Jump to content

Kondziu

UNBAN™ [CS:GO]


Kondziu last won the day on June 28

Kondziu had the most liked content!

Community Reputation

351 Bywalec

3 Followers

About Kondziu

Informacje

 • Gracz
  CSGO
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Ck
 • Serwer
  [CSGO] MIRAGE

Kontakt

 • Steam
  Kondziu
 • GG
  0

Recent Profile Visitors

1,114 profile views
 1. + wiek +Chęci + GT +/- poprawiłeś zachowanie ale mimo wszystko nie jestem przekonany co do poprawności rozpoznania cheatera +zaangażowanie (starasz się i widać, że Ci zależy) +/- SM ( ale to nie problem) Jestem podobnego zdania jak @ BieluS czyli za daniem Ci szansy na okres próbny :)
 2. Spróbowałem swoich sił ale "troszkę za długo" XD Ktoś też podejmował wyzwanie tej mapki ? :D
 3. Ua porządny meczyk :D @ Jase widzę, że nie tylko masz mocnego dusta XD
 4. Odwołanie zostało odrzucone Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 5. Odwołanie zostało odrzucone Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 6. Fajny mecz zwłaszcza jak typy na początku już wychodzą XD Gratki awansu @ boomer_ @ Pontoniec.
 7. Gracz został odbanowany Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 8. @ rqkuuu 24h na rozpisanie demka.
 9. @ rextor2k 24h na rozpisanie demka.
 10. Decyzja UBT do 48 godzin.
 11. Pierwsze co mi wpadło do głowy czytając komentarze powyżej to konkurs na rymowankę o forum/użytkownikach np + dla odważniejszych jakaś dodatkowa nagroda powiedzmy jeśli by to nagrał na jakimś beatcie.
 12. Nick: Kondziu Powód: Weekendowy wyjazd Data: 3.07.2020- 7.07.2020
 13. Decyzja UBT do 48 godzin.
 14. Odkułem się za ostatnie mecze pozdro Jednak jak się nie pije to ma się jakąś tam formę @ chmiel tak byłem trzeźwy XD

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Create New...