Jump to content

Cześć katki ;)

Recommended Posts

No cześć.

Z racji iż zagoszczę tutaj na długo, długo to wypada mi się przywitać z wami. Na imię mam Erwin i to akurat łatwo wywnioskować z nicku, za niespełna dwa tygodnie kończę lat 19 i co by tutaj mówić- dorosłość się zbliża, rozdział 20 ^^. Po wakacjach idę do 4 klasy technikum, zawód w którym się szkole to tzw. "telecwel"- ale to potoczna nazwa, chodzi tutaj o Teleinformatyka chociaż ten informatyk w nazwie jest zbędny jak browar 0% dla @ Gosia ?!- czekam na tego żubra tak swoją drogą. Na ogół będę raczej niewidoczny przez natłok obowiązków, lecz nie przychodzę o suchym pysku (tutaj również jak @ Gosia ?! xD). Bo wraz ze mną przychodzą niektórzy administratorzy z serwerów poprzedniej sieci, a także mój sztabik z którym prowadzę 3 serwery i z tego miejsca dzięki @ Dudnesza przyjęcie nas. Mam nadzieję, że współpraca będzie bardzo owocna dla mnie jak i również dla całej sieci ;)! 

• Like 4
  • Haha 1
  • wow 1
  • Uwielbiam 1

Jaki cham, a już myślałam, że chociaż raz w życiu napiszesz coś miłego hahah
Tak dla osłody dodam, że Erwin jest alkusem, ale za to bardzo pomocnym i szybko go polubicie :default_biggrin:
Cześć, kumpl, obyś faktycznie został dłużej. 

@ martinihaha trochę ich jeszcze jest 

• Uwielbiam 1
By martini,

Ile jeszcze tych alkusow tutaj przybędzie? Wkrótce to będzie trzeba zebrać się i na odwyk lecieć haha

By Karcok,

Zachlejemy.eu

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

• Create New...