Jump to content

Nowe
Serwery

Chcesz dołączyć do nas ze swoimi serwerami? Zgłoś się do Właściciela forum!

Napisz!

Rekrutacja
Trwa

Rekrutacja na Opiekunów serwera Trwa! Nie czekaj i złóż podanie już teraz!

Zobacz temat

Gazeta Katujemy.eu | 01.10 - 17.10 | 2018

dwbuh.
 Share

Recommended Posts

Taka gazetka mi się podoba. Krótka, treściwa i rzeczowa. Nie ma zbędnych przesadzonych elementów, chociaż z drugiej strony jakaś grafika jako do gazetki by pasowała. Mega plusik za to. :) 

Można by co nieco dodać, ale to tylko moja opinia prywatna.

Przydałoby się dodać grafiki aby to ładnie wyglądało, mamy tu zadanie dla grafika.

Natomiast opisy są treściwe, krótkie i wystarczające. 

@ drenn to pierwsza gazetka, pełen spontan - następnym razem będą grafiki, chyba czas odpalić photoshopa :) 

@ Wredzia dzięki i tak jak wspomniałem, pod koniec miesiąca jak będę robił kolejną będą grafiki :default_cool:

@ Wredzia @ drenn Grafika będzie w następnej gazetce, co biorę na siebie. 

Co do gazetki, brakuje mi tu pewnych informacji m.in informacji o I edycji turnieju i wiele więcej

Jak na pierwszą gazetkę po takiej przerwie nie jest źle, ale to się poprawi już przy następnej. 

Dobra robota.

Pozdrawiam @ martini

• Like 1

Jak na pierwszą gazetkę jest spoko. Mógłbyś dodać jeszcze info odnoście turnieju jak już wspomniał @ martini ponieważ był to pierwszy turniej od dawien dawna.

Następnym razem z pewnością będzie lepiej :)

@ martini w następnej gazetce ujmę więcej informacji dotyczących tyrniejów itd., nie ukrywam że gonił mnie dzisiaj czas :) 

Teraz czekajcie na wywiad który pojawi się na weekendzie :)

Przed chwilą, dwbuh napisał:

@ martini w następnej gazetce ujmę więcej informacji dotyczących tyrniejów itd., nie ukrywam że gonił mnie dzisiaj czas :) 

Teraz czekajcie na wywiad który pojawi się na weekendzie :)

Jak będziesz robił następną gazetkę, zgłoś się do mnie po grafikę do gazetki @ dwbuh

Świetna robota po raz kolejny, w końcu redakcja rusza pełną parą to mi się podoba :default_happy:

Oczywiście tak jak wyżej wspomniał @ martini i @ ola7258 brakuje tutaj informacji o turnieju a powinien on być na pierwszym miejscu ze względu na to, że był to jeden z większych eventów przez ostatnie miesiące. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.