Jump to content

Szogun

Admin CS:GO [FFA]

DONATOR

Użytkownik przekazał dotacje 30.00 PLN!

Szogun last won the day on September 6 2019

Szogun had the most liked content!

Community Reputation

929 Legenda Katujemy

About Szogun

Donator
 • Birthday 11/22/2003

Informacje

 • Gracz
  CSGO
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Mateusz
 • Lokalizacja
  Ustka
 • Serwer
  [CSGO] FFA
 • Zainteresowania
  Komputery oraz sport wszelkiego rodzaju.

Kontakt

 • Snapchat
  matiwas99
 • Steam
  STEAM_1:1:173229953
 • GG
  0

Recent Profile Visitors

2,598 profile views

Ulubiony serwer

 • Serwer
  ★ FFA ★
 • Graczy
  2/20
 • Mapa
  de_cache
 • Country
  country-
 1. Ehh i co ja mogę tutaj powiedzieć. No to zacznijmy: +/- GT niby fajnie ale jednak trochę Cię nie widać +/- SM ale to da się wyuczyć - mikrofon jakoś nigdy Cię nie słyszałem, jakbyś go nie miał - "Dlaczego Ty" mogłaś bardziej się rozpisać - aktywność na forum przez co konto tylko pod podanie +wiek @ TUPTUŚszybka rekrutacja była do wczoraj. Została zamknięta. Podsumowując jestem na NIE.
 2. No bo jak każdy wraca to czemu Ty nie. Trzeba w końcu jakąś rozmowę odbyć. :D
 3. Wszystkiego najlepszego Piotrek!!! Żeby wszystko Ci się ułożyło i miał to o czym sobie marzysz.
 4. Nick: Szogun Imię: Mateusz Wiek: 16 Staż na serwerze (W tym miejscu podaj link do gametracker'a): https://www.gametracker.com/player/Szogun/145.239.237.104:27090/ Doświadczenie w adminowaniu: Byłem tutaj przez 5 miesięcy adminem po czym objąłem funkcje opiekuna na tym serwerze. Byłem również adminem na arenie 1vs1 oraz na serwerze mirage/cache aktualnym Only MIrage#3. Znajomość sourcemoda [0/10]: 7 Czy byłeś / byłaś już adminem?: Tak byłem. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Myślę że godzinę dziennie, a przy aktualnej sytuacji nawet po 2-3. Po prostu zależy od dnia. Dlaczego Ty?: Uważam, że jestem odpowiednim kandydatem na to stanowisko jako iż miałem admina na 3 różnych serwerach w sumie to 4 ale serwer CoD mod nie wypalił ale i byłem również opiekunem. Gram już 4 lata w CS i mam bardzo duże doświadczenie w adminowaniu, potrafię rozróżnić osobę czystą od "odpalonej". Ludzie również mnie znają, staram się zachować jak najwyższą kulturę osobistą i staram się być przykładem dla innych. Posiadasz mikrofon?: Tak. Kontakt: FB, snap, steam, ts, discord oraz forum. Posiadasz PRIME? Oczywiście. SID: STEAM_1:1:173229953 Akceptujesz regulamin admina?: Tak. Akceptujesz regulamin serwera?: Tak.
 5. Siema i powodzenia!
 6. Zdrowia, szczęścia, pomyślności i generalnie wszystkiego najlepszego!
 7. No to patrząc widzę to tak: +/- wiek +/- staż na forum, jesteś tu niecałe 2 miesiące jak na moje troszkę krótko + czas, który możesz poświęcić i myślę, że jesteś w stanie jeszcze więcej patrząc na aktualną sytuację na świecie ale tak czy siak 4 godziny jak dla mnie wystarczy + doświadczenie, skoro ma 3,5 k godzin oraz lema to również uważam, że jesteś w stanie rozróżnić dobrego gracza od cheatera +/- SB - IPS ale on trudny nie jest w chwile ogarniesz Podsumowując jestem za tym byś otrzymał przynajmniej ten okres próbny, jednak lepiej by było gdybyś był już dłużej na forum. Jak pisałem wyżej jestem lekko na TAK.
 8. Uważam że @ bollcikjest jedną z niewielu osób nadających się do objęcia funkcji admina: +wiek +podanie +doświadczenie +/- wiem, że dużo się nie odzywasz ale mikro masz i jak trzeba to mówisz +/- GT ale to się da wyrobić +były admin +SM

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Create New...