Jump to content

POŻEGNANIE...

Recommended Posts

Moi drodzy....

Ciężko mi o tym pisać.... ale żegnam się z wami....

Myślałem o tym długo, rozmawiałem z częścią was.... ale bycie moderatorem to ważna ranga, taka osoba musi być z wami.

Mi brakuje tego czasu. Ucieczka w urlopy nic nie zmieni, bo nie wiem kiedy mój czas, a raczej jego brak, ustabilizuje się.

@ DudnesPiotrek, dzięki za danie mi szansy. Dziękuję za wsparcie.

@ Weak.Matełko przyjacielu, dziękuje Ci za wszystko. Za wspólne bieganie, picie, wspólne wyjazdy i za to że przyjechałeś na moją parapetówkę. Jesteś człowiekiem, dla którego rzucę wszystko i przyjadę do Ciebie na pstryknięcie palca. Nasza droga się nie rozchodzi, nadal będę Cię męczył o bieganie i picie, czy to na TS czy osobiście :)

@ Ry!Rydzuś, tyle razem wypiliśmy.... dziękuję Ci za każdą szklankę wypitą z Tobą, za wszystkie godziny spędzone na Ts'ie i wspólne granie, nie ogarniając nic xD. To jeszcze nie koniec :)

@ martiniDzięki że w końcu się poznaliśmy osobiście. Nie zapomnę wspólnie przepitych godzin na TS i przegranych meczy xD Ty wiesz, że jeszcze mamy plany :)

@ KarcokDziękuję Ci za wsparcie. Mieliśmy wspólnie złe i dobre chwile. Cieszę się że Ciebie poznałem! Jesteś mega! <3

@ happy.To od Ciebie wszystko się zaczęło... Dałeś mi rangę admina na DD2. Dziękuję Ci za zaufanie!

@ Awika.Martuś, dziękuję za każde ciepłe słowo. Wsparcia jakiego mi udzieliłaś, zapamiętam do końca życia. Podniosłaś mnie na duchu w najgorszych dla mnie momentach.

@ mayorMejdżor, dzięki za wspólne posiadówki na Ts i śmieszkowanie xD

@ czakCieszę się, że znów jesteś Modem :) Zrób jeszcze karykaturkę ze mną xD

@ xKarciaSiostra... dziękuję że jesteś. Dziękuję za wspólne granie i rozmowy. Dziękuję za przybycie na parapet :))

@ BlaDy*Kamilku, dzięki za wszystko. Ale z Tobą się częściej widzę osobiście niż na serwerze, więc dozo w piątek xD

@ ElpabloDzięki za wspólne giercowanie i picie na ts xD

@ TruyKont.Twojego śmiechu nigdy nie zapomnę xD

@ Crystal LakeZostaw te Ukrainki i nie ćpaj tyle :P

@ PetrekttPeciu! mój adminie xD Dziękuję Ci za zaangażowanie się w serwer i za wspólne rozmowy prywatne :)

Mógłbym dalej wymieniać, prawie wszystkich. Bo poznałem większość Katu.

Chciałbym żebyście byli nadal rodziną, jaką was zapamiętałem.

Żegna was moderator, ale nadal pozostaję jako człowiek.

Katujemy.AU!

PIJEMY.AU

:heart2:

• wow 3
  • Super 14
  • Uwielbiam 3

Szkoda, ale patrząc na aktywność domyślałem się, że taki moment w końcu przyjdzie.

No nic, pozostaje mi podziękować Ci, za same dobre chwile i życzyć Ci wszystkie dobrego!

Trzymaj się bracie i dzięki jeszcze raz :serduszko::serduszko::serduszko:

• Uwielbiam 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

• Create New...