Jump to content
Wszelkie sprawy dotyczące problemów z zakupem usług, odwołań od banów itp. rozwiązujemy na forum!
System prywatnych wiadomości nie służy do tego!

Dudnes

Urlopowicz

Dudnes last won the day on April 3

Dudnes had the most liked content!

Community Reputation

4,508 KAT

About Dudnes

 • Other groups Właściciel
 • Rank
  Root l Support
 • Birthday 03/31/1996

Informacje

 • Gracz
  CSGO
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Piotr
 • Lokalizacja
  Słupsk
 • Serwer
  [CSGO] ARENA 1VS1

Kontakt

 • Snapchat
  ee.dude
 • Steam
  Dudnes
 • GG
  50231904

Recent Profile Visitors

21,858 profile views
 1. Skarga została odrzucona Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 2. Dudnes

   Odrzucona Skarga

  Skarga została odrzucona Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 3. Dudnes

   Odrzucona Skarga

  Dla wyjaśnienia, @ Weak. nie został „wyrzucony”. Dostał propozycje innej posady której odmówił. Uszanujmy prawdę i nie rozpowiadajcie że został wywalony. Podjął sam taka decyzje. Wracając do samej skargi, temat został ukryty, ze względu na przewidziany spam i tak zwana aferkę. Cześć osób nie akceptuje zmian które zaszły, rozumiem, lecz robienie po złości przez wszelkie formy to złe podejście. Najbardziej boli to, że całą aferę napędzają osoby, które spędziły tu dużo czasu i nikt by nie pomyślał, że odwrócą się od nas. Tematy które zostały ukryte zostaną włączone i rozpatrzone oczywiście. Nie mamy nic do ukrycia, nigdy tak nie robiliśmy i nie będziemy. Informowaliśmy was zawsze o wszystkim i tym razem będzie tak samo. W najbliższy czasie postaram się również rozpisać dane osoby, które zostały awansowane, z jakich powodów aby wszystko było jasne, na chwile obecną nie mogę tego zrobić ze względu na brak czasu. Pościk pisany grubo po 4 z tele wiec proszę o zrozumienie w razie błędów. Pozdrawiam.
 4. Odpiszesz 

   

  1. Bulbuś

   Bulbuś

   image.png.87513d367c3c1edab3f59887d2d7ccf8.png

   image.png.cd65df69176a99e7511d5ce0423574f6.png

    

   Screen nr. 1 - Nie rozwiązujemy problemów na PW, tylko forum.

   Screen nr. 2 - Ranga Urlopowicz oznacza, że kogoś na forum obecnie nie ma, więc nie ma jak Ci pomóc.

 5. Musiałem ponownie dodać, bo tamto coś mi się zwaliło.

   

  pitbull.jpg.a03a0f8b31ab26bc3d2fc9d7e224d8da.jpg

  1. czak

   czak

   Nie ma chusia, jesteś lepszy ode mnie. 

 6. Dudnes

  VIP

  Aktualizacja 21.05.2020 - Zostały usunięte następujące modele; GSG 9 oraz SAS William
 7. Propozycja zaakceptowana Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 8. Model GSG 9 oraz SAS William usunięte. Zostały modele w których nie zauważono żadnych błędów, łącznie z hitbox'ami, czyli; Maverick oraz Hitman
 9. 1. Jeżeli wprowadzimy godziny grania dla non prime to kto zacznie zapełniać serwer? głównie non prime z rana wchodzą i to dzięki nim serwer jest od samego rana grywalny. 2. Monety na serwerze i tak przewijają się masowo, challange czy jackpoty. Większość graczy posiada około 100k monet. 3. Naprawa zbugowanych postaci, tzn.? 4. Pula jackpot'a jest ustawiona taka ponieważ 60% serwera posiada znacznie dużą ilość monet.
 10. Dziękóweczka
 11. @ OneTap.zaglądaj choć raz dziennie na forum i sprawdzaj co się dzieje bo to nawet śmieszne nie jest. Jeżeli ban ma podstawy choć wątpię, poleciał za nick to otworzę temat i czekam na rozpiskę. Wyjaśnienie - Edit: @ OneTap.czekam na rozpiskę, otwieram temat.
 12. Spóźnione, najlepszego metińczyku
 13. Jaki ty masz śmiech xD

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Create New...