Jump to content

Haaze

Admin CS:GO [MIRAGE]

Community Reputation

59 Neutralny

3 Followers

About Haaze

 • Birthday 09/10/2001

Informacje

 • Gracz
  CSGO
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Karol
 • Lokalizacja
  Mazowieckie
 • Serwer
  [CSGO] MIRAGE

Kontakt

 • Steam
  https://steamcommunity.com/id/Hejziu/
 • GG
  0

Recent Profile Visitors

775 profile views
 1. Twój nick: нαzє Nick admina banującego: nigeeZ Data/Mapa: Mirage 28.06.2020 SteamID:STEAM_0: 1: 126001241 Serwer (mod): Only Mirage #2 Opis sytuacji: gram se i cyk ban za "czitowanie"
 2. Kanarek do odbanowania, wypadło mi z głowy że przyszedł typ na spinbocie i został zbanowany przez pomyłkę ten o to Kanarek.
 3. Jestem na NIE -aktywność -pierwszy raz Cię widzę - konto na forum pod podanie
 4. Nick : нαzє Link : https://steamcommunity.com/id/Hejziu/
 5. +gt -kultura - 2 razy już straciłeś admina Jestem na NIE
 6. -wiek -doświadczenie +gt Moim osobistym zdaniem jesteś za młody na admina Jestem na NIE
 7. Nick: нαzє Powód: Brak chęci i brak psychiki do gry. Data: 17.10.2019-10.12.2019
 8. Jestem na TAK +wiek +kultura + aktywność + pamiętam Cię z innej sieci, tak samo nie sprawiałeś problemów.
 9. -konto z vac -kultura Jestem na NIE
 10. -sm -wiek +gt -udzielasz się przez mikro za dużo bezsensownie Od siebie mogę powiedzieć, że nie widzę Cie na adminie, ciągle zgłaszasz ludzi, którzy nie mają nic wspólnego z cheatami, ciągle nadużywasz mikrofon.Jak widziałem to też nie masz za dużo pojęcia w tej grze widząc twoje umiejętności (bez obrazy), więc nie wiem jak ty chcesz tych ludzi sprawdzać?. Muty też zbierasz jak pokemony. Jestem na Nie.
 11. Zgadzam się, ale bez rapu każdy ma swój gust i będzie lipa taka sama jak teraz (malik,young igi)nie każdy to lubi.Proponuję tylko Mixy. Edit. @ cloudn Niby tak, ale jak ja bym usłyszał twojego (Tymka) to bym od razu zatamował krwotok z ucha komendą !res.
 12. Dzień w dzień płaczesz. Więc postanowiłem już tego nie lekceważyć i powoli Cię ogarniać. Zgłosiłeś na [email protected] typa to siedzisz cicho, A nie jeszcze płaczesz na głosowym i pytasz kilka razy czy sprawdzamy go, taka nasza jest robota. Skarga bez powodu możecie zamknąć temacik :)

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Create New...