Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

STARY STYL ŻEGNAMY, WITAMY NOWY!

Zapoznaj się z możliwościami nowego

Zobacz temat

TRWA KONKURS TOP3# MAJ

Zapraszamy wszystkich do udziału!

Zobacz temat

FACEBOOK KATUJEMY!

Zapraszamy wszystkich do polubienia naszego fanpage!

Zobacz temat

FILM PROMUJĄCY SIEĆ

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego naszą sieć!

Zobacz temat

Partnerzy

EXTREMAAAAA

UNBAN™ [CS:GO]

Reputacja

561 Legenda Katujemy

7 obserwujących

O EXTREMAAAAA

 • Urodziny 14.02.1999

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Mateusz
 • Lokalizacja
  Warszawa

Kontakt

 • Steam
  EXTREM A A A A A A
 • GG
  0

Ostatnio na profilu byli

6501 wyświetleń profilu
 1. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 2. Zdejmuję bana, jeżeli miałeś coś załatwić, to to już załatwiłeś. Dalsze granie na tym samym IP zaskutkuje tym samym, co teraz. Wszystko leży w Twojej gestii.
 3. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 4. Na Twoim adresie IP są 3 bany permanetne, więc zrób porządek ze swoim IP, zresetuj router, zażądaj od dostawcy internetu ustawienia stałego adresu IP, czy co tam chcesz. 1 ban na to IP jest z marca, drugi z maja i aktualny Twój 3 z czerwca, więc przejąłeś czyjeś IP.
 5. Na Twoim adresie IP figuruje 6 banów permamentych xD zresetuj router, bo najwidoczniej masz zmienne IP. Bana Ci zdjąłem, więc zrób porządek ze swoim IP.
 6. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 7. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 8. @ Haazeczekamy na demko. @ Karcok @ Weak'uś.
 9. @ BoykaV8T wiadomo co trzeba zrobić. Edit/ brak wypowiedzi admina banujące, minęło nieco ponad 24h, ban zostaje zdjęty.
 10. Żebym ja o tej porze wstawał, marzenie... @ ina.❤
 11. Żyję, żyję! @ ina.❤ no chodź tuu.
 12. Słowo "grafik" jest użyte nieco na wyrost, w Twoim przypadku.
 13. Nie zmieniali Ci licznika przypadkiem? U mnie, po zmianie licznika od wody, rachunek ze 100 wynosił prawie 500 dla przykładu. A może kurła Niemiec dla Polaka rodaka kradnie prund albo Niemcy, Polaka na hajs ruchajo. Dyskryminacja! XD
 14. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
×
×
 • Utwórz nowe...