Jump to content

Mulu

Użytkownik

Community Reputation

104 Neutralny

2 Followers

About Mulu

 • Birthday June 16

Informacje

 • Gracz
  CSGO
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Łukasz
 • Lokalizacja
  Warmińsko-Mazurskie
 • Serwer
  [CSGO] MIRAGE

Kontakt

 • Steam
  STEAM_0:0:132020916
 • GG
  0

Recent Profile Visitors

945 profile views
 1. Siema, siema. a gimnazjum już nie ma! :D
 2. 1. Nick z serwera: Muluツ❤✈ 2. Imię: Łukasz 3. Wiek: 17 4. Steam ID: STEAM_0:0:132020916 5. Czas spędzony na serwerze ( GT i Stats ): https://www.gametracker.com/player/Muluツ❤✈/147.135.199.68:27015/ (nadrobię w przyszłych dniach) 6. Doświadczenie w adminowaniu na serwerach CS:GO: Byłem niejednokrotnie adminem i nie chcę pisać ile razy zbanowałem dobrze gracza, ale powiem, że nigdy się nie pomyliłem ;) 7. Znajomość obsługi admina ( x/10 ): 8/10 8. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Widzę, że poszukiwani są admini, a byłem tutaj wielokrotnie i nie było ze mną problemów. Parę zdań o mnie? To może wyliczanka. Motoryzacja, wędkarstwo, sport, angielski, prawo, podróże. 9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 8h+ w tygodniu. 10. Posiadasz mikrofon?: TAK 11. Akceptacja regulaminu admina/serwera: TAK 12. Linki do poprzednich podań: 13. Kontakt: Steam: https://steamcommunity.com/id/Mulusik, Forum, Telegram: @MulusikPL, Twitter: @MulusikPL, Keybase: mulusikpl / mulugzg 14. Konto Prime?: TAK 15. Blokada VAC?: NIE @ ROBSONPodaniami? Pisałem dwa podania za czasów clixxa - 1 przyjęte, 1 nie - oraz za czasów Karcoka, więc nie wiem czemu w ten punkt uderzasz. Za wszystkich czasów adminowania zrezygnowałem z admina tylko dwa razy, z czego raz teraz, a dawniej z długą przerwą. Co do pierwszej kwestii, że zrezygnowałem i powracam. Nie chciałem brać urlopu, który by trwał miesiąc lub dwa, wolałem zrezygnować i nie wiedziałem czy w ogóle jeszcze będę miał na tyle czasu, by móc grać na serwerze. Powód rezygnacji nie był i nie jest Twoją sprawą.
 3. Zapraszam do plutonu - MuluPL Niedawno powróciłem do gierki i szukam kompana lub kompanki.
 4. Nick: Muluツ❤✈ Link do profilu steam: https://steamcommunity.com/id/Mulusik
 5. + wiek +- podanie + doświadczenie - Aktywność Słyszeliśmy się na serwerze? Szczerze nie pamiętam byś się odzywał, aczkolwiek pamięć może mnie zawodzić. Jakby była lepsza aktywność byłbym na tak, ale na tę chwilę jestem 60%-50% na NIE, aczkolwiek na próbę to czemu nie, powodzonka.
 6. Pamiętam Ciebie jako super opiekuna Only Mirage i osobę pracowitą, pomocną, która szybko odpisuje. Trzymaj się! Mam nadzieję, że odwiedzisz czasem Katujemy 😉, a może kiedyś i powrócisz na stałe.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Create New...