Jump to content

Durus

Admin CS:GO [ONLY AWP]

Community Reputation

491 Pomocnik

4 Followers

About Durus

 • Birthday 09/11/1994

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Jakub
 • Lokalizacja
  Polska, Gdańsk, Puck

Kontakt

 • Snapchat
  FB: Durus durus
 • GG
  66066251

Recent Profile Visitors

1,513 profile views
 1. Kurde, naprawdę już szukasz wszystkiego na mnie xd😂😂 nie wmawiam mu, że go posiadam. Pytam o muta, wszystko w śmiechu, a na końcu mówię, że owego nie posiadam.
 2. Nick oskarżyciela: durus1109 Nick oskarżonego: squashi IP lub SID oskarżonego:STEAM_1:0:510452643 Data i czas zdarzenia: dzisiaj, ok22 Przebieg sytuacji: posiada mój nick Dowody: na zdj
 3. Durus

  Problemy

  Nie działa sporo rzeczy jeśli chodzi o klany. 1.* Zwiększenie ulepszenia klanu: 10000 kredytów. Koszt to 15k, lecz nei jest on napisany i 1 zakup jest darmowy, ale klan jest na -15k. 2. !war nie działa 3. Samo ulepszenie, jeśli chodzi o ilość graczy to tak słabo troszkę, bo nic w sumie za ten klan nie ma Dodanie przed nickami nazwy klanu. POZDRAWIAM!
 4. Nick oskarżyciela: durus1109 Nick oskarżonego:@ mysa_skrrrt na serwie pod nickiem r.i.p mysa IP lub SID oskarżonego:--- Data i czas zdarzenia: wczoraj przed 22 Przebieg sytuacji: 10:23 pojawia się mysa i nie reaguje na wyzwiska w nicku 12:30 mysa obraza osob 3 14:20 obraza grasza i zarazem opiekuna innego serweramysa dalej nie reaguje 15:00 obrazamysa dalej nei reaguje 15:25 obraza adm 16:50 obraza adm i opiekuna serwera brak reakcji admina na powyższe momenty Dowody:http://550.gotv.pro/srv55912/auto0-20200620-213453-902327507-am_aztec2018_katujemy_-_______Katujemy.eu___Arena_1v1_____128_TR______ws__knife_____Unikat___1shot1kill.pl.dem.zip Sebek zdecydował, że mam napisać skargę
 5. NA tak +wiek +dlaczego ja + sm + ogarnięta osoba Powodzenia!
 6. Gracze od razu pomijają mape awp_aureora. Proponuje ją usunac
 7. Już wczoraj dostałeś muta, za nadużywanie. Wielokrotnie łamałeś regulamin na czacie głosowym. Jeśli będzie to wymagane mogę rozpisać demko. Gaga otrzymałeś za wczoraj. [★ VIP ★] sQuashi : JD [★ VIP ★] sQuashi : SIEMA JD [★ VIP ★] sQuashi : GDZIE TEN MUT I tu jeszcze prowokacja. Prowokacji wczorajszego dnia było więcej. Wszystko znajduje się w logach Skoro wszyscy powołują się na regulamin również to zrobię. 3. Wyzywanie, obrażanie innych - upomnienie / kick / mute / gag ~ od 10 minut do 7 dni. 19.Prowokowanie - upomnienie / kick / mute / gag ~ od 10 minut do 1 dnia. *KARY NIE SĄ PODANE W KOLEJNOŚCI, ADMIN WYBIERA, CO NAŁOŻYĆ. Poczytaj zanim wejdziesz na serwer Szybciej miałem rozmowę z @ sebek18 i jako opiekun wyraził zgodę na mutowanie/gagowanie graczy za "JD" Dziękuję. A w dodatku sam prosiłeś o muta, to masz gaga Tu masz decyzje @ sebek18 już szybciej w tej sprawie @ NeQ. Jest mozliwośc nadania graczowi bana na serwerze?
 8. Z mojego punktu widzenia chcesz być wszędzie. Opiekun, admin, ubt, zaraz redaktor, mod aż w końcu vice? Prowokator. Mimo tego z racji twojego doświadczenia na małe tak.
 9. Nick oskarżyciela: durus1109 Nick oskarżonego: Kashperek IP lub SID oskarżonego: STEAM_1:0:511946388 Data i czas zdarzenia:------ Przebieg sytuacji: Skarga tyczy się paru akcji. Jedną z nich, w sumie już ciągłe zachowanie. Kashperek notorycznie nadużywa administratora. 1. 2. 3. Do tego nasz admin kara graczy za kulturę, mimo ze sam jej nie przestrzega. Jeden z graczy został ukarany za beknięcie. Nasz admin robi to samo. @ PandziaUważam, że też powinieneś się wypowiedzieć na ten temat za względu na to, że próbowałeś go już uspokajać. Może i nadużywał wobec mnie, ale to było dla beki i traktowałem to jako niewinne śmiechy i kręcenie beczki także urazu do niego nie mam, bo sam się odgrywałem bez szkody dla reszty serwera. @ mysa_skrrrtChce się jeszcze wypowiedzieć na ten temat Jeśli chodzi o mnie to testowanie komend na administracji (w tym mnie) nie jest zbyt odpowiedzialne w szczególności że gracze to widzą. Zawsze daną komendę wystarczy sprawdzić w internecie ;) @ KekensRównież prosiłbym abyś się wypowiedział. Jak dla mnie nie jest normalnym to, że gość rashuje graczy. Po czym stwierdza, że to nie był rush. Dowody: Wyżej. ( Odpowiedzi osób oznaczonych będę cytował w poście, aby wszystko było w 1 miejscu, chyba że to problem) #edit @ KashperekByłeś ciekawy czy ta komenda działa więc pokazałem ci to. Demka nie mam co do bekania a rush to kekens #edit2 @ KashperekTematem twojej skargi jest nadużywanie administratora. Reszta to dodatek #edit3 Zacznij czytać ze zrozumieniem moja skargę. Mowa o rushu jest w wypowiedzi kekensa i to on o tym wspomina. Dowody mam na nadużywanie więc one zostały umieszczone. #edit4 Pokazałem Ci jak działa komenda, poprosiłeś o to. Demka nie mam, bo nie pamiętam kiedy to było, ale było. A pozatym sam zostałem potraktowany tym, w momencie.gdy @ sebek18był na serwerze i rozmawialiśmy z nim na ts. Śmiał się z akcji a admin nie miał konsekwencji

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Create New...