Skocz do zawartości

SDCSebeK

 Właściciel Serwera

Reputacja

175 Wszechwiedzący

O SDCSebeK

 • Urodziny 07.02.1998

Informacje

 • Gracz
  CS 1.6
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Sebastian
 • Lokalizacja
  Polska
 • Zainteresowania
  Dupczenie AMXX'a²

Kontakt

 • Steam
  SDCSebeK
 • GG
  4483113

Ostatnio na profilu byli

1102 wyświetleń profilu
 1. Siema, a Pejtera spotkamy nigdzie
 2. Propozycja została odrzucona Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 3. Oj myślałem nad klanami jeszcze jak JB prowadziłem w 2015r, ale ale klany/gangi to nie na serwer ZP, przynajmniej nie na ten.
 4. To Proste, gdy startową broń wybierasz AK i kupujesz złote AK masz w nim ammo. Gdy startową broń wybierasz M4A1 i kupujesz złote AK nie masz w niej ammo, bo masz ammo do M4A1 Gdy startową broń wybierasz AWP i kupujesz złote AK nie masz w niej ammo, bo masz ammo do AWP Poprawi się, będzie dawać i ammo.
 5. Podanie zostało odrzucone Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 6. Wystarczyło trochę poczekać, twoja aktywność nie jest ani zadowalająca ani podniecająca :P
 7. Podanie zostało odrzucone Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 8. Podsumowując twoje niestandardowe zachowanie na PW, nie widzę cię na tej posadzie, mimo paru postów w podaniu zachowaj zimną głowę.
 9. Wracam 23.02.2020r. 

  Znasz sytuację.

  1. SDCSebeK

    SDCSebeK

   Naturalnie 

 10. Podanie zostało przyjęte Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 11. Aktywność imponująca Rzadko z nami? każdego dnia widzę wchodzi i gra tak pokazuje GT Wiek plusz:D Cho na rozmowę wstępną
 12. Podanie zostało odrzucone Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 13. SDCSebeK

  Vip

  Może jakieś konkretne informacje? Otrzymałeś KOD zwrotny? Jeżeli tak podaj mi go na PW Pomoc udzielona.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Utwórz nowe...