Jump to content

Stylowy

Donator

DONATOR

Użytkownik przekazał dotacje 200.00 PLN!

Community Reputation

71 Neutralny

7 Followers

About Stylowy

Admin CS 1.6 [ONLY DD2 #2]

Informacje

 • Gracz
  CS 1.6
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Patryk
 • Lokalizacja
  UK
 • Serwer
  [CS1.6] DD2

Kontakt

 • Steam
  http://steamcommunity.com/id/Stylowy42
 • GG
  0

Recent Profile Visitors

370 profile views
 1. Na nie. Nie kojarzę Cie Brak składka Gt +- konto na forum. Nieznanie regulaminu forum, także wątpię ze regulamin serwera znasz ;v DUŻO DO POPRAWKI.
 2. Stylowy, dokonał/a wpłaty na kwotę 100,00 zł. Dziękujemy za wsparcie naszej sieci! Katujemy.eu - Katuj razem z nami!
 3. Czy Ty jesteś poważny? Co z tego że masz 13k h przegrane ? Na serwerze 0 kultury, same ku*wy lecą i jeszcze mi mówisz żebym się regulaminu nauczył? Przeczytaj regulamin zacznij się stosować, bo nie będę tolerować takich slow w moja jak i w stronę graczy. Dłużej temat pisałeś niż masz bana ...
 4. Juz masz ogarniete, przepraszam. Nie wiedzialem ze masz 2 konto xD
 5. Stylowy

  skarga

  Gracz notorycznie robi sgsy gdy nie ma administracji na serwerze. Fajnie by było jakby ukarać dłuższym banem tego gracza, nie reaguje na moje upomnienia ..
 6. Neutral. Grasz u nas od kilku dni, co prawda gt nawet fajnie wygląda ale czy tak będzie w późniejszym czasie ? Mało Cie w prawdę mówiąc kojarze z tego względu ze ja tez mało gram. Fajnie jakby inni się wypowiedzieli. Problemow z Tobą nie było, nie raz coś na u@ mi zgłaszałeś. + Steam + Wiek (a to dużo daje - myślisz ) + Składka Neutral chociaż dałbym Ci szanse
 7. Na nie. - wiek - zachowanie - podlizywanie sie i bycie natretnym - szukanie na sile kolegow Nie
 8. Wypowiem się i ja bo Cie obserwuje na serwerze od dłuższego czasu a wiec Jestem na nie ponieważ twoje zachowanie jest podobne do Twojego wieku. Jest to zachowanie zwykłej osoby która jeszcze w żadnym stopniu niedojrzała oraz sama nie posiada w niektórych momentach kultury, ponadto gdy grasz mało pomagasz adminom (zgłoś na u@) - a na to tez się liczy, że tak powiem ze zyskujesz w oczach adminów i pokazujesz ze ci zależy a my jako admini możemy zobaczyć czy umiesz rozpoznać gracza który używa wspomagacze a który nie . Nie chce mi Cie więcej punktować mimo ze mógłbym to pisać nawet i 1h podając przykłady. Pozdrawiam !
 9. Tak tak tak !! Posty się nadrobi, razem byliśmy w ekipie administracji i byłaś jedna z lepszych osób z którymi się normalnie szlo dogadać jak i współpracować. Żartujesz sobie ? Co najmniej masz na 4, jedynie sobie musisz przypomnieć co nie co, z tym raczej nie ma problemu. Gt może i masz luki ale masz więcej minut w ciągu tygodnia niż inni admini ( obowiązki ważniejsze. ) Co mogę na Twój temat dodać... Jesteś osoba opanowana, kulturalna i nawet myślącą. Egzamin dojrzałości zdany wiec jest czas by wrócić na stare śmieci. Chętnie by nam się przydała para rak która była w ekipie i zajebiście się współpracowało. Brać ile wlezie :) Hot 20 do tego wiec pełnoletnia a mikrofon tez posiada także ja nie widzę żadnych przeciwwskazań :)
 10. Stylowy

  lagi

  Grasz na steam. Ustaw sobie rate 100000. Wydaje się to śmieszne lecz od 2k13 dla nonsteam rate to 25000 a dla steam 100000. Tez słyszałem że rate ustawia się pod swój Internet Ale Nie Wiem jak to w 1.6.
 11. Stylowy

  modele

  Jasne że można /modele lub /wylacz
 12. https://megawrzuta.pl/download/9e169a8336e8b98785b43a275e9b506b.html 12:08 - NoRecoil 12:13 - To samo, przesuniecie tylko celownika myszka 13:48 - Imo WH wcześniej dziwny ruch celownikiem za modelem. Tutaj zaczął strzelać zanim wyszedł, odrazy przeskok podczas fullauto idealnie strzały w typa trafiają - NoRecoil 14:18 - NoRecoil, próba ukrycia WH, Idealnie w typa celuje po lewej po tym jak tym po prawej zginał 14:52 - Wszystko mówi za siebie 15:01 - To samo. Idealne skany https://megawrzuta.pl/download/c71fda10b199dc8323c160bf46bdbd69.html 16:10 - Idealnie na 2 modele celowanie - fakt może to być próba skanów. 17:39 - Proba ukrycia NoRecoil - myszka ruszana w gore :) 18:25 - Kule coś za prosto lecą - NoRecoil 19:30 - Nie wiem kto normalnie tak skanuje jak Pan tutaj :) (brak wiedzy na temat co, jak i gdzie przechodzi ) - WH + Skoki celownika po modelach Przy każdych strzałach trzęsienie celownika.
 13. Wyspales się misiu w tej nocy czy biała mewa Ci uderzyła do głowy??? Może wyrzucmy całego vipa i zablokujmy kupowanie broni. Zrobimy z dd2 hideandseak
 14. Patrząc na to iż doświadczenie jak i wiedzę masz na dość wysokim poziomie gdzie u innych to ewidentnie brakuje jestem za tym byś został UBT. Niejednokrotnie wraz z @ K3IMaN aKa ShootinG.verpomagaliscie mi w rozspisywaniu tak zwanego gorszego sortu człowieka. Na forum jestem dość krótko lecz zauważyłem twoja aktywność I to się ceni przez tak długi czas marnować swój wolny czas siedząc na forum i pomagając innym jeśli potrzebują pomocy. Dodam że na innych sieciach pokazałeś co potrafisz oraz grając na dd2 #2 dość dużo nam zgłaszałeś w 98% trafnym strzałem A więc odemnie masz + wiek + steam + doświadczenie + aktywność Brać jak Reksio szynkę czy tam rolnik dotacje. Pozdrawiam

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Create New...