Skocz do zawartości

SQUeZ

Moderator

SQUeZ wygrał w ostatnim dniu Styczeń 27

SQUeZ ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

915 Legenda Katujemy

4 obserwujących

O SQUeZ

Opiekun Serwera, UNBAN™ [CS:GO], Admin CS:GO [MIRAGE]

Informacje

 • Gracz
  CSGO
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Bartek
 • Lokalizacja
  Białystok
 • Serwer
  [CSGO] MIRAGE

Kontakt

 • Steam
  https://steamcommunity.com/profiles/76561198206690639/
 • GG
  0

Ostatnio na profilu byli

2150 wyświetleń profilu
 1. - Estetyka, musisz trochę bardziej jak to się mówi ,,upiększać'' swoje prace, np. dodając kolory. +/- Interpunkcja + Chęci, od ostatniego podanie nie poddałeś się tylko dalej chcesz spróbować swoich sił jako redaktor. + Wiek Jestem na Tak. Powodzenia!
 2. @ Lim3kwypowiedz się //clixxu: Ja jeszcze oznaczę opiekuna @ NeQ.. Od siebie dodam, że admin nie musi cię informować 2 tygodnie wcześniej, że dostaniesz knebla. Musisz liczyć się ze słowami i respektować regulamin, czego na Mirage #1 nie robiłeś, więc szybko zmieniłeś serwer. Tak w gwoli ścisłości aby naświetlić się @ NeQ.sytuację.
 3. Temat został przeniesiony do kosza! Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 4. Przed chwilą wystartowała szybka rekrutacja.
 5. SQUeZ

   Kosz Skarga

  Temat został przeniesiony do kosza! Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 6. SQUeZ

   Kosz Skarga

  Zastosuj się do odpowiedniego wzoru! https://katujemy.eu/topic/36851-wzor-skarga-na-adminagracza/
 7. Gracz został odbanowany Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 8. Kongratulejszyn :1x:

 9. Ładnie ci w zielonym :1x: Gratki!

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Utwórz nowe...