Jump to content

SDCSebeK

Właściciel Serwera

Community Reputation

215 Bywalec

About SDCSebeK

 • Birthday 02/07/1998

Informacje

 • Gracz
  CS 1.6
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Sebastian
 • Lokalizacja
  Polska
 • Zainteresowania
  Dupczenie AMXX'a²

Kontakt

 • Steam
  SDCSebeK
 • GG
  4483113

Recent Profile Visitors

1,501 profile views
 1. SDCSebeK

  Zbugowana misja?

  Każda misja była sprawdzana, ale dziękuje zza zgłoszenie błędu zostanie naprawione jak najszybciej się da.
 2. Podstawowe pytanie, masz vipa? czy jest on na nick + haslo? @ miszyn impasibelWchodzisz później czyli w jakim odstępie czasu? Ostatnie osoby które wmawiały mi, że zeruje się im AP dostały po permie za troll, nie wiem co chcieli tym osiągnąć pisząc takie rzeczy. To nie błąd zapisu AP, wina musi leżeć gdzieś indziej, spróbuj ustawić inne hasło na vipa
 3. Skarga została przyjęta Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 4. Skarga została przyjęta Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 5. Propozycja została odrzucona Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 6. Nie wprowadzę skinów dla vipów, każdy dodatek UROZMAICA grę, niech serwer pozostanie klasycznym modem, Zmiany które niebawem zajdą na serwerze: Dla survka zostanie dodana fala odpychająca/fala zabierająca widoczność/fala zabierająca daną ilość HP.
 7. Propozycja została odrzucona Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 8. Nie będziemy blokować szlanego zombie, survival jest ulepszany.
 9. Skarga została przyjęta Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 10. http://bany.gameclan.pl/ban_list.php?bid=86330
 11. Podanie zostało odrzucone Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 12. Przeczytaj wymagania na admina i wtedy zacznij z podaniami.
 13. Skarga została przyjęta Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 14. Jeden drugiemu dokucza jak dzieci, ban zostanie nadany! Ponadto tymczasowo usuwam mapę

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Create New...