Jump to content

EXTREMAAAAA

Urlopowicz

VIP

Użytkownik należy do grupy VIP!

EXTREMAAAAA last won the day on July 23 2019

EXTREMAAAAA had the most liked content!

Community Reputation

1,876 Legenda Katujemy

About EXTREMAAAAA

Globalny Moderator, Opiekun Serwera, V.I.P

Informacje

 • Gracz
  CSGO
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Mateusz
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Serwer
  [CSGO] MIRAGE

Recent Profile Visitors

8,710 profile views
 1. proszę, bardzo się starałem, a bułki robiła girl, więc tematyka się zgadza + pasuje do nicku, pozdrawiam z rodzinką.
 2. Temat został przeniesiony do kosza! Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 3. Skarga została odrzucona Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 4. Zamiast składać skargę, lepiej było zgłosić gościa, który tym gównem spamował, za przeproszeniem. O problemach @ XOTourLilf3wiem, nie ma na to wpływu, a obecnie nieco ciężko wywalać hajs na jakiś nowy i dobry sprzęt, kiedy nie bardzo wiemy, co nas czeka. Dwa, nie każdy musi mieć na to kasę, a więc i naprawa w obecnej sytuacji (jaką mamy) nie wchodzi w grę.
 5. Podanie zostało przyjęte Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 6. 1. Tak, 6 minut, masz rację, z pewnością tyle. A norma tygodniowa, to 76 sekund dla admina. 2. Tragiczne GT, wręcz zero minut. Cóż za obiektywna opinia. Za takie dziękuję, polecam się więcej nie wypowiadać. Ogólnie podanie przyjmuję, skontaktuj się ze mną na Steam: https://steamcommunity.com/id/AVEAE/
 7. Nick: EXTREMAAAAA Powód: ----- free Data: 04.04 - 18.04
 8. Odwołanie zostało odrzucone Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 9. Regulamin mówi wyraźnie: Skracam bana do 24h, jednak ban jak najbardziej słuszny.
 10. Temat został przeniesiony do kosza! Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 11. Pozdrawiam z rodzinką, Extremm szczeciński.
 12. Podanie zostało przyjęte Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Create New...