Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

STARY STYL ŻEGNAMY, WITAMY NOWY!

Zapoznaj się z możliwościami nowego

Zobacz temat

TRWA KONKURS TOP3# SIERPIEŃ

Zapraszamy wszystkich do udziału!

Zobacz temat

FACEBOOK KATUJEMY!

Zapraszamy wszystkich do polubienia naszego fanpage!

Zobacz temat

FILM PROMUJĄCY SIEĆ

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego naszą sieć!

Zobacz temat

Partnerzy

Skroot

Opiekun Serwera

Reputacja

44 Pomocnik

2 obserwujących

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Katowice

Kontakt

 • Steam
  https://steamcommunity.com/id/Puffyx/
 • GG
  0

Ostatnio na profilu byli

418 wyświetleń profilu
 1. Zgłoś się do @ SztangaBicepS ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 2. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Ponowne podanie możesz złożyć po upływie 30 dni. Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 3. Wyniki 26.05.2019 Pierwsze miejsce-Dodano VIPA graczowi mouse ( 30 dni ) Drugie miejsce-Dodano Premium graczowi Jano ( 15 dni) Trzecie miejsce-Dodano Premium graczowi Tipez ( 10 dni ) Czwarte Miejsce- Zdjęcie unwarna graczowi Ziko ( 1 ) Piąte miejsce-Dodano Premium graczowi placko ( 3 dni ) Wszyscy gracze otrzymali 25k fajek
 4. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 5. Twoje podanie zostało zaaceptowane Zgłoś się na Discordzie i do @ SztangaBicepS
 6. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Twoje podanie o odwołanie zostało odrzucone Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 7. Powiem tak jak byś miał kamere na myszy to byś nie klikał co 5 sekund (jeszcze równe odstępy) więc łamałeś zabezpieczenia serwera
 8. Rejzer dobrze zreagował bo na tej mapie muzyka no powiem że muzyka boli po uszach ale nie powinien mówić silverek 2 Rejzer dostanie ostrzeżenie słowne.
 9. Masz czas na poprawienie wzoru do 24 godzin.
 10. Masz czas na poprawienie wzoru do 24 godzin.
 11. Skarga została rozpatrzona negatywnie. Zobaczyłem demko i rejzer miał tej sytuacji rację. Ale z drugiej sytuacji nie powinno się wyjeżdżać z skrótami obraźliwymi np. (JP). A to co do tej rzeczy powinniśmy nie spinać tzw dupska na serwie lepiej luz niż spina.
 12. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 13. Skarga zaaceptowana! Gracz dostanie bana na 7 dni
×
×
 • Utwórz nowe...