Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

STARY STYL ŻEGNAMY, WITAMY NOWY!

Zapoznaj się z możliwościami nowego

Zobacz temat

TRWA KONKURS TOP3# SIERPIEŃ

Zapraszamy wszystkich do udziału!

Zobacz temat

FACEBOOK KATUJEMY!

Zapraszamy wszystkich do polubienia naszego fanpage!

Zobacz temat

FILM PROMUJĄCY SIEĆ

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego naszą sieć!

Zobacz temat

Partnerzy

ROBSON

UNBAN™ [CS:GO]

ROBSON wygrał w ostatnim dniu Czerwiec 13 2016

ROBSON ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

185 Wszechwiedzący

2 obserwujących

O ROBSON

Admin CS:GO [MIRAGE]
 • Urodziny 19.11.1994

Informacje

 • Gracz
  CSGO
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Robert
 • Lokalizacja
  Gdańsk
 • Serwer
  [CSGO] MIRAGE

Kontakt

 • Snapchat
  insidious927
 • Steam
  bordanoooo
 • GG
  0

Ostatnio na profilu byli

700 wyświetleń profilu
 1. No nic dziwnego. Krótko i na temat. Były admin ale profile podpisane przez valve. Nie będziemy tolerować takich graczy. https://steamcommunity.com/id/cubzzOLD https://steamcommunity.com/id/kubzzhehe @ Karcok
 2. Muszę z powrotem wbić GE więc nie wiem czy się dostaniesz do kadry hahaha
 3. @ Kat-Legenda@ Sinematic
 4. Napisane jest wyraźnie, że gracz jest zbanowany więc nie rozumiem w czym problem..
 5. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 6. Po obejrzeniu demka z mapy am_minecraft_KAT_x nie mam wątpliwości, że gracz miał wspomagania celowania. Ban zostaje.
 7. Najlepszego i żeby Ci się taktyka zmieniła na mirku :D
 8. To styl życia, a nie tylko gra :D Fragi zawsze najważniejsze, teamplay się nie liczy!!!!!!!!!! A z tym goldem to racja haha
 9. @ IMeanChyba wiesz co z tym zrobić :D Auto bh aż miło się ogląda :D @ just eMBeTakie tematy wrzucaj do działu Zgłoś czitera.
 10. Ale @ Kwiatuwysoko w tabeli. Jeszcze trochę i będziesz otwierał :D
 11. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 12. Po obejrzeniu całego demka z podejrzanym stwierdzam, że gracz nie ma wspomagania celowania i jest czysty. Leci UB, wracaj do gry. 01:34 - przeskok celownika na głowę Żadnego przeskoku nie było.. Czysto 02:46 - znów Ci ładnie celownik na łeb przeskoczył Nie wiem o co Ci chodzi w ogóle.. Normalne strzały..
 13. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 14. Pierwsza runda, normalny frag i żadnego aima tutaj nie widać.. Czysto Druga runda, widać nogi przeciwnika to skanuje.. Aima nie widzę. Czysto. Runda trzecia, słychać było, że przeciwnik podbiega na blisko.. Czysto Runda czwarta, wychyla, namierza przeciwnika i strzela, aima nie widzę dalej.. Czysto Runda piąta, skraca, zauważa, że przeciwnik jest afk.. Czysto Runda szósta, słychać jak przeciwnik biega po mapie to łatwo zweryfikować gdzie wybiegnie.. Strzał normalny aima nie widzę dalej.. Czysto Runda siódma.. Wybiega i namierza przeciwnika, a aima jak nie widać tak nie widać. Czysto Runda ósma, widział jak przebiega więc pobiegł za nim i w tych strzałach aima nie widać. Czysto. Runda dziewiąta, To samo co w siódmiej rundzie.. Czysto Runda dziesiąta, To samo co wcześniej, słychać jak przeciwnik tupie no chłopie banujący.. Po obejrzeniu demka stwierdzam, że gracz jest czysty. Leci UB wracaj do gry. @ Pyriusz BlackJak już dajesz bana i masz rozpisać demko to obejrzyj całe demko z podejrzanym i je rozpisz!
 15. Stare ale jare!
×
×
 • Utwórz nowe...