Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

Partnerzy

Zaloguj się, aby obserwować  
ROBSON

Zaakceptowana Zaostrzenie w wymaganiach na Admina Only Mirage

Polecane posty

Chciałbym zaostrzyć trochę wymagania na admina z tego powodu, że coraz więcej świeżych osób próbuję dostać admina za wszelką cenę.. Gra tydzień, nie udziela się na forum albo się udziela bezsensownym postami i już składa podanie. Tak więc moja propozycja jest taka:

" Minimum 10 godzin przegranych na serwerze. " Tutaj jest to zdecydowanie za mało, moja propozycja to 100h albo 3 miesiące w miarę regularnej gry i jest czas na zapoznanie się z administracją i graczami.
" Minimum 2 dni stażu na forum " / " Udzielanie się w życie forum (minimum 10 sensownych postów ) " Staż skróciłbym przeliczając na posty czyli ok. 20-30 sensownych postów oraz ingerowanie w życiu forum, a ten staż usunął bo większczość adminów i tak go nie spełnia i ma admina.
" Brak jakichkolwiek blokad VAC " Jeżeli gracz składa podanie na admina ze świeżego konta typu 90h, a ktoś znajdzie jego poprzednie konto z blokadą VAC, jego podanie jest natychmiastowo odrzucane i powinno to się tyczyć każdego który w przeszłości miał VAC bana na swoim pierwszym koncie.

Również chciałbym żeby dodać w wymaganiach doświadczenie w csgo minium 800-1000h bo jak widzę osoby który kandydują na admina, a ich gra wygląda strasznie to nie chce widzieć i wiedzieć kogo będą banować.. A o rozpisaniu demek to już nie wspomnę..

P.S Mam nadzięję, że moja propozycja zostanie pomyślnie zaakceptowna bo jesteśmy już na tylę rozbudowanym serwerem, że nasza administracja musi być najlepsza!

• Like 5

Zaostrzenie wymagań jest potrzebne na już, właśnie po to, by tak jak wspomniałeś uniknąć wczasowiczow skaczacych z kwiatka na kwiatek i piszących podania tam, gdzie się da.

Jak bardzo właściciele servera zaostrza wymagania to ich własna sprawa ale jedno jest pewne, ze obecne są zbyt niskie i tak naprawdę do spełnienia w tydzień, góra 2.

Podsumowując, jestem za przyjęciem propozycji.

• Like 2
  • Uwielbiam 2

Również jestem za zaostrzeniem tych wymagań chociaż co do jednego punktu co napisałeś bym trochę przemyślał a mianowicie z tym kontem i Vac...Czasami się zdarzy,że komuś się noga potknie w przeszłości albo coś i no powiedzmy będzie miała tego vaca (ja np tak miałem po tym jak była fala cheaterów oraz bez sensowny system dobierania graczy do mmów,totalnie mi się odechciało grać w csa). Moim zdaniem nie powinno się z miejsca skreślać taką osobę bo to,że nowe konto to o niczym nie świadczy. Jeśli już spełnia wymagania co do reszty a miał tego vaca i ma nowe konto to nawet dać takiej osobie jakieś stare demko z cheaterem i żeby komuś rozpisał to,żeby sprawdzić faktycznie jego doświadczenie co do wyłapywania haxów (może więcej roboty z tym ale moim zdaniem też fair),ewentualnie nawet wprowadzić ten tydzień testowy dla takich osób.

• Like 1
By Karcok,

Powinno i będzie. U mnie nie będzie żadnych paradoksów, że adminuj banujący cheaterów, sam kiedyś latał odpalony. Byłeś odpalony = od razu z miejsca wyjazd.

Generalnie wg. mnie tak:

- co do czasu, może nie przesadzajmy z 3 miesiącami, ale tak 2 to absolutne minimum

- 2 pkt. - za

- chyba i teraz jakakolwiek blokada VAC, gdziekolwiek = brak przyjętego podania, ale to fakt, jeśli widać, że podanie nie jest z głównego konta, to powinno być, tak jak piszesz

- co do czasu, to to jest średni pomysł, bo spójrz w ten sposób, że niekoniecznie każdy ma przywiązanie do konta, a godziny niekoniecznie są wyznacznikiem jakiegoś skill'a czy czegokolwiek, a wnoszenie limitów godzinowych może spowodować tylko to, że czas będzie coraz częściej nabijany i tyle. Poziom czyjejś gry i "ogarniania" można ocenić widząc jak gra, jak się zachowuje, kogo zgłasza i czy zgłasza trafnie, czy strzela tylko pustakami, bo ktoś go zabił i "kurła na pewno odpalony". Czy ktoś potrafi grać, można ocenić obserwując jego grę, widząc staty, czy cokolwiek innego, a nie godziny. Za godzinowymi wymaganiami w grze jestem przeciw.

A dwa, nie wiem dlaczego zrezygnowano z "tygodnia testowego" - przecież to idealny czas na przesiewkę, że tak to nazwę. Próbny admin idzie w pierwszej kolejności na spect, dajmy na to z drugim adminem, który nie ma okresu próbnego i podejmowana jest ocena przez próbniaka, drugi admin ogląda go stwierdzając poprawność tego i reszta rozwiązuje się przy prośbie o ub lub strzałach, że miał czity Panu Bogu w okno i tyle, no ale to moje zdanie.

Ja bym to widział w takiej formie, ale tak czy siak - za.

• Like 2
By Karcok,

Nie chodzi o skila itp. Po prostu czy chcesz czy nie, mając spory czas przegrany w csie, uczysz się mechaniki gry.

Również jestem ZA zaostrzeniem wymagań, bo tak jak wspomniałeś.. niektórzy latają po tego admina jak chcą, ale żeby aż tak? Rozpiszę to podobnie, jak @ EXTREMAAAAA:

- z pierwszą propozycją totalnie się zgadzam, 10 godzin to zdecydowanie za mało, lecz 100h to już trochę za dużo XD Nie oszukujmy się.. nie jestem jakimś mega aktywnym graczem na Only Mirage, ale spędzam na nim "trochę" czasu. Gram od lutego na jednym nicku, a do dzisiaj udało mi się wbić na serwerze ok. 86h, a jeśli grasz dość często (a grasz) to powinieneś mnie tam trochę widywać i trochę kojarzyć. Fakt, od samego lutego nie gram tak bardzo aktywnie jak teraz, bo każdy wie - wakacje. Aczkolwiek spędzając czas na serwerze i tak nie udało mi się wbić pełnych 100h w jakieś 6 miesięcy. Podsumowując - myślę, że 50/60h spokojnie by wystarczyło na zapoznanie się przyszłego kandydata na admina z innymi graczami i administracją na serwerze, albo tak jak to @ EXTREMAAAAAnapisał "2 miesiące aktywnego grania to absolutne minimum".

- 2 propozycja na tak, powinna wejść w obroty

- co do trzeciej propozycji, jestem tego samego zdania co @ Kondziu

• Like 2

Zmiany w wymaganiach na admina.

Minimalny czas przegrany na serwerze, został zwiększony z 10 do 50 godzin.

Minimalny staż na forum, został zwiększony z 2 do 7 dni.

Minimalna ilość sensownych postów, została zwiększona z 10 do 20 postów.

Minimalny czas przegrany w ciągu tygodnia, został zwiększony z 5 do 7 godzin.

Jeżeli gracz zakłada konto, mając świeży Steam, a ktoś mu udowodni, że faktycznie jest powiązany z innym kontem. Taki gracz naturalnie nie będzie miał wstępu.

• Like 3
  • Uwielbiam 3

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

propozycjazaakceptowana.png

Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU

Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom. 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...