Skocz do zawartości

Mulu

Admin CS:GO [MIRAGE]

Reputacja

61 Pomocnik

2 obserwujących

O Mulu

 • Urodziny Czerwiec 16

Informacje

 • Gracz
  CSGO
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Łukasz
 • Lokalizacja
  Warmińsko-Mazurskie
 • Serwer
  [CSGO] MIRAGE
 • Zainteresowania
  °Motoryzacja
  °Motocykle
  °Sport
  °Memy
  °Freestyle Football
  °Wędkarstwo
  °CS:GO, Clash Royale, Brawlhalla
  °Finanse
  °Pen Spinning
  °Metafizyka
  °Prawo
  °Samoobrona
  °Angielski
  °Sny

Kontakt

 • Steam
  STEAM_0:0:132020916
 • GG
  0

Ostatnio na profilu byli

762 wyświetleń profilu
 1. Ciekawy pomysł 🤣 Ale jestem na nie! Zgadzam się w 100% z @ Jase
 2. Na tak! + ortografia +/- wiek + ładne podanie +/- znajomość IPS + entuzjazm
 3. PROPOZYCJA: ZMIANA MP_FREEZTIME 3 -> MP_FREEZTIME 4/5 Propozycja dotycząca czasu na zakup broni przed rozpoczęciem rundy. Mp_freezetime jest obecnie ustawiony na wartość 3, co nie ma znaczenia dla VIP-a - klika 2 przyciska, ma już broń, kevlar, granaty. Wartość 3 jest dobra ze względu na ciągłość gry i brak przedłużania rozgrywki. Obecnie ja, jako gracz bez VIP-a, jak i duża część graczy na serwerze musimy zakupić w czasie tych 3 sekund tyle rzeczy, że granaty już są kupowane w biegu, ale gdy ma się dobrego 'respa', to już ciężko zdążyć ze wszystkimi granatami. Dlatego tutaj powstała moja prośba, propozycja o zwiększenie czasu przed rozgrywką o 1 czy 2 sekundy, by nadal sama gra nie była przedłużana, ale zwiększyła się możliwość na spokojny zakup broni.
 4. W pewnej grze były Mulusy i Zulusy. Tak wyszło Mulusik, ALE... że niektórzy są ślepi to wychodziło im MAlusik czy Minusik... Potem ustawiłem sobie Mulus by było czytelniej, ale @ Karcokbez okularów czytał Muluś. Także oto jest i SzMulu.
 5. 1. Nick z Serwera - Muluツ❤✈ 2. Imię - Łukasz 3. Wiek - 17 w tym roku 4. Steam ID - STEAM_0:0:132020916 5. Czas spędzony na Serwerze - https://www.gametracker.com/player/Muluツ❤✈/147.135.199.68:27015/ 6. Doświadczenie w adminowaniu na serwerach CS:GO - Ogromne doświadczenie, wnikliwie oglądam graczy i potrafię spędzić dość sporo czasu na "spekcie" by upewnić się, czy ktoś ma dobry dzień, czy lekko sobie pomaga. 7. Znajomość obsługi admina (x/10): (8/10) 8. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie - Pracuję w domu, mógłbym pilnować serwera w niestandardowych porach. Ponadto jeśli ktoś napisałby, żebym wpadł sprawdzić pewnego gracza, z pewnością bym to zrobił. Teraz parę słów o mnie. Jeśli chodzi o hobby to motoryzacja, głównie samochody, ale też i motocykle, sam jestem zapalonym motocyklistą, czekającym na wiosnę. Wędkarstwo z ojcem czy znajomymi - super sprawa na relaks. Angielski także jest moim hobby. Cecha, która mnie opisuje to spokój. 9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: - W poprzednim tygodniu składając podanie, mało osób wierzyło w moje "10-20h na serwerze tygodniowo", udało się przegrać prawie 30 godzin i będę starać się utrzymać nadal, przynajmniej 8h w tygodniu. 10. Posiadasz mikrofon?: TAK 11. Akceptacja Regulaminu admina/serwera: Akceptuję regulamin admina | regulamin serwera i zastrzegam, że będę go przestrzegał! 12. Linki do poprzednich podań - 13. Kontakt - Steam: https://steamcommunity.com/id/Mulusik, Forum, Telegram: @MulusikPL, Twitter: @MulusikPL, Keybase: mulusikpl / mulugzg 14. Konto Prime - TAK 15. Blokada VAC - NIE, nigdy nie posiadałem Odpowiem na wszelkie pytania jak i przyjmę każdą sugestię głęboko do serca. Pozdrawiam! Dzięki @ cloud`za miłe słowa! :D @ EXTREMAAAAAforum racja, mógłbym podciągnąć, sprawdzam regularnie nowinki na Mirage, a to najważniejsze. Pomyślę o poprawie na forum. Dzięki za uwagę ;)

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Utwórz nowe...