Skocz do zawartości

Bulbo

Redaktor

Bulbo wygrał w ostatnim dniu Luty 22

Bulbo ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

1287 Legenda Katujemy

6 obserwujących

O Bulbo

Admin CS:GO [ARENA], V.I.P

Informacje

 • Gracz
  CSGO
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Olaf
 • Lokalizacja
  Dąbrowa Górnicza
 • Serwer
  [CSGO] ARENA 1VS1
 • Zainteresowania
  Polewanie Mateuszkowi.

Kontakt

 • Steam
  https://steamcommunity.com/profiles/76561198147652877/
 • GG
  0

Ostatnio na profilu byli

977 wyświetleń profilu
 1. Kto inny jak nie Ty... Oczywiście, że na tak. - Znajomość ortografii, staż i bardzo ładnie napisane podanie pozwolę sobie wrzucić do jednego "wora", - Niejednokrotnie bywa, że Twoje wypowiedzi lub tematy są ciekawe i na wysokim poziomie, - "Staż" w pisaniu własnych tekstów. Cała kwintesencja Redakcji. Cieszę się, że napisałaś podanie. Powodzenia!
 2. Karol, mam nadzieję, że to tylko jakiś żart. Wszyscy mamy nadzieję, że jeszcze zostajesz tu z nami. :sad:

  1. Paula.

   Paula.

   Karcoku nawracam Cię!! :sd:

 3. Kongratulejszyn :1x:

  1. SQUeZ

   SQUeZ

   Dzięki :default_biggrin:

 4. Wszystkiego najlepszego Konrad :D Zdrowia szczęścia pomarańczy. Niech ci Michał nago tańczy. @ Meow.no offense xDD
 5. Przez pewien czas nie widziałem co napisać, aby odzwierciedliło to, kim jesteś, jak się zachowujesz i czy w ogóle się nadajesz. Mimo, że moja odpowiedź raczej wiele nie wniesie, to jestem na tak. Przede wszystkim, mimo Twojego wieku jesteś osobą nadto dojrzałą, więc tu nie ma się czego bać. Na każdej z posiadanych rang dajesz sobie radę bardzo dobrze. Uważam, że nie ma powodu do strachu, że skończy Ci się wolny czas od natłoku pracy. Podanie bardzo krótkie, ale przekonujące, szczere i ładnie napisane. Mimo naszego podobnego wieku, mam nadzieję, że chociaż Tobie się uda. Powodzenia!
 6. 1. Masz rację. Proponuję usunąć Własną twórczość oraz pozwolić wszystkim na publikowanie w dziale artykuły. Dodatkowo można by dorzucić jeszcze jeden dział i nazwać go opowiadania lub coś w tym stylu. 2. Tu również się zgodzę. Nie ma sensu robić podsumowania podsumowań. 3. Pomysł dobry, ale ciężej byłoby to obrobić i wyciąć, aby miało to ręce i nogi. Co do tego mam mieszane uczucia. 4. Ciężko to sobie wyobrazić. Raczej byłoby to niewykonalne. 5. Ciekawe, jednakże obawiam się, że mało kto będzie chciał wrzucać swoje stare zdjęcia.
 7. Nie sądziłem, że stanie się to tak szybko. Tracimy kolejną wspaniałą osobę z sieci. Z pewnością będzie nam brakować Twoich pięknych grafik. I poczucia humoru. Mogę życzyć Ci tylko powodzenia i mam nadzieję, że kiedyś na nowo zawitasz do nas. Trzymaj się Czakuś
 8. Imię : Rodzice nadali mi imię Olaf. Wiek : Liczę sobie zaledwie 15 wiosen. Staż na forum : Dziś z ręką na sercu mogę rzec, że 90, a zatem wymóg spełniony na styk. Rejestracja 18 listopada 2019 roku. Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum : Na forum jestem praktycznie cały czas czy to na komputerze, czy na telefonie. Praktycznie w każdej wolnej chwili zaglądam na forum. Moją aktywność potwierdza czas on-line oraz ilość napisanych postów, które nie są spamem. Znajomość ortografii i interpunkcji [0/10] : "Praca" w Redakcji do czegoś zobowiązuje. Mimo, że popełnianie błędów jest rzeczą ludzką, swoją znajomość mógłbym z czystym sumieniem ocenić na 8/10, może 9/10. Dlaczego ty? : Chciałbym zacząć od tego, że zdaję sobie sprawę z mojego krótkiego, w porównaniu do innych ubiegających się o to stanowisko stażu, ale jednak wymóg ten jest spełniony. Uważam, że w zamian za to jestem w stanie zaoferować więcej, o czym później. Zdaję sobie również sprawę z mojego wieku, który niestety wymogu nie spełnia. Możemy to rozumieć na 2 sposoby. Albo, że jest to tylko liczba, ponieważ liczy się dojrzałość, albo, że dojrzałość przychodzi tylko i wyłącznie z wiekiem. To zależy tylko od Was, a ja w to nigdy nie ingerowałem i ingerować nie będę. Przechodząc do właściwej części pytania. Dlaczego ja? A dlaczego by nie! Oczywiście, jak każdy popełniam błędy i będę je popełniał, ponieważ jak już wyżej wspomniałem są one rzeczą ludzką, ale jedno wiem na pewno. Potrafię się uczyć na własnych, aby więcej ich nie popełniać. Uważam, że bardzo dobrze radzę sobie w pracy w grupie, jak i wywiązuję się z zadań samodzielnych. Nigdy nie szukam konfliktów oraz jest mnie bardzo ciężko wyprowadzić z równowagi, jeżeli jednak już to się zdarzy, potrafię opanować się w porę o czym świadczy liczba ostrzeżeń w historii mojego konta wynosząca 0, a także brak jakichkolwiek "wrogów" na sieci. W mojej opinii jestem pracowity oraz rzetelny, co potwierdzić może systematyczność moich prac w dziale Redakcji. Na samym końcu dodam, że staram się pomagać jak mogę naszym Moderatorom zgłaszając posty łamiące regulamin lub odpowiadając na zapytania na Chatboxie odnośnie danego działu i tego typu. W tym momencie otwiera się przede mną szansa na aktywne pomaganie w rozwoju sieci oraz pilnowania porządku, a moje zachowanie może zmienić się tylko na lepsze. Znajomość IPS [0/10] : Jako Redaktor mam dostęp do paru funkcji, których nauka nie zajęła mi długo. Wiem na czym polega reszta z nich dzięki @ cloud`i na podstawie jego "nauk" swoją znajomość ocenię na mocne 6/10. Oczywiście poznanie całej reszty nie zajmie mi długo. Zapoznałeś się z regulaminami?: Oczywiście, ponadto stale ich przestrzegam. Zapoznałeś się z wymaganiami?: Tak.
 9. Dosyć ciekawa inicjatywa. Wydaje mi się, że można przyjąć na spróbowanie. Najwyżej jeżeli nie "pyknie", można to zamknąć. Jestem na tak.
 10. Goodbye, Marta :sad:

 11. W Twoim przypadku jestem w pełni na tak. - Zadeklarowałeś, że twoja znajomość ortografii i interpunkcji jest dobra. Utwierdziłeś mnie w tym przekonaniu swoim podaniem. - Odpowiedź w dlaczego ty jest rzeczowa, interesująca i na pewno mnie przekonała, a dobra, sensowna składnia jest niezbędna Redaktorowi. - Twój wiek, staż na forum i aktywność wrzucę do jednego "wora". Również na +. - W pewnym sensie poznałem Cię i jestem pewny, że odnajdziesz się w Redakcji oraz będziesz wykonywał swoją pracę należycie. Radzę poprawić Ci nazwę sieci, ponieważ kolor czerwony jest zarezerwowany tylko i wyłącznie dla wyższej administracji, a kto wie jak zareaguje na to Moderacja, zwłaszcza że jest to w podaniu :D. Ode mnie to tyle i życzę Ci Powodzenia!
 12. Mateuszku, Mateuszku. Twój barman o Tobie zapomnieć nie mógł. Spełnienia marzeń, szczęścia w życiu prywatnym jak i zawodowym oraz przede wszystkim zdrowia życzy ci mały Olafek z redakcji :D
 13. Oj Mati, Mati... Mam wrażenie, że pakujesz się w prawie każdą możliwą rekrutację. Nie odbierz tego źle, bo nie o to chodzi. Dla mnie z tego powodu wielki plus za chęci, ponieważ na każdej posiadanej randze radzisz sobie dobrze. Twój wiek pokrywa się z kulturą i dojrzałością, więc nie ma się czego doczepić. Trzeba również przyznać, że masz dystans do siebie i genialne poczucie humoru. Kolejny argument za. Ostatni argument na tak jest tylko formalnością. Jesteś bardzo pomocny i moim zdaniem zielony kolor będzie Ci pasował nie tylko jako ozdoba profilu. Z mojej strony to wszystko i życzę Ci, Mateuszku z całego serduszka Powodzenia!

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Utwórz nowe...