Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

Partnerzy

Skroot

Opiekun Serwera

Reputacja

44 Pomocnik

2 obserwujących

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Katowice

Kontakt

 • Steam
  https://steamcommunity.com/id/Puffyx/
 • GG
  0

Ostatnio na profilu byli

465 wyświetleń profilu
 1. Zgłoś się do @ SztangaBicepS ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 2. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Ponowne podanie możesz złożyć po upływie 30 dni. Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 3. Wyniki 26.05.2019 Pierwsze miejsce-Dodano VIPA graczowi mouse ( 30 dni ) Drugie miejsce-Dodano Premium graczowi Jano ( 15 dni) Trzecie miejsce-Dodano Premium graczowi Tipez ( 10 dni ) Czwarte Miejsce- Zdjęcie unwarna graczowi Ziko ( 1 ) Piąte miejsce-Dodano Premium graczowi placko ( 3 dni ) Wszyscy gracze otrzymali 25k fajek
 4. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 5. Twoje podanie zostało zaaceptowane Zgłoś się na Discordzie i do @ SztangaBicepS
 6. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Twoje podanie o odwołanie zostało odrzucone Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 7. Powiem tak jak byś miał kamere na myszy to byś nie klikał co 5 sekund (jeszcze równe odstępy) więc łamałeś zabezpieczenia serwera
 8. Rejzer dobrze zreagował bo na tej mapie muzyka no powiem że muzyka boli po uszach ale nie powinien mówić silverek 2 Rejzer dostanie ostrzeżenie słowne.
 9. Masz czas na poprawienie wzoru do 24 godzin.
 10. Masz czas na poprawienie wzoru do 24 godzin.
 11. Skarga została rozpatrzona negatywnie. Zobaczyłem demko i rejzer miał tej sytuacji rację. Ale z drugiej sytuacji nie powinno się wyjeżdżać z skrótami obraźliwymi np. (JP). A to co do tej rzeczy powinniśmy nie spinać tzw dupska na serwie lepiej luz niż spina.
 12. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 13. Skarga zaaceptowana! Gracz dostanie bana na 7 dni
×
×
 • Utwórz nowe...