Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

STARY STYL ŻEGNAMY, WITAMY NOWY!

Zapoznaj się z możliwościami nowego

Zobacz temat

TRWA KONKURS TOP3# CZERWIEC

Zapraszamy wszystkich do udziału!

Zobacz temat

FACEBOOK KATUJEMY!

Zapraszamy wszystkich do polubienia naszego fanpage!

Zobacz temat

FILM PROMUJĄCY SIEĆ

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego naszą sieć!

Zobacz temat

Partnerzy

SztangaBicepS

 Właściciel Serwera

Reputacja

169 Wszechwiedzący

6 obserwujących

O SztangaBicepS

 • Urodziny 03.12.1999

Informacje

 • Gracz
  CSGO
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Maciej
 • Lokalizacja
  JailBreak
 • Serwer
  [CSGO] JailBreak
 • Zainteresowania
  Kobiety

Kontakt

 • Steam
  https://steamcommunity.com/profiles/76561198309829486
 • GG
  0

Ostatnio na profilu byli

1169 wyświetleń profilu
 1. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Ponowne podanie możesz złożyć po upływie 30 dni. Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 2. Twoje podanie zostało odrzucone, Kolejne będziesz mógł napisać dopiero 01.01.2020r.
 3. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 4. Mapa została usunięta. Do twojego konta zostało przyznane 3 zł. Dziękuję za zgłoszenie błędu, Pozdrawiam, SztangaBicepS
 5. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 6. Błąd został wykorzystany przez komendę dostępną dla HeadAdminów - !ukryj.
 7. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 8. Podanie zostało zaakceptowane, Zgłoś się na priv, po więcej szczegółów. Pozdrawiam, SztangaBicepS
 9. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Ponowne podanie możesz złożyć po upływie 30 dni. Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 10. Nie masz poparcia od Administracji oraz od osób grających bardzo długi czas na serwerze. Nie znasz także regulaminu Forum: Twoje podanie zostaje odrzucone, kolejne będziesz mógł napisać 22 Lipca 2019r. Pozdrawiam, SztangaBicepS
 11. Zgodnie z przygotowaniami do najnowszej wersji zostały dokonane kilka zmian na serwerze: Usunięto rangi permanentne (VIP, PREMIUM) i zastąpiono jest rangami czasowymi (S-VIP, S-PREMIUM). Osoby posiadające permanentną rangę VIP otrzymali do konta: 40 zł Osoby posiadające permanentną rangę PREMIUM otrzymali do konta: 100 zł Zresetowano system nagród oraz rangi Bywalec. Dodano więcej etapów do systemu nagród za spędzony czas na serwerze Dodano możliwość odbioru Bywalca tylko po skończeniu wszystkich etapów (oraz w dowolnym momencie) Zastąpiono 2 rangi Bywalec jedną rangą, która wymaga 45 dni spędzone na serwerze (wcześniej 30 dni i 60 dni) Po pełnej wykonanej aktualizacji planowane jest: Reset: Fajek Nagród Portfela Ostrzeżeń Rangi w gangu Ustawień (!konto) Poziomów ostrzeżeń Ostrzeżeń na bycie strażnikiem Poziomów ostrzeżeń na bycie strażnikiem Zaakceptowanych i odrzuconych zgłoszonych FreeKilli Zaakceptowanych i odrzuconych otrzymanych FreeKilli Usunięcie: Wybranego noża Blokad na bycie strażnikiem Wybranego wyglądu do noża Wybranego wyglądu do broni Blokad na komunikację głosową Wszystkich gangów (+ nadanie nagród) Podanych błędnych kodów PaySafeCard (!zakup) Informacji za co otrzymało się ostrzeżenie na serwer Informacji za co otrzymało się ostrzeżenie na bycie strażnikiem Blokad na serwer (wyj. powód: Działanie na niekorzyść serwera) Nieaktywnych kont, które nie posiadają zarejestrowanego adresu IP Na chwile obecną zostanie usunięte: 40 739 kont, z czego: Około: 1 000 osób ma przegrane powyżej 24 godzin na serwerze Około: 6 000 osób ma zarejestrowany login na serwerze Około: 100 osób ma zasilony portfel (kilka z nich nawet kwotą powyżej 100 zł) Sprawdź czy twoje ID znajduje się na liście kont planowanych do usunięcia (swoje ID - steam3ID mozesz sprawdzić na stronie steamrep.com): Ważne: Przed planowaną aktualizacją wykorzystajcie portfel, aby nie utracić wydanych pieniędzy Planowana aktualizacja zostanie ogłoszona kilka dni przed aby każdy mógł wykonać wszystkie rzeczy na swoim koncie Planowany update jest rozdzielony na 4 części z czego pierwsze 2 pojawią się w tym miesiącu (a 1 część nawet w tym tygodniu) Aby konto nie zostało usunięte wystarczy wejść na serwer (IP jest rejestrowane automatycznie po rozłączeniu gracza z serwerem) Nagrody zostały już wcześniej zresetowane, ale tylko po to, żebyście mogli walczyć z gangami do samego końca i je ulepszać. Zostaną one ponownie zresetowane gdy będzie pełna aktualizacja Pozdrawiam, SztangaBicepS
 12. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 13. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Ponowne podanie możesz złożyć po upływie 30 dni. Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 14. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 15. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
×
×
 • Utwórz nowe...