Jump to content

mayor

Admin CS:GO [ONLY AWP]

DONATOR

Użytkownik przekazał dotacje 100.00 PLN!

VIP

Użytkownik należy do grupy VIP!

mayor last won the day on June 24 2019

mayor had the most liked content!

Community Reputation

1,576 Legenda Katujemy

About mayor

Donator, V.I.P
 • Rank
  damn.
 • Birthday November 25

Informacje

 • Gracz
  CSGO
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Gabriel
 • Serwer
  TeamSpeak3
 • Zainteresowania
  Kiedyś się dowiem :]

Kontakt

 • Snapchat
  backshoter
 • Steam
  mayor
 • GG
  0

Recent Profile Visitors

4,351 profile views
 1. mayor

  Propozycja

  drobne zmiany w regulaminie? "9. Zakaz reklamowania stron oraz serwerów. ~ 9. Zakaz reklamowania sieci konkurencyjnych i ich serwerów (czy coś takiego)" często gracze mają nicki typu g2a.com/casedrop.eu i ciężko też się ich o wszystko upomina "8. Mikrofon dostępny po mutacji głosu bądź za zgodą Admina. ~ 8. Osoby nie posiadające mutacji głosu są zmuszone ograniczyć używanie mikrofonu do minimum. Admin może udzielić takiej osobie zgody na używanie czatu głosowego." jeżeli dzieciak nie piszczy czy coś to można mu dać dostęp do tego mikro zastąpienie "upomnienia" kickiem bądź slayem w przypadku złamania regulaminu. Administrator po mimo to ma obowiązek poinformować gracza za co przyznał mu daną kare.
 2. Dzień dobry. Czy można umówić się na spotkanie biznesowe? :za:

  1. Show previous comments  3 more
  2. Bulbuś

   Bulbuś

   @ clixxu.Wolny Kurdystan na zawsze pozostanie wolny. Nie ma nad czym się tu rozwodzić.

  3. pejterek

   pejterek

   Jednak warto ten temat przemyśleć, bo jeden najpiękniejszy widok już jest zacenzurowany. Nie wiadomo co spotka Kurdystan 

  4. Bulbuś

   Bulbuś

   Cenzura cenzurą, ale liczy się również opinia publiczna, która rzuca hasłami typu #freekurdystan, więc jednak nacisk jakie wywiera społeczność może spowodować cofnięcie cenzury.

 3. 1. Nick z serwera: mayor 2. Imię: Gabriel 3. Wiek: 21 4. Steam ID: STEAM_1:0:443422778 5. Czas spędzony na serwerze (Link do GAMETRACKERA): https://www.gametracker.com/player/mayor/145.239.19.205:27015/ 6. Doświadczenie w adminowaniu na serwerach CS:GO: chyba mam 7. Znajomość Sourcemoda [0/10]: 9/10 8. Dlaczego ty?: ja was help na serwerze żeby było bardziej ogarnięte :) 9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 35 min dziennie. 10. Posiadasz mikrofon? [ TAK/NIE ]: TAK 11. Posiadasz mutacje? [ TAK/NIE ]: TAK 12. Kontakt: [Steam, forum itp.] wszędzie 13. Akceptacja regulaminu admina/serwera: TAA 14. Konto Prime? [ TAK / NIE ]: TAK 15. Blokada VAC? [ TAK / NIE ]: NIE
 4. Nick oskarżyciela: mayor Nick oskarżonego: nie pamiętam. IP lub SteamID oskarżonego: STEAM_1:1:521038355 Data/godzina: 23:29 26.03.2020r. Mapa: awp_india Przebieg sytuacji: chłop jest jakimś patusem którego mądrze ścisnąć się nie da bo i tak swoje odszczeka. Później wjechała mapa india to zaczął puszczać jakiegoś cypisa. Dowody (demko lub SS): demko
 5. Usunąć mapę awp_lego_4. Mapa ma tak ciemne tekstury, że gracze na niej są mało widoczni. Dodatkowo gdy VIP wybierze model, maskę bądź inny syf to w ogóle jest niezauważalny.
 6. Często bywa tak, że nie ma Admina który pilnowałby osób które nadmiernie stoją wcelowane (kampią). Proponuje dodać plugin który po dłuższym czasie przebywania w miejscu ściemnia nam ekran lub zadaje nam zerowe obrażenia, dodatkowo dodać do tego jakiś komunikat i by było mocarnie!
 7. @ AxaDaksi^_^ej, ej, a gdzie upomnienie? Nawet się nic nie odezwałeś w tej sytuacji. Skąd możesz wiedzieć jakby ta rozmowa wyglądała dalej, jasnowidz? #edit nie był zainteresowany ale dalej coś szczekał. Ciekaweee
 8. Nick oskarżyciela: mayor Nick oskarżonego: @ AxaDaksi^_^ IP lub SteamID oskarżonego: ---- Data/godzina: 03-15-20 18:50 Mapa: nie pamiętam. Przebieg sytuacji: jako, że jestem wyszczekany to odpowiedziałem na parę docinek pewnego gracza. Trochę agresywnie wymieniliśmy parę zdań. Kara jak najbardziej mi się należy, a co z drugim? Chcecie być sprawiedliwymi adminami to banujcie/mutujcie/gagujcie dwie strony, a nie walicie przysłowiowo "w ch*ja". Jest sprzeczka, to odpowiadają dwie strony albo w ogóle. Wymiana zdań nie była na tyle wulgarna, że można by w ogóle kogokolwiek ukarać.. O upomnieniu to nawet nie wspomnę, żenada. Jest regulamin, a macie go totalnie w poważaniu. Dowody (demko lub SS): demko jest nagrane.
 9. @ Weak.w porządku, sprawdzam waszą aktywność. @ Vesnajarana?
 10. @ xKarciana ciebie zawsze można liczyć! @ Weak.a Ty wstałeś może?
 11. nie tym razem. Może @ xKarcia?

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Create New...