Skocz do zawartości

kaktus

Admin CS:GO [MIRAGE #3]

Błędny adres URL

Reputacja

230 NoLife

O kaktus

V.I.P
 • Urodziny 16.09.2003

Informacje

 • Gracz
  CSGO
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Bartek
 • Lokalizacja
  Podlasie
 • Serwer
  [CSGO] JailBreak

Ostatnio na profilu byli

1125 wyświetleń profilu
 1. @ Karcok przy meczu jak grałem z ffa to specjalnie dla Ciebie kupiłem tylko jeden raz p90!!!
 2. Nick: kaktus Ilość ostrzeżeń: 2 Mam vipa i chciałbym wykorzystać prawo do usunięcia wszystkich warnow.
 3. ino jo: -wiek -zawsze pomocny -staż Nie ma nic do minusów.
 4. Ludzie to jest tylko gra..... Mecz miał być z założenia zwykłą zabawą i eventem żeby coś się działo. Przykro trochę ,że wszystko tak się potoczyło ale dziękuje wszystkim którzy dołożyli cegiełkę aby turniej się odbył. Mi nie chodziło o wygraną która wynosiła 250zl (warto było robić taką aferę o takie coś?) tylko o fajną zabawę i jeszcze lepszą znajomość moich kolegów z administracji i innych. Mecz był ustalony na taką godzinę na jaką miał być. Wydaje się dość dziecinne wywołanie kłótni za własne błędy i później ich konsekwencje. Co do obrazy @ Zey na @ MisiuKoala może to było złe ale @ Szogun pamiętam jak nowy kapitan shiviroo również ich uspokajał i nie chciał dalszych kłótni jaką ty rozpocząłeś. @ EcComogłem grać ale jak wy wymieniliście zawodnika to nasz kapitan również tak zrobił i wymienił najsłabszego czyli mnie a poza tym kiedy się śmiałem z was? , kiedy was obrażałem? Chyba, że wy jesteście z sfer wyższych i wam przysługuje inne prawo. Gdy się wypowiadasz zadbaj o to żeby informacja była prawdziwa :)
 5. Edit: Małe tak :) Nie masz jeszcze doświadczenia jako administrator ale piszesz ,że znasz komendy 8/10. Co innego jest wykucie komend jak to się robi a co innego używanie ich i decyzji jaką masz podjąć pod względem gracza. Czasem mówisz brzydkie słówka dosyć często więc trochę mam mniej pewności. Reszta to same pluse takie jak: aktywność, wiek Powodzenia!
 6. Nie: Przez ostatni tydzień lub dwa straciłeś w moich oczach bardzo wiele. Gdy twoje ostatnie podanie zostało odrzucone zacząłeś się zachowywać nie odpowiedzialnie więc jako administrator to by było nie poważne.... Cały czas masz do kogoś pretensje (rozumiem ,że każdy ma prawo ostro się zdenerwować gdy ktoś nie kryje pozycji ale wyzywanie go od idiotów itp. to już lekka przesada). Masz czasem zbyt dużą obsesje na temat osób które używają wspomagaczy. Według mnie to jest bardzo dobra cecha ale takie szybkie decyzje mogą się spotkać z karą gdy dużo osób , które dostały od Ciebie bana ale dostaną ub. Czasami wchodzę na specta i wtedy zaczynasz wyzywać i zachowywać się jak po prostu nie dojrzała osoba. Jesteś zbyt pewny siebie co właśnie doprowadziło mnie do takiej decyzji. Podam przykład co do twojej odwagi: dostałem zgłoszenie od Ciebie że jest cziter wchodzę na specta a ty zaczynasz nawet nadmiernie gadać do podejrzanego ,że wszystko się nagrywa i zaraz banki poleci.... On mogł wtedy szybko wyłączyć czity i bym miał mniej dowodów na jego czitowanie gdyby napisał wniosek o ub. Moje zdanie to nie jeśli się poprawisz to może zmienię decyzję bo wierzę ,że ludzie nie są jednostronni.
 7. tak -sm -kulturalny -doświadczenie jako administrator
 8. NIe: Mało jeszcze jesteś na serwerze daj się poznać. +wiek +doświadczenie +sm
 9. Jestem na NIE: Każdy lubi grać tym co lubi a według mnie granie awp na 2vs2 jest gorsze chyba że osoba zna tylko rampe :v.
 10. Według mnie dobrą opcją by było zakazywanie przechodzenia graczy z drużyn przegrywających do wygrywających. Gdy gracze przechodzą różnica miedzy teamami coraz bardziej się zwiększa i dochodziło do takich sytuacji że można było zdobyć 2 rundy i potem ,że tak powiem każdy czekał na swoją kolei do lepszej drużyny. Gracze mogliby przechodzić do przegrywających ale na odwrót już nie bo od tego jest autobalans. Według mnie za 1 razem kick za 2 razem ban 5min i za każdym kolejnym kara zwiększa się o 100% oczywiście dla osoby która robi to ciągle w ciągu 1 dnia. Potem resetuje się i zaczyna od kicka.
 11. Tak: -staż -sm -gt Jak nie będziesz dawać ludziom noclip to Cie może przyjmie ;v
 12. hmmhhmhmhm ;3 -członek ubt -już trochę się poznaliśmy i jest opanowany -chęci -ogarnięty Masz mój głos dzieciaku
 13. Na tak: -milutki -doświadczenie -kochany -sm @ Szogunszanuję twoją krytykę w stosunku do @ kavoskoale przez wakację grałem z nim na om #1 jeszcze go nie znając i bardzo przyjemnie mi się z nim spędzało czas. Oczywiście może ma jakiś charakter ale to znaczy że będzie pewny w stosunku co robi a poza tym każdy robi czasem błędy. Patrząc na jego zdolności, gt , doświadczenie i poparcie innych adminów sądzę że się nadaje. Z innej strony gdy chciałem być na om #1 adminem nie przyjęto mnie ze względu na moją urazę co do nie których z wcześniejszych serwerów a jak teraz widać jestem a adminem i się trzymam więc @ Szogunludzie się zmieniają ^^.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Utwórz nowe...