Jump to content

Nowe
Serwery

Chcesz dołączyć do nas ze swoimi serwerami? Zgłoś się do Właściciela forum!

Napisz!

Rekrutacja
Trwa

Rekrutacja na Opiekunów serwera Trwa! Nie czekaj i złóż podanie już teraz!

Zobacz temat

Limit Awp ;c

FocuS
 Share

Recommended Posts

Mam propozycje aby został wprowadzony limit awp bezwzględu na to czy ktoś ma vip'a czy admina lub gracza np: 3 awp na team. Proszę o uważne rozważenie :) (Wiem że taka propozycja już padła, lecz chciałem spróbować jeszcze raz na prośbe graczy i swoją dziękuje)

• Like 2

• Owner

Niestety jestem na Nie

- Każdy gra tym czym lubi, od tego jest ten serwer, mamy wystarczającą ilość broni zablokowanych

- Mieliśmy już nie jedną taką propozycję, więc według mnie i ta nic nie zmieni

• Like 1

Zbyt dużo awp zazwyczaj dostanie w dupę, bo nie ma ich kto kryć. Każdy gra czym lubi i nie można im tego zabraniać. I tak uważam, za źle blokady, które już istnieją w serwerze. Nie rozumiem też po co robić temat, który niedawno  był. 

Zbędna rzecz.

Jestem na Nie,

każdy gra bronią która chce i inni muszą to po prostu uszanować :)

Limit awp może odsunąć paru graczy

Ostatnie to to, że ta propozycja już jest 2 czy tam 3 raz i zawsze są te same wypowiedzi które po prostu z miejsca ją odrzucają.

• Like 2

18 godzin temu, FocuS napisał:

Mam propozycje aby został wprowadzony limit awp bezwzględu na to czy ktoś ma vip'a czy admina lub gracza np: 3 awp na team. Proszę o uważne rozważenie :) (Wiem że taka propozycja już padła, lecz chciałem spróbować jeszcze raz na prośbe graczy i swoją dziękuje)

jestem na tak

• Haha 1

Jestem na tak :

1. Podczas gry jest ich za dużo ( np. z 7 osobowego teamu 6 osób gra awp )

2. Ludzi gdy grają po stronie terorystów kupują awp i 3/4 rund kampią ( np. w pałacach czy w TV roomie )

3. Vipy przy darmowym wybieraniu broni ( większość vipów ) wybiera tylko awp 

4. W sytuacji gdzie wychylam z ak z pałaców wchodząc na side nie mam szans przeciwko 3 awp wcelowanych w tą pozycje ( nie mówie o sytuacji gdzie trafić mnie nie mogą )

Zanim zaczniecie pisać , że jaki to ja ułomny jestem albo że każdy gra tym czym lubi to wiedzcie że ja to rozumiem ale nie może być tak żę 3/4 gry połowa przeciwników gra samą awp. 

Równieź nie rozumiem czemu ktoś kto od ponad 2 miesięcy nie pojawił się na serwerze postanowił się wypowiedzieć na ten temat 

( rozumiem ,że to ogólne forum ale ta osoba nie wie jak to wygląda na serwerze i według mnie jego głos nie powinien być uznawany w wyborze czy wprowadzić limit czy nie. Wkońcu każdy ma swoje zdanie na ten temat i dlatego nie mam zamiaru oceniać waszych wypowiedzi ) 

• Like 1

• Owner

Jestem w lekkim szoku, bo to wygląda jak jakaś zmowa, wypowiadają się tutaj osoby co nigdy nie aktywnie się nie udzielały na forum, tylko w momencie kiedy ty dałeś tą propozycję na awp.

3x Osoby dały na TAK z czego aż 2x osoby mają po jednym poście, jakbyś po prostu im napisał "Ej chłopaki pomóżcie mi i podpiszcie się pod moją propozycją"

• Like 1

11 godzin temu, Karcok napisał:

Jestem w lekkim szoku, bo to wygląda jak jakaś zmowa, wypowiadają się tutaj osoby co nigdy nie aktywnie się nie udzielały na forum, tylko w momencie kiedy ty dałeś tą propozycję na awp.

3x Osoby dały na TAK z czego aż 2x osoby mają po jednym poście, jakbyś po prostu im napisał "Ej chłopaki pomóżcie mi i podpiszcie się pod moją propozycją"

Dnia 25.10.2018 o 23:40, Karcok napisał:

Niestety jestem na Nie

- Każdy gra tym czym lubi, od tego jest ten serwer, mamy wystarczającą ilość broni zablokowanych

- Mieliśmy już nie jedną taką propozycję, więc według mnie i ta nic nie zmieni

Nie wiem, nie rozumiem trochę tych propozycji. Równie dobrze można napisać, że zakazuje się więcej niż 5 AK-47, bo przecież AK jest lepsze od M4, ktoś powie.

Nie ograniczajmy sobie rozgrywki. Kto gra z awp'y niech nią gra, a kto kałachem, niech też nią gra. Nie widzę sensu rozpisywania się, bo moje zdanie nie zmieniło się ani trochę od ostatnich propozycji, więc tam można sobie zajrzeć.

I Karcok ma rację, mamy wystarczającą liczbę zablokowanych broni.

• Like 1

19 hours ago, Szogun123 said:

Jestem na tak :

1. Podczas gry jest ich za dużo ( np. z 7 osobowego teamu 6 osób gra awp )

2. Ludzi gdy grają po stronie terorystów kupują awp i 3/4 rund kampią ( np. w pałacach czy w TV roomie )

3. Vipy przy darmowym wybieraniu broni ( większość vipów ) wybiera tylko awp 

4. W sytuacji gdzie wychylam z ak z pałaców wchodząc na side nie mam szans przeciwko 3 awp wcelowanych w tą pozycje ( nie mówie o sytuacji gdzie trafić mnie nie mogą )

Zanim zaczniecie pisać , że jaki to ja ułomny jestem albo że każdy gra tym czym lubi to wiedzcie że ja to rozumiem ale nie może być tak żę 3/4 gry połowa przeciwników gra samą awp. 

Równieź nie rozumiem czemu ktoś kto od ponad 2 miesięcy nie pojawił się na serwerze postanowił się wypowiedzieć na ten temat 

( rozumiem ,że to ogólne forum ale ta osoba nie wie jak to wygląda na serwerze i według mnie jego głos nie powinien być uznawany w wyborze czy wprowadzić limit czy nie. Wkońcu każdy ma swoje zdanie na ten temat i dlatego nie mam zamiaru oceniać waszych wypowiedzi ) 

+1

moj super glosik bedzie na tak

*edit*

alen i szogunik sa rozpoznawalni na serwerze, nie musza sie udzielac na forum

• Haha 1

Moim zdaniem najzwyczajniej zły pomysł.

- Jak ktoś lubi grać AWP, to po co zabierać mu tą frajdę? Serwery prywatne są głównie po to żeby pograć sobie bez stresu, potrenować, pobawić się. 

- Trochę ludzi przez takie ustawienie zrezygnowałoby z grania na serwerze.

Pozdrawiam ;)

• Like 1

Pamiętam, jak na CS:GO [ONLY DD2] zostało to wprowadzone, była patola i kłótnie kto, a na końcu kończyło się tak że kto pierwszy kupił. Odradzam tego pomysłu.

• Like 2

Dnia 4.11.2018 o 01:31, NeOsEk napisał:

Pamiętam, jak na CS:GO [ONLY DD2] zostało to wprowadzone, była patola i kłótnie kto, a na końcu kończyło się tak że kto pierwszy kupił. Odradzam tego pomysłu.

Jestem na NIE.

Neos tutaj dobrze napisał także cytuję i popieram jego zdanie, że miałyby miejsca sytuacje gdzie kto pierwszy ten lepszy. Wyzwiska kto powinien tym grać, gdyż on jest lepszy.

Kolejna sprawa - propozycja ta została już odrzucona, więc nie widzę sensu zakładania w tak krótkim czasie kolejnej tej samej propozycji.

• Like 1

Również jestem na stanowcze Nie sam pamietam serwer z takimi blokadami i cóż krótko mówiąc było to irytujące ponieważ chciałeś zagrać AWP i czekałeś 6 rund albo latałeś za gościem żeby podnieść bo blokada tak jak koledzy wcześniej pisali każdy ma prawo grać czym lubi i czym chce.

Potwierdzam wersje kolegow wyzej.. Blokada awp na d2 kiedys to byla masakra ale moze wymyslmy cos zeby kazdy byl zadadowolony. :)

• Like 1

• 3 weeks later...
  • Owner

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

propozycjaodrzucona.png

Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU

Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.