Jump to content
VII edycja - Miss & Mister Katujemy.eu ×
Stylowy

Stylowy wita ! :)

Recommended Posts

• Donor

Siemanko.

Z tej strony Patryk A lat mam JESZCZE  19. Część mnie może kojarzyć z starej sieci Lucifera gdzie później doszło do przejścia większości na katujemy przy odnowie tej o to sieci.

Grałem na serwerze dd2 u Mr.K oraz Sainta gdzie wraz z @ KIKA .Pełniliśmy funkcje admina wraz innymi osobami które mają tutaj wysokie stanowiska :)  

Od tamtego momentu dolaczylem do sieci która w dniu dzisiejszym w śmieszny sposób została wyłączona wiec los dał wrócic na ,,stare śmieci". 

Mam nadzieję że odnowie kontakty z ludźmi gdzie pełniliśmy funkcje na dd2 oraz poznam Was, zajebiste osoby I będziemy się świetnie bawić I spędzać czas :)

@ Awika.mówiła że zadba o mnie więc trzymam za słowo:D

Na codzień mieszkam w UK I pracuje w firmie kurierskiej na rozładunku tirów oraz ładowaniu vanów.

Interesuje się grami komputerowymi ( CS 1.6, Metin2, plemiona oraz darkorbit) jak I sportem którego jeszcze nie uprawiam Ale mam zamiar zacząć coś ćwiczyć i trzymać miche:)

Kocham muzykę o tematyce rapu (oldschool I kilku nowszych grajków). Nie pogardzę też dobrymi nutkami klubowymi :)

Macie jakieś pytania walcie śmiało chętnie odpowiem!

Pozdrawiam :)

• Like 8
  • I love 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.