Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

STARY STYL ŻEGNAMY, WITAMY NOWY!

Zapoznaj się z możliwościami nowego

Zobacz temat

TRWA KONKURS TOP3# SIERPIEŃ

Zapraszamy wszystkich do udziału!

Zobacz temat

FACEBOOK KATUJEMY!

Zapraszamy wszystkich do polubienia naszego fanpage!

Zobacz temat

FILM PROMUJĄCY SIEĆ

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego naszą sieć!

Zobacz temat

Partnerzy

SztangaBicepS

 Właściciel Serwera

Reputacja

193 Wszechwiedzący

7 obserwujących

O SztangaBicepS

 • Urodziny 03.12.1999

Informacje

 • Gracz
  CSGO
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Maciej
 • Lokalizacja
  JailBreak
 • Serwer
  [CSGO] JailBreak
 • Zainteresowania
  Kobiety

Kontakt

 • Steam
  https://steamcommunity.com/profiles/76561198309829486
 • GG
  0

Ostatnio na profilu byli

1352 wyświetleń profilu
 1. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 2. Najpierw się wydarłeś Następnie skrytykowałeś go za to że otrzymałeś ostrzeżenie za obrazę Administracji i powiedziałeś następująco: A następnie po chwili namysłu dodałeś: To niezła niewinność XD Twoja permanentna blokada została zdjęta, na twoje konto zostało nałożone: Pięć ostrzeżeń ogólnych Blokada 60 dniowa na komunikację głosową (w tym wliczona blokada 30 dniowa na serwer) Blokada 30 dniowa na serwerze (w tym wliczona blokada 20 dniowa za przekroczenie ostrzeżeń) Odwołanie zostaje odrzucone, Pozdrawiam, SztangerSs
 3. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 4. Podanie zostało zaakceptowane, Zgłoś się na priv, po więcej szczegółów. Pozdrawiam, SztangaBicepS
 5. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 6. Podanie zostało zaakceptowane, Zgłoś się na priv, po więcej szczegółów. Pozdrawiam, SztangaBicepS
 7. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 8. Podanie zostało zaakceptowane, Zgłoś się na priv, po więcej szczegółów. Pozdrawiam, SztangaBicepS
 9. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Ponowne podanie możesz złożyć po upływie 30 dni. Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 10. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Ponowne podanie możesz złożyć po upływie 30 dni. Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 11. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Ponowne podanie możesz złożyć po upływie 30 dni. Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 12. Twoje podanie zostało odrzucone, Kolejne będziesz mógł napisać dopiero 01.01.2020r.
 13. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 14. Mapa została usunięta. Do twojego konta zostało przyznane 3 zł. Dziękuję za zgłoszenie błędu, Pozdrawiam, SztangaBicepS
 15. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
×
×
 • Utwórz nowe...