Jump to content
×
×
 • Create New...

Rekrutacja

Wszystkich zainteresowanych adminowaniem zapraszamy

Zobacz
Banner katujemy

Sponsors / Partners

mayor

Deserved

1,633 Reputation
 • Posts

  827
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13
 • Time Online

  27d 14h 43m 27s
 • Donations

  100.00 PLN 
 • Posts

  827
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

Other groups

V.I.P Donor

Donator

mayor made a donation 100.00 PLN!

VIP

mayor belongs to the VIP group!

mayor last won the day on June 24 2019

mayor had the most liked content!

About mayor

 • Birthday November 25

Informations

 • Player
  CSGO
 • Gender
  Mężczyzna
 • Name
  Gabriel
 • Server
  TeamSpeak3
 • Interest
  Kiedyś się dowiem :]

Contact

 •  Steam
 • Snapchat
  backshoter

Recent Profile Visitors

6,292 profile views

mayor's Achievements

Newbie

Newbie (1/20)

 • Donor
 • First interview
 • 3 years with us
 • 2 years with us
 • Half a year with us

Recent Badges

1.6k

Reputation

 1. I co z tym bitem dj Anka? :dogeKEK:

  1. Djanka

   Djanka

   może kiedyś go stworze XD 

  2. mayor

   mayor

   oj ania, ania 

 2. Nick na serwerze: mayor Wiek: lat mam 21 :) Staż na serwerze(Tutaj podaj link do swojego GT): nul (0) Doświadczenie w adminowaniu: kiedyś trochę adminowałem ;P Znajomość sourcemoda [0/10]: myślę, że mocne 9 (szkoła @ Weak. ) Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 45 min dziennie machnę czasem może nawet godzinka się zdarzy. Dlaczego Ty?: Dawno nie byłem adminem, a mega lubię tą sieć i w jakiś sposób trzeba się tu pojawić ponownie. Wracam pomału do tej gierki także myślę, że jakąś tam aktywność pokaże (nie patrzcie na aktualne GT bo to tak na prawdę nic nie oznacza). Jestem miły, lubię się pośmiać i mam dystans do siebie, potrafię być też surowy i uparty. Niektóre duszyczki mogą mnie kojarzyć, da się ze mną dogadać i łatwo nawiązać ze mną kontakt. Będąc adminem jestem bezstronny, co powoduje że analizuje zaistniałą sytuacje i staram się ją rozwiązać z korzyścią dla siebie.. Co ja gadam.. Z korzyścią dla gracza ;p Posiadasz mikrofon?: no niedawno wjechał nowy na rejony także myślę że będzie mnie słychać Kontakt: @ Karcok numer ci mogę nawet podać, sms pisać będziemy ;* SID: STEAM_0:0:443422778 Posiadasz konto prime?: Of course :) Buziaki, dobranoc
 3. Twój nick: mayor Nick oskarżonego: Killer Ostalecki SteamID oskarżonego: STEAM_1:0:176632369 Data i godzina: 08.02.2021r. godz 10;20 Mapa: awp_kox Opis sytuacji: podałem koledze z drużyny info po tym jak zginąłem, po czym ten śmieszny adminek zaczął do mnie gadać o jakimś podawaniu info i żebym tego nie robił choć nie nakłada na mnie tego regulamin, po krótkiej wymianie zdań dzieciaczek zmutował mnie z powodem kultura na 600 min bez żadnego upomnienia, bez żadnej gadki żebym się uspokoił a podobno rozwiązywanie problemów na serwerze jest w roli admina a nie wydaje mi się żeby karać kogoś od razu bez wczesnego upomnienia. Po mojej irytacji napisałem chłopowi że jest psem, bo w zasadzie teraz tak myślę. Dostałem za to knebel, uważam że to akurat było adekwatne do mojego zachowania choć mute dostałem ch*j wie za co tak na prawdę. Pieprzy mi chłop o jakiś nieistniejących zasadach, chyba koleszka prócz tego że nie można wyzywać i cheatować to innych punktów z regulaminu nie zna. Wyżej pet sra niż dupe ma i think... Dowody (link do demka lub SS):
 4. Dlaczego na serwerze są wyłączone kosy dla wszystkich? VIP przecież po to to miał żeby mieć coś nad wyraz lepszego niż zwykły gracz. To że ktoś czasem dla śmieszku dostanie kose to przecież nie od razu powód żeby to wyłączyć. Ta unikalna umiejętność dawała coś wyjątkowego VIPowi, a że zwykły gracz nie potrafi trafić gracza na nożu to tylko świadczy o jego umiejętnościach przy czym nie można zarzucić że VIP jest tz. "pay to win" Szkoda że nie można już sobie komuś koski w plecki wsadzić :( przywrócicie?
 5. nic tu więcej nie trzeba dodawać: - staż - zawsze zaangażowany - poprawnie zawsze pełnił tą funkcje! Powodzenia Szogun!
 6. Opis: konto steam. Cena: do negocjacji. Płatność: przelew. Kontakt: pw steam, pw forum. SS / Live demo: https://prnt.sc/s50ywa (dostępne gry)
 7. ciekawa praca choć poprzednia praca była bardziej bogatsza. Oby tak dalej!
 8. Kategorie stałe Forumowe 1. Najlepszy (vice)administrator: @ happy. 2. Najlepszy moderator: @ EXTREMAAAAA 3. Najlepszy UBT: @ Gosia ?! 4. Najlepszy redaktor: @ The Denver 5. Najlepszy grafik: 6. Najmilszy użytkownik: @ chmiel 7. Niedoceniony: @ Karcok 8. Spamer chatbox'a: @ Carolina 9. Dama Katujemy.eu: @ xKarcia 10. Gentleman Katujemy.eu: @ czak 11. Osoba godna zaufania: @ Weak. 12. Pomocna dłoń: @ The Denver 13. Najlepszy avatar: @ Jase 14. Największy żartowniś: @ Anubiakk 15. Najbardziej pracowita osoba: @ BinaR 16. Leń miesiąca: @ Weak. 17. Alkoholik miesiąca: @ Petrektt 18. Gracz miesiąca: @ WP ME Pi3ki3lnyy 19. Forumowy osiedlowy monitoring: @ martini 20. Najbardziej wulgarna osoba: @ Titania Serwerowe 21 Najlepszy właściciel serwera: @ Dudnes 22. Najlepszy opiekun serwera: @ chmiel 23. Najlepszy admin CS 1.6: 24 Najlepszy admin CS:GO: @ Sirex 25. Najlepszy admin TS3: @ Anubiakk Kategorie przejściowe 1. Maskotka wszystkich: @ xKarcia(nie wiem czy wszystkich ale przynajmniej moja! ) 2. Mistrz interpunkcji: @ Bulbuś 3. Największy mistrz ciętej riposty: 4. Największy no-life: 5. Diabełek miesiąca: @ Djanka 6. Najbardziej pomysłowy użytkownik: @ Dudnes 7. Noob miesiąca: @ Ves
 9. drobne zmiany w regulaminie? "9. Zakaz reklamowania stron oraz serwerów. ~ 9. Zakaz reklamowania sieci konkurencyjnych i ich serwerów (czy coś takiego)" często gracze mają nicki typu g2a.com/casedrop.eu i ciężko też się ich o wszystko upomina "8. Mikrofon dostępny po mutacji głosu bądź za zgodą Admina. ~ 8. Osoby nie posiadające mutacji głosu są zmuszone ograniczyć używanie mikrofonu do minimum. Admin może udzielić takiej osobie zgody na używanie czatu głosowego." jeżeli dzieciak nie piszczy czy coś to można mu dać dostęp do tego mikro zastąpienie "upomnienia" kickiem bądź slayem w przypadku złamania regulaminu. Administrator po mimo to ma obowiązek poinformować gracza za co przyznał mu daną kare.

Why We are legend?

Katujemy is legendary network of CS: GO and CS 1.6 servers, which has been continuously for you since 2014. We constantly strive to improve our servers and we carefully maintain them in the best condition. Thanks to the varied game modes and high attention to quality, we are a timeless network where everyone will discover something for themselves. We offer a multi-thematic, aesthetic and unique forum with a rational Administration at the highest level. If you are looking for stability, fun and a unique place, then Katujemy is just for you.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.