Skocz do zawartości

EXTREMAAAAA

Moderator

EXTREMAAAAA wygrał w ostatnim dniu Lipiec 23 2019

EXTREMAAAAA ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

1457 Legenda Katujemy

O EXTREMAAAAA

Opiekun Serwera, Opiekun UNBAN™ [CS:GO], Admin CS:GO [MIRAGE], V.I.P

Informacje

 • Gracz
  CSGO
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Mateusz
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Serwer
  [CSGO] MIRAGE

Kontakt

 • Steam
  EXTREM A A A A A A
 • GG
  0

Ostatnio na profilu byli

7828 wyświetleń profilu
 1. Odwołanie zostało odrzucone Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 2. 1 - 2 + 3 - 4 - 5 + 6 - 7 +/- 8 + 9 + 10 + prawie zawsze zwrócony w stronę przeciwnika, ciekawe 11 - 12 szybko wyleciał, można uznać na - 13 od razu celownik na model + 14 + 15 normalne wychylenie w tym przypadku, na jedną stronę - 16 może być przypadkowe +/- 17 +/- 18 +/- 19 - 13:03 - 13:40-14:04 + nieopisane akcje są czyste. za bardzo nie podobają mi się niektóre akcje, żebym mógł uznać rozpiskę @ clixxu.i @ Sebik0oo za błędne.
 3. Temat został przeniesiony do kosza! Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 4. Przyjęty, jak widać!
 5. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 6. EXTREMAAAAA

   Kosz NRTN

  ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 7. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 8. Zły dział + nie spełniasz wymagań, aby napisać zlecenie.
 9. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 10. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 11. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Utwórz nowe...