Jump to content

Nowe
Serwery

Chcesz dołączyć do nas ze swoimi serwerami? Zgłoś się do Właściciela forum!

Napisz!

Rekrutacja
Trwa

Rekrutacja na Opiekunów serwera Trwa! Nie czekaj i złóż podanie już teraz!

Zobacz temat

Podanie wtórne na admina - Mulu

Mulu
 Share

Recommended Posts

1. Nick z Serwera: Muluツ❤✈
2. Imię - Łukasz
3. Wiek - 15 lat, lecz głos w miarę dojrzały.
4. Steam ID - STEAM_0:0:132020916
5. Czas spędzony na Serwerze - Nie posiadam, lecz gram na serwerze, gdy się jeszcze nazywał 'Projekt S.'
6. Doświadczenie w adminowaniu na serwerach CS:GO: Byłem adminem na tym serwerze i mam doświadczenie adminowskie jak i ogólne o grze i zachowaniach graczy.
7. Znajomość obsługi admina (x/10): 7/10
8. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie - Gdyż chciałbym pomóc w upilnowaniu graczy oraz porządku na serwerze. Często się zdarza sytuacja gdzie nie ma administratora, bądź jest jeden i nie może przypilnować obu drużyn. 
9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: - Myślę, że jakieś 5-10h tygodniowo, zależy ile będę miał czasu oraz ile roboty w domu. Kiedy nie mam co robić od razu mogę włączyć komputer i obserwować sytuację na serwerze.
10. Posiadasz mikrofon?: TAK.
11. Akceptacja Regulaminu admina/serwera: Akceptuję.
12. Linki do poprzednich podań - Brak, gdyż poprzedniego forum już nie ma niestety ;/
13. Kontakt - Podajemy do siebie kontakt - https://steamcommunity.com/id/Mulusik/

Powtórzę, iż byłem tutaj adminem i informacja dla Weak'a, że będę już obserwował bacznie wszystkie wzmianki dotyczące serwera Only Mirage jak i tego forum. Pragnę też zaznaczyć, że czasem przeglądam forum na telefonie gdzie nie jestem zalogowany na moje konto ani na żadne inne. Nie komentuję postów na forum, lecz od tej pory dla ważniejszych postów będę pisał swoją opinię. 

Cytat

Nie posiadam, lecz gram na serwerze,

GT nie posiadasz? Przecież każdy tam ma dostęp. Podaję link niżej.

https://www.gametracker.com/player/Muluツ❤✈/147.135.199.68:270

-czas

+- wiek,

osobiście to Cię pamiętam, bo grałeś i miałeś wtedy admina, a później chyba zrezygnowałeś? ręki nie dam, ale chyba tak.

ogarniałeś w każdy razie. Jednak nie przesadzaj, że jeden admin nie upilnuje obu drużyn, tak na marginesie.

jestem skłonny być na tak, jednak tylko i wyłącznie przy poprawie aktywności na serwerze, bo w obecnym stanie rzeczy, tak być nie może + delikatna poprawa aktywności na forum i będzie w porządku.

@ domen12331 mordeczko, ale on ma doświadczenie, o czym też napisał XD

@ MulusikPL dobra rada, nie komentuj podania, bo zjedzą ;p

• Like 1
  • Thanks 1

Byłem adminem jakieś dobre pół roku, więc nie wiem czemu piszesz, że nie mam stażu. A nie posiadam chodziło o GameTrackera, ale pomyliłem to z czym innym ;d

Miła , kulturalna osoba . Gra na serwerze codziennie , wcześniej miał dłuższą przerwę ale znowu powrócił do grania w cs go . Ma dojrzały głos , posiada sprawny mikrofon . Był wcześniej adminem kiedy serwer nazywał się inaczej , więc doświadczenie jak najbardziej posiada . Według mnie jest to dobry kandydat na administratora.

• Owner

Na NIE

- Aktywność, nie widziałem cię kupę czasu

- Podanie dosyć chaotyczne (GT nie podane...... + Totalny Chaos)

- Wypowiadasz się we własnym podaniu, dajesz podanie i czekasz na odpowiedzi, tyle w temacie.

- Zero aktywność na forum, ludzie czy to tak ciężko wyrobić ? Macie podane wymagania, a nawet takiej błahostki u ciebie nie ma....

- "Pragnę też zaznaczyć, że czasem przeglądam forum na telefonie gdzie nie jestem zalogowany na moje konto ani na żadne inne." To już nas nie interesuje, aktywność na forum musi być wyrobiona a nie jakieś wymówki że nie jestem zalogowany.

Pamiętam cię, ale widzę cię pierwszy raz na forum od stuleci, nie wspomnę już o serwerze i defakto mogę cię sklasyfikować tak samo jak osobę która ma 0 postów na forum, aktywność wynoszącą 2h w ciągu 1 miesiąca.

Nie widzę u ciebie kompletnie żadnych plusów dlaczego warto by cię przyjąć, ŻADNYCH.

I nie, nie jest to żaden rodzaj riposty w twoją stronę, po prostu stwierdzam fakty, to że posiadałeś admina na tym serwerze nie znaczy że w 100% zasługujesz na niego i teraz. Dodatkowo pomimo naprawdę nie małego stażu na forum masz jakieś śmieszne 2 posty, z czego te 2 posty są w twoim podaniu.

• Like 2

15 godzin temu, Karcok napisał:

Na NIE

- Aktywność, nie widziałem cię kupę czasu

- Podanie dosyć chaotyczne (GT nie podane...... + Totalny Chaos)

zacytuje karcoka bo chyba wszystkie najwazniejsze fakty zostaly tutaj zawarte... 

• Like 1

Dnia 9.11.2018 o 19:57, domen12331 napisał:

i tu juz sie nie zgodze z @ wampir5014 ktory pisze ze @ MulusikPL gra codziennie 

widocznie napisałem w swoim poście

Dnia 9.11.2018 o 21:54, wampir5014 napisał:

Gra na serwerze codziennie , wcześniej miał dłuższą przerwę ale znowu powrócił do grania w cs go

że gra na serwerze codziennie od czasu kiedy powrócił do grana w csgo . Więc od tego czasu kiedy wrócił gra na serwerze codziennie , czasami może tam nie wbije ponieważ może ma inne sprawy , ale praktycznie gra każdego dnia . 

1 minutę temu, wampir5014 napisał:

że gra na serwerze codziennie od czasu kiedy powrócił do grana w csgo . Więc od tego czasu kiedy wrócił gra na serwerze codziennie , czasami może tam nie wbije ponieważ może ma inne sprawy , ale praktycznie gra każdego dnia . 

Wampir...  Jestem na serwerze codziennie ale to chyba wiesz jak i wiekszosc  graczy na mirku. Mulu znam jesszcze z d2 ale na tym serwerze widzialem go chyba raz zaraz po napisaniu podania.  Nwm czemu jeszcze tak desperacko go bronisz ale moim zdaniem nie nadaje sie bo juz sklamal w podaniu ... (5-10h tygodniowo) w chwili obecnej ode mnie ma zaliczona 1 godzine choc pewnie tez nie cala... 

• Like 1

5 godzin temu, Dejv napisał:

Wampir...  Jestem na serwerze codziennie ale to chyba wiesz jak i wiekszosc  graczy na mirku. Mulu znam jesszcze z d2 ale na tym serwerze widzialem go chyba raz zaraz po napisaniu podania.  Nwm czemu jeszcze tak desperacko go bronisz ale moim zdaniem nie nadaje sie bo juz sklamal w podaniu ... (5-10h tygodniowo) w chwili obecnej ode mnie ma zaliczona 1 godzine choc pewnie tez nie cala... 

dobra dejv masz racje , i właściwie popieram to co napisałeś . I poza tym odp na pytanie Domena . I nie bronie go tylko stwierdzam fakty jakie miały wcześniej miejsce na serwerze ponieważ grał on na serwerze kilka dni pod rząd , ale najwyraźniej nie ma czasu na granie i właściwie teraz sam przesuwam się  powoli w stronę na nie  ale wolę pozostać  neutralny. Bo jeżeli takie same sytuacje miały by miejsce jak by miał  admina i by  nie miał by czasu na grę  to po co taki admin . 

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

podanieodrzucone.png

Ponowne podanie możesz złożyć po upływie 7 dni.

Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU

Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.