Jump to content

DzwigU

Admin CS:GO [MIRAGE]

Community Reputation

67 Neutralny

1 Follower

About DzwigU

 • Birthday 08/26/2002

Informacje

 • Gracz
  CSGO
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Bartek
 • Lokalizacja
  warszawa
 • Serwer
  [CSGO] MIRAGE

Kontakt

 • Snapchat
  dzwiguu6
 • Steam
  STEAM_1:0:155401086
 • GG
  0

Recent Profile Visitors

558 profile views
 1. Tak w ramach solidnego sprostowania. Jako twój trener jestem niezmiernie dumny ze mogę mieć pod swoimi skrzydłami tak zdolnych podopiecznych. To właśnie tacy ludzie pokazują mi ile kosztują cieżkie treningi wylany pot i łzy, bez tego bylibyśmy niczym. Jestem w szoku bo mało komu udaje się osiagnać porażający wynik 2 asyst komponujący się z wynikiem KD : -18 w tym meczu. Co ja mogę więcej dodać po prostu WZÓR !!!!
 2. Z reguły dużo osób które kręcą +50 na serwerze i zostają po tym zbanowane strasznie szybko piszą odwołania i zasłaniają się swoimi innymi konta czy to na fc czy esea . Super ze masz tego Globala i 8 lvl. na Fc, ale to w żaden sposób nie usprawiedliwia cię do tego że nie możesz sobie ''haxować'' na zwykłym serwerze po którym nie ma tak naprawdę żadnych konsekwencji. A odnosząc się do tego co napisałeś. Czyli że chciał byś aby demko sprawdzała osoba która ma jakieś doświadczenie w gierce. Chciał bym nadmienić że sam byłem posiadaczem GE i 9lvl Fc oraz posiadam ponad 3k godzin w cs. Rozpiska: 10:47 - Szybciej oddałeś strzał niż widziałeś terrorystę 11:10 - Znów strasznie szybkie strzały 12:52 - po raz kolejny nie było szans na usłyszenie wybiegającego terrorysty z pałacu a Ty zaczynasz strzelać w niego przez smoka. 16:24 - Idealne skany przez drewno 17:33 - Po raz kolejny zamiast wychylać się na najbardziej prawdopodobne miejscówki ustawienia się ct na respie. Ty wychylasz z idealnym prefem 19:39 - kolejny raz celownik idealnie na modelu przeciwnika 19:57 - i kolejny raz Celownik na modelu przeciwnika 22:57 - Przy wychodzeniu z rampy celownik jakimś cudem znów idalnie na modelu twojego przeciwnika , w smoku gdy widzisz jak podchodzi przez smoka już czekasz aż wychyli ci z lewej strony. 24:19 - Ct zaczyna skanować domek B odrazu po tym momentalnie twój celownik przeskakuje po raz kolejny na model i idealnie zaczynasz skanować smoka. 24:57 - po rzuceniu flesha na A zaczynasz patrzeć kuchnie tylko akurat dziwnym trafem celownikiem nie wcelowywujesz się w prawą stronę ( gdzie teoretycznie tez mógłby wychylić przeciwnik) lecz wiesz że oponent jest z prawej strony i dodatekiem do tego jest fakt ze strasznie szybko oddałeś tapa. Moim zdaniem tyle akcji jest wystarczającym dowodem Pozdrawiam. Link do demka: http://801.gotv.pro/srv53362/auto0-20200625-131828-1559725961-de_mirage-Only_Mirage_Katujemy.dem.zip
 3. Myślę że jak najbardziej sprawdzisz się na tym stanowisku, + Wiek + Kultura + Staż w grze jak i na forum + Chęci Powodzenia,
 4. Krótko zwięźle i na temat TAK + staż + wiek + GT
 5. Elegancja Francja. Byle przed siebie
 6. + Wiek + Kultura + Chęci , nie będę ukrywać że mamy ze sobą dobry kontakt i sporo siedzimy na TS. Wiec jeżeli wspomniałeś o zostaniu adminem na serwerku to zaprosiłem cię do złożenia podania w szybkiej rekrutacji. Mimo że jest już ona zamknięta nie widzę powodów aby jeszcze jeden admin się pojawił w naszym gronie. + Duże doświadczenie w grze - Sm, ale tak jak wspominałem u @ sitruw podaniu nauczenie się tego to chwila. Jestem na Tak
 7. + Staż na serwerze + Kultura + Chęci - /+ doświadczenie , ale ja też zaczynałem od zera i wiem ze to 1h max i już przyswoisz komendy + gt Jestem na Tak
 8. Powiem tak, dość długo gram na serwerze i bardzo dobrze kojarzę @ sitru, nie kojarzę aby kiedyś był z tobą jakiś większy incydent. Jeżeli chciał by spróbować sił w adminowaniu ja nie widzę przeciw wskazań. + Staż na serwerze + Wiek + Przyjazny +/- GT - Forum Tak jak @ Kondziu piszę ostatnio nie widziałem żebyś zgłaszał się na [email protected] ale pamiętam sytuacje gdzie nie raz dostawałem prywatne wiadomości, że odpał na serwerze czy podejrzany. Zgodzę się z faktem że podanie jak na ciebie dość słabe. Mimo wszystko też jestem za okresem próbnym @ XOTourLilf3 czy ty kiedyś widziałeś Admina Only Mirage #1, który wypowiadał by się w podaniach na serwerach: [MIRAGE #3], [ARENA], [COD 401 LVL]. Myślę ze takie puste punkty reputacji nie są warte tego czego ty się tutaj naczytasz odnośnie siebie. Tyle ode mnie.
 9. Nick: DzwigU Link do profilu steam: https://steamcommunity.com/id/NicOOsc/
 10. Każdy ma czasem dzień, że emocje biorą górę i wtedy podejmujemy wiele beznadziejnych decyzji, tutaj kolega ma tego świadomość chciałby się poprawić więc nie widzę problemu żeby dać mu drugą szansę.
 11. Chciał bym aby ponownie przemyslec pistoletówki vip. Ostatnia aktualizacja wprowadziła hełm dla vipow jest to moim zdaniem za "OP" , strasznie dyskryminuje osoby bez kasku , dlatego chciał bym aby zachować choć trochę tej realiatyki piatoletowek CS-a i poprostu usnąć takowy hełm.
 12. 29:27 Smieszne skany przez smoke z dgl + celownik obok modelu i frag 29:35 Celownik pomiędzy typami i 2 głowy perfekt z dgl/ w 1/4 widać 33:37 szybciej strzela niż widzi + aim 33:42 to samo co wyżej 34:40 takie oporowe głowy strzela, a nie słyszy jak mu pałac wybiega na pełnej.. 36:09 podbiega 2 tt na blisko konekta, a zbanowany nagle cofa na schody.. później to samo.. 36:25 flick na model.. 39:50 idealnie wcelowany w rampe na pref 40:33 celownik lata jak głupi 43:30 to samo co wyżej Myślę że nie ma sensu dalej rozpisywać demka.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Create New...