. 20:41 zerka w ścianę i już wcelowany w under gdzie zaraz wybiegnie ct infa po tt żadnego nie było23:19 wybiega spod schodów, frag na dżungli idealnie wcelowany, poźniej nie wie w kogo celować, tego co stoi na boxie w konekcie czy w tego na schodach.. fajna akcja.. później to już tylko lepiej jak leci idealnie za modelem.. jeszcze te słowo "ale fart" rozwaliło mnie27:30 kręci się po bsie i w ogóle na pewniaka wie, że nikt apsami b nie idzie i za chwilę ten piękny flick z dgl.. @ Karcok@ Weak'uś. Poczekajcie aż wraz z @ ESL i @ EXTREMAAAAApotwierdzimy informcaje o tym czy gracz oprócz infa z tsa miał inne wspomagacze bo ban może ulegnie zmianie :) Pozdrawiam.
 13. 9 punktów
  Witam wszystkich bardzo serdecznie w pierwszej odsłonie E-Sportowej Ligi Katujemy.eu Liga ta będzie rozgrywana pomiędzy administracjami Katujemy.eu Kompletna liga jest dostępna niżej do wglądu. Liga ta, posiada również salę chwały. Sala chwały polega na tym, że pokazuje aktualnie najbardziej fragujące osoby we wszystkich meczach. Jeżeli jakaś administracja jest chętna zagrać kolejny mecz o pkt, proszę pisać do mnie na pw. Wszystkie wyniki meczów, będą podawane zawsze w osobnych tematach. Regulamin i zasady turnieju: 1. Wygranie mapy dodaje 1pkt 2. Wygranie spotkania daje dodatkowe 2pkt 3. Przegranie mapy nie wpływa na ilość punktów 4. Dozwolone jest przeklinanie 5. Zakaz kompletny obrażania rodziców (Grozi punktami karnymi, 1pkt za obrazę) 6. Administracja może dobrać sobie skład jaki chce 7. Zakaz kompletny przyjmowania osób, tylko po to, aby zagrały mecz 8. Opiekunowie i Właściciele podejmują decyzję o składzie 9. Wszystkie spotkania będą rozgrywane w systemie BO3 10. Pula map jest następująca: Cache, Mirage, Train, Dust2, Vertigo, Overpass oraz Inferno LIGA E-SPORTOWA KATUJEMY.EU (ALPHA) Drużyna Zwycięstwa Porażki Wygrane mapy Przegrane mapy Punkty Only Mirage 2 0 4 1 8pkt Arena 1v1 0 1 1 2 1pkt Mirage/Cache 0 0 0 0 0pkt Jailbreak 0 0 0 0 0pkt Retake 0 0 0 0 0pkt Only AWP 0 0 0 0 0pkt FFA 0 1 0 2 0pkt SALA CHWAŁY Najwięcej zabójstw: 1. @ Karcok- 132 Zabójstw! 2. @ Sinematic - 90 Zabójstw! 3. @ Dejv - 89 Zabójstw! Najwięcej asyst: 1.@ Dejv- 28 Asyst! 2. @ Sinematic- 21 Asyst! 3. @ Karcok - 19 Asyst! Najwięcej śmierci: 1.@ Dejv- 97 Śmierci! 2. @ Sinematic- 79 Śmierci! 3. @ Karcok- 66 Śmierci!
 14. 8 punktów
  Dziękujemy użytkownikowi salvatore, Za wsparcie naszej sieci w kwocie 200,00 zł. Katujemy.eu - Katuj razem z nami!
 15. 8 punktów
  Jako, że zgłosiłeś post i nie zgadzasz się z podjętą decyzją, to przestawię urywek rozmowy, która została zgłoszona do rozpatrzenia przez moderatorów.
 16. 8 punktów
  Łokieć, pięta, dwa banany @ Karcokjesteś roz****ny
 17. 8 punktów
  @ Ry! Wąchaj moje jajca z dołu!
 18. 8 punktów
  https://i.imgur.com/PA52cpn.png
 19. 8 punktów
  Ban zostaje cwaniaki konczą banicja a jak masz problem czekam na ciebie bydgoszcz
 20. 7 punktów
  No cześć. Z racji iż zagoszczę tutaj na długo, długo to wypada mi się przywitać z wami. Na imię mam Erwin i to akurat łatwo wywnioskować z nicku, za niespełna dwa tygodnie kończę lat 19 i co by tutaj mówić- dorosłość się zbliża, rozdział 20 ^^. Po wakacjach idę do 4 klasy technikum, zawód w którym się szkole to tzw. "telecwel"- ale to potoczna nazwa, chodzi tutaj o Teleinformatyka chociaż ten informatyk w nazwie jest zbędny jak browar 0% dla @ Gosia ?!- czekam na tego żubra tak swoją drogą. Na ogół będę raczej niewidoczny przez natłok obowiązków, lecz nie przychodzę o suchym pysku (tutaj również jak @ Gosia ?! xD). Bo wraz ze mną przychodzą niektórzy administratorzy z serwerów poprzedniej sieci, a także mój sztabik z którym prowadzę 3 serwery i z tego miejsca dzięki @ Dudnesza przyjęcie nas. Mam nadzieję, że współpraca będzie bardzo owocna dla mnie jak i również dla całej sieci ;)!
 21. 7 punktów
 22. 7 punktów
  Piłka okrągła a bramki są dwie, @ Karcokmasz krzywe nogi i przegrywasz w tej grze 69 z myslą o Tobie skarbie
 23. 7 punktów
  Ja to ten prawie łysy z podkładką 🤣 Z ekipą znajomych na Gaming Housie w Tarnowie 😁 Serdecznie polecam swoją drogą 😜
 24. 7 punktów
 25. 7 punktów
  To zadanie Cię opisuje w 100 procentach, limonkowy który ma góra 10 lat jest bardziej dojrzały od ciebie i lepiej się zachowuje. Ale przecież katujemy nie jest twoja jedyna siecią na której ci się nie udało wbić się na chama na admina. Wklepalem twój Nick w Google i na dzień dobry podania i odwołania od banow z 3 różnych sieci XDDD idz dalej zwiedzaj csowy świat i próbuj swoich sił, może gdzieś ci dadzą admina za przysłowiowy frajer. Takich jak ty juz było tu kilku i aktualnie ich już z nami nie ma. -wiek -zachowanie -muty które posiadasz -dojrzałość Szukałem w tobie jakiś plusów, ale prędzej uda mi się chyba znaleźć złoty pociąg i dorobić się fortuny na sprzedawaniu mirabelek. 3x NIE.
 26. 7 punktów
  + aktywność na serwerze - aktywność na forum - wiek - sm jeżeli miałeś admina 4 miesiące i to jest tylko 4/10, no to nie wiem, jak to rozumieć. jeżeli x2 ma tak wyglądać zachowanie przyszłego admina, to niech mnie kule biją, ale bym się uśmiał. Masz muty za płakanie, spamowanie na u@, nadużywanie mikrofonu, a nawet za poganianie admina na spect, gdy ten już na nim był (z tego się naprawdę uśmiałem XD), a sądzę, że gdybyś dostał jakąś "władzę" na serwerze, to by Ci odyebao i stałbyś się tylko bardziej nieznośny. Nie twierdzę, że tak by było, to tylko moje przypuszczenie. Gdyby był okres próbny, byłbym za nim, ale go niestety nie ma, tak więc jestem na nie. W reszcie podzielam zdanie @ Haaze i @ ESL. //edit// Widzisz, Efiks, ktokolwiek kto dałby Ci ocenę na "nie" to wyśmiewasz tę opinię, nie masz psychy na krytykę, zresztą, jak to 16-latek, myśli, że jest wielki. A tu pocisk ziemia-powietrze sprowadzający na ziemię. :) @ Efiks sugerujesz mi nie bycie graczem Mirka? A tam takie 22k minut to przypadek xd i ponad 3,5 godziny w ciągu ostatnich bodajze 3 dni czy 4. Zresztą, jest to moja opinia, która jak widać pokrywa się z opiniami innych graczy/adminów, więc nie rozumiem twojego toku myślenia. Jednak, co do tego, że nie zamieniłeś ze mną słowa, to to już jest kpina, bo rozmawialiśmy co najmniej kilka razy (pamiętam to) i tyle z mojego tłumaczenia, pierwsze i ostatnie. @ clixxu.szanuje za mirabelki. XD // co, dodam, bo mnie zdenerwowałeś: uwage, link do konkurencyjnej sieci [hidden]: Zaś podanie na Katujemy: Wiek: 16 [ listopad 17] Wyżej podany cytat z wiekiem 17, jest z 2 sierpnia, tutaj piszesz, że w listopadzie je masz. Czyżby to też nie była uzasadniona krytyka? Na tym samym forum, 12 marca pisałeś w podanie: "wiek: 16" zaś w sierpniu już 17, a tutaj mówimy o urodzinach z listopada? gościu, po co Ci to było xD @ clixxu. dzieki, zmotywowałeś mnie do napisania tego, kc.
 27. 6 punktów
  Dziękujemy użytkownikowi salvatore, Za wsparcie naszej sieci w kwocie 200,00 zł. Katujemy.eu - Katuj razem z nami!
 28. 6 punktów
  https://i.imgur.com/TWZ3ZgZ.png Jako, że mało danych...
 29. 6 punktów
 30. 6 punktów
  @ Karcok @ chmiel możliwe @ Dudnesniebawem to chatę wybudujesz jak tak dalej pojdzie XD
 31. 6 punktów
 32. 6 punktów
  To tak na początek, na lepszy początek współpracy
 33. 6 punktów
  Sv_cheats 1 – Wlacza cheaty na serwerze ta komenda pozwoli Ci na używanie poniższych komend. Gods – Wlacza nieśmiertelność dla wszystkich na serwerze. Impulse 101 – Dodajesz maksymalna ilość kasy. mp_restartgame 1 - Resetujesz mecz. Sv_noclipspeed X – dzięki tej komendzie ustalisz prędkość latania zmień 'X' na dowolna prędkość np. : '200' Sv_inifite_ammo 1 bądź 2 Wlacza nieskończona ilość amunicji 1 nieskończoność bez przeładowywania 2 nieskończona lecz, że przeładowaniem. Sv_showimpacts 1 – POkazuje, gdzie powędrowały nasze kule (kwadraty) tak na marginesie dobre do ćwiczeni skanów. Sv_showimpacs_time X – Czas , po którym nasze kwadraty znikną zamień X na dowolna liczbę. Mp_roundtime_defuse 60 – Runda może trwać 60 minut. Mp_ignore_round_win_conditions 1 – Ta komenda ustawisz, że runda nigdy się nie zakończy. Mp_buy_anywhere 1 – możliwość kumpa broni itp… w dowolnym miejscu na mapie. Sv_granade_trajectory – jeżeli rzucisz granat będzie za nim leciała zielona linia dobre do ćwiczeni Smolków. Mp_buytime 9999 – Nieskończony czas kupna broni i granatów. Mp_warmup_end – Zakończenie rozgrzewki. Host_timescale X – Spowalnia lub przyspiesza czas na serwerze (Zmien x, aby zmienić prędkość czasu). Roundend – Szybkie zakończenie rundy. Mp_give_player_c4 0 – Wyłącza bombę. Mp_free_armor – Dostaniesz kamizelkę przy odrodzeniu. Mp_solid_teammates 1 – Włącza przenikanie przez graczy. R_drawothermodels 2 – będziesz widział modele przez ściany (WH). Sv_ignoregrenaderadio 0 – Włącza odgłosy postaci kiedy rzucają granat DM na Boty Mp_respawnwavetime_t 1 – Ustala czas na odrodzenie w TT. Mp_respawnwavetime_ct 1 – UStala czas na odrodzenie w CT. Mp_respawn_on_death_t 1 – Automatyczne odradzanie w Terro. Mp_respawn_on_death_ct 1 Automatyczne odradzanie w Counter-Terro. Mp_randomspawn – Włącza losowe odradzanie się na mapie. Mp_teammates_are_enemies 1 – uruchamia tryb Free For All (Kazdy na każdego). Komendy z botami Bot_crouch – Boty będą cały czad kucać. Bot_place – Ustawianie bota w pozycji , w której stoimy. Bot_difficulty 0-3 – Poziom trudności botów 0 najmniejszy 3 Najtrudniejszy. Bot_stop 1 – Boty zatrzymują się w miejscu i nie będą nigdzie dreptać. Bot_all_weapons 1 – Boty będą używać ze wszystkich broni dostępnych na serwerze. Bot_pistols_only 1 – Boty będą używać tylko z pistoletów. Bot_knives_only 1 – Boty będą używać tylko noży. Bot_dont_shoot 1 – Boty nie będą strzelać w nikogo. Bot_add_ct – Dodaje jednego bota do Counter-Terro. Bot_add_tt – Dodaje jednego bota do Terro. Bot_kick nick – Wyrzuca danego bota z serwera. Bot_quota X – ustawali ilość grających botów na serwerze. Bot_kick – Wyrzuci wszystkie boty z serwera. Bot_kick t – Wyrzuci jednego bota z Terro. Bot_kick ct – Wyrzuci jednego bota z Counter-Terro.
 34. 6 punktów
  https://i.imgur.com/3yTc6O7.gif Chyba jeden z dłużej robionych awków jakie robiłem/przerabiałem. :v Mój awek nie jesm "mój", jest tylko przerobiony :P
 35. 6 punktów
  Jak byłem mały to już wiedziałem gdzie są granice respa ale +1 dla ciebie za wysiłek
 36. 6 punktów
  Zrobi się, jak zrobię to edytuje posta. edit:// @ Karcok
 37. 6 punktów
  Chciałem wszystkim bardzo serdecznie podziękować za miłe życzenia urodzinowe @ Awika. Dziękuje pięknie
 38. 6 punktów
  Zmiany w wymaganiach na admina. Minimalny czas przegrany na serwerze, został zwiększony z 10 do 50 godzin. Minimalny staż na forum, został zwiększony z 2 do 7 dni. Minimalna ilość sensownych postów, została zwiększona z 10 do 20 postów. Minimalny czas przegrany w ciągu tygodnia, został zwiększony z 5 do 7 godzin. Jeżeli gracz zakłada konto, mając świeży Steam, a ktoś mu udowodni, że faktycznie jest powiązany z innym kontem. Taki gracz naturalnie nie będzie miał wstępu.
 39. 6 punktów
  Wybacz, ale okropnie się czyta jeżeli ktoś daje spacje przed kropką. W podaniu nie napisałeś w sumie nic konkretnego i jedyne do czego się odniosłeś w byciu redaktorem to ''Pytanie na dziś''. Ponadto zdanie typu '' Mam dużo pytań , które mógłbym zadać w dziale "Pytanie Na Dziś" . '' jest trochę nie na miejscu i występuje w nim banalne powtórzenie. Tak jak to było wspomniane w jednym z poprzednich podań, to ty masz być osobą, która będzie promowała forum i w pewien sposób dbała o nie. Na forum nie udzielasz się zbytnio, a wcześniej wydaje mi się, że powinieneś zapoznać się z innymi forumowiczami. Szkoda, że nie dodałeś nic od siebie, nie zaoferowałeś nic nowego. Obecnie wybacz, ale jestem na NIE. @ Karcokwiem przecież, użyłem pomarańczowej :D
 40. 6 punktów
  Masz rację. Moje zniknie i wraca ie jest karygodne. Podanie do odrzucenia. Rezygnuje
 41. 6 punktów
  Na drugi raz, uzupełnij do końca wzór (Data) Gracz czysty, nic nie ma. Stary dobry gracz mirka, nic nie posiada :)
 42. 5 punktów
  Witam, Proszę o wszelakie propozycję i uwagi dotyczące COD MOD'a udzielać w tym temacie. IP SERWERA: 145.239.16.113:27015
 43. 5 punktów
  Witam z dniem dzisiejszym otwieram szybką rekrutację na admina! Zapraszam do składania podań. Wzór: Nick: Imię: Wiek: Staż na serwerze (W tym miejscu podaj link do gametracker'a): Doświadczenie w adminowaniu: Znajomość sourcemoda [0/10]: Czy byłeś / byłaś już adminem?: Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Dlaczego Ty?: Posiadasz mikrofon?: Kontakt: Posiadasz PRIME? SID: Posiadasz konto Prime?: Akceptujesz regulamin admina?: Akceptujesz regulamin serwera?:
 44. 5 punktów
  Cześć, jestem Madzia, mam 20 lat, pochodzę z Łodzi. ;) Od dłuższego czasu gram na Arence, więc postanowiłam się przywitać. Do zobaczenia ! :) @ dem. mówisz, że mikser będzie ubijany?
 45. 5 punktów
  https://plays.tv/video/5d58d0970ccad47d52/-clutchmaster-1vs3-flashkill No i meczyk oczywiscie na +++
 46. 5 punktów
  @ Karcok @ Ry! jesteście cienkimi fajusami. XD Dzięki!
 47. 5 punktów
 48. 5 punktów
  ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 49. 5 punktów
  Witam :) Moze taka informacja was oswieci gdzie konczy sie resp TT zaznaczone (CZERWONYM) kolorem. Bardziej to informacja dla adminow serwera DD2
 50. 5 punktów
  Chciałbym zaostrzyć trochę wymagania na admina z tego powodu, że coraz więcej świeżych osób próbuję dostać admina za wszelką cenę.. Gra tydzień, nie udziela się na forum albo się udziela bezsensownym postami i już składa podanie. Tak więc moja propozycja jest taka: " Minimum 10 godzin przegranych na serwerze. " Tutaj jest to zdecydowanie za mało, moja propozycja to 100h albo 3 miesiące w miarę regularnej gry i jest czas na zapoznanie się z administracją i graczami. " Minimum 2 dni stażu na forum " / " Udzielanie się w życie forum (minimum 10 sensownych postów ) " Staż skróciłbym przeliczając na posty czyli ok. 20-30 sensownych postów oraz ingerowanie w życiu forum, a ten staż usunął bo większczość adminów i tak go nie spełnia i ma admina. " Brak jakichkolwiek blokad VAC " Jeżeli gracz składa podanie na admina ze świeżego konta typu 90h, a ktoś znajdzie jego poprzednie konto z blokadą VAC, jego podanie jest natychmiastowo odrzucane i powinno to się tyczyć każdego który w przeszłości miał VAC bana na swoim pierwszym koncie. Również chciałbym żeby dodać w wymaganiach doświadczenie w csgo minium 800-1000h bo jak widzę osoby który kandydują na admina, a ich gra wygląda strasznie to nie chce widzieć i wiedzieć kogo będą banować.. A o rozpisaniu demek to już nie wspomnę.. P.S Mam nadzięję, że moja propozycja zostanie pomyślnie zaakceptowna bo jesteśmy już na tylę rozbudowanym serwerem, że nasza administracja musi być najlepsza!
Tablica liderów jest ustawiona na Warszawa/GMT+02:00
×
×
 • Utwórz nowe...