Jump to content

Przyjęte Podanie na Admina

Recommended Posts

1.Nick z serwera: bolltxrd
2.Imię: Hubert
3.Wiek: 17
4.Steam ID: STEAM_1:1:182858095
5.Czas spędzony na serwerze ( GT i Stats ): https://www.gametracker.com/player/bolltxrd/147.135.199.68:27015/
6.Doświadczenie w adminowaniu na serwerach CS:GO:Byłem tutaj na serwerze adminem i kiedyś na innej sieci,znam podstawowe komendy i umiem się nimi posługiwać
7.Znajomość obsługi admina ( x/10 ): 5/10 
8.Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Więc mam na imię Hubert i mam 17 lat interesuję się piłką nożna , spędziłem bardzo dużo czasu na tym serwerze. Chciałbym pomóc w upilnowaniu graczy oraz porządku na serwerze. Często się zdarza sytuacja gdzie nie ma administratora, bądź jest jeden i nie może przypilnować obu drużyn.
9.Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?  Dziennie z 2/3h

10. Posiadasz mikrofon?: TAK
11. Akceptacja regulaminu admina/serwera: Akceptuje
12. Linki do poprzednich podań: 

13. Kontakt :https://steamcommunity.com/id/bolltxrd/

14.Konto Prime?:  TAK

15. Blokada VAC?: NIE 

• wow 1
  • Uwielbiam 4

Uuuaa, bolcik! 

+ wiek

+ GT

+ doświadczenie

+/- SM, to nie stanowi problemu

Nie sprawiasz kompletnie żadnych problemów na serwerze, ale brakuje mi twojego udziału na voice chacie ://

Cóż.. Nie mam nic przeciwko, abyś pełnił swoje powinności na serwerze jako Admin. Jestem na TAK. 

• wow 1
  • Uwielbiam 1

Bolcik na Admina 

+ Staż na serwerze 

+ Sm 

+ Nie ma problemu z kulturą ani z mikrofonem 

+ Częsta pomoc miedzy innymi na u@ lub pisanie do adminów w wiadomościach prywatnych o wbicie na serwer i zbanowanie gracza 

+ Wiek 

Jestem na TAK 

Powodzonka 

• Uwielbiam 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

• Create New...