Jump to content

dwbuh.

Zbanowany

dwbuh. last won the day on October 21 2018

dwbuh. had the most liked content!

Community Reputation

425 Pomocnik

About dwbuh.

 • Rank
  dwbuh.pl

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  H.
 • Lokalizacja
  public_html

Kontakt

 • Steam
  dwbuszek
 • GG
  0

Recent Profile Visitors

5,464 profile views
 1. dwbuh.

   Kosz Zmiana nazwy

  Obecny nick: dwbuh. Nowy nick: dwbuh Powód zmiany: Weak. ^^ Reklamy: free
 2. Degradacja. Chyba nie muszę się jakoś szczególnie wypowiadać, dwóch panów wyżej dokończyli tylko to co napisałem w swoim podaniu na ub :) Kolorki życiem, z tego co widzę. Nie nadajesz się na połowe stanowisk które pełnisz i taka jest prawda, a Ty startujesz na Moderatora? Jestem na nie. Znam o wiele lepsze osoby na to stanowisko. To tyle, bez pozdrowień.
 3. @ Lucyfer może dlatego, że mam 5 letnie doświadczenie? Pełniłem tą funkcję o wiele dłużej i to tu na tym forum niż Ty. Kto powiedział, że nie grałem ani razu na naszych serwerach? Składam podanie na UBT 1.6 a na steam nie gram w CS’a jak można zauważyć, ns i te sprawy, wiesz ocb. GT mówisz? dwbuh-a nie znajdziesz :) Dostałem ostrzeżenie od Skipera? Za co? Za to, że jesteś jego funflem i masz zawyżone ego? Dla mnie warn nie słuszny, bo nikogo tak na prawdę nie obraziłem, napisałem że jest hipokrytą bo jest i że jest śmieszny z tym co piszę właśnie będąc hipokrytą :) To nie jest obraza. Szczerze? Śmieszne jest to że są tu jakieś „grupki” które są zorganizowanymi funflami a wiadomo, swojego poprą i to widać na 10 kilometrów, szkoda na prawdę. Szczerze? Myślę nad degradacją mnie na zwykłego Redaktorka, bo przecież podobno i tak nie wykonuje obowiązków moderatora i jestem tylko stuleją na tym forum. :) Sorry, że w temacie tym to pisze, ale widzę że dość popularny ten temat, by :) @ Skiper nie dawaj kolejnego warna za wypowiadanie się w podaniu jak już jest i tak zamknięte, a powiedziałem jak jest :) Musiałem się wygadać, przepraszam.
 4. A co mi tam i tak większość na nie więc nic nie stracę wypowiadając się w podaniu. @ TERRORMACHINE528 "Nie wywiązujesz się nawet z obowiązków moderatora, pisząc podanie o kolejną rangę." - mogę wiedzieć w jaki sposób nie wykonuję obowiązków moderatora? Wydaję mi się, że wręcz przeciwnie. "Ponadto nie widziałem Cię raczej na żadnym serwerze, cały czas przesiadujesz na sb, więc kiedy miałbyś grać." - to jest podania na admina serwera, czy ubt którego obowiązkiem jest właśnie PRZESIADYWANIE NA FORUM i „patrzenie” na dział poświęcony banom. "Jak dla Mnie najpierw trzeba wykazać się w pewnych kwestiach jakimkolwiek doświadczeniem, bo dostając moderatora za wcześniejsze zasługi i tak nie wykonujesz swoich obowiązków, ale to swoją drogą jak inni moderatorzy." - może powiesz nam książę kiedy jakiś temat w dziale redakcji? Mówisz na mnie, że nie wywiązuje się ze swoich obowiązków a wywiązuję się lepiej o 99% niż Ty. Dodam tylko, że jesteś dla mnie bardzo śmiesznym człowiekiem i największym hipokrytą jakiego znam. @ GraBeK za tą stuleję to nagroda w Twoim profilu, nie będę się wypowiadał na Twoje wypociny :) /cl @ Dudnes
 5. + wiek + steam + znajomość amx + doświadczenie +/- godziny Jestem na tak.
 6. Nick: @ dwbuh. Wiek: 21 lat Staż na forum: Rejestracja dnia 3 października 2014 roku. Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum: Jestem tu aktywny od porannych do późnych godzin każdego dnia. Dlaczego ty?: Kiedyś pełniłem tą funkcję na tej sieci będąc [email protected], zawsze sumiennie sprawdzałem SS'y, dema i decydowałem o daniu ub lub nie. Jestem aktywnym użytkownikiem tego forum, co za tym idzie możliwość szybkiego rozpatrywania odwołań. Dodatkowo nasza sieć powiększyła się o kolejne serwery, więc dodatkowa para rąk przyda się na pewno. Wszystkie wymagania spełniam, to dlaczego nie pomóc? Znajomość AmxBans [0/10]: 9/10 Znajomość IPS [0/10]: 9/10
 7. TPS - To co ugram feat. Murzyn, Ejkej prod. Tytuz @ TPS dobry bajcior wariacie
 8. Rejestracja wczoraj, wiek taki średni bym powiedział, przegrane w sumie to nic, znajomość i doświadczenie w adminowaniu praktycznie zerowa i podanie ehh.. Myślę, że będą lepsze kandydatury.
 9. Coś dla @ martini @ Elpablo @ Gosia ?! @ `happy i dla innych alkusów :)
 10. ...masz jakieś ale? porozmawiajmy...

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Create New...