Skocz do zawartości

wampir5014

Użytkownik

Reputacja

3 Neutralny

Informacje

 • Gracz
  CSGO
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Miłosz
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Serwer
  [CSGO] MIRAGE

Kontakt

 • Snapchat
  wampir5014
 • Steam
  https://steamcommunity.com/id/wampir5014/
 • GG
  0

Ostatnio na profilu byli

383 wyświetleń profilu
 1. JESTEM NA TAK +wiek +mikro +czas -aktywność na forum
 2. Jestem na TAK Osoba która posiada duże doświadczenie z cs , więc z pewnością zobaczy osobę która czituje .Miał kiedyś admina kiedy serwer nazywał się inaczej więc doświadczenie jak najbardziej jest . Co do wieku jak najbardziej nie ma żadnych zastrzeżeń . Praktycznie codziennie widuje go na serwerze zazwyczaj około po 20 . Mam tylko jedno zastrzeżenie co do ilości postów ale myślę że z pewnością je nadrobi :) .
 3. dobra dejv masz racje , i właściwie popieram to co napisałeś . I poza tym odp na pytanie Domena . I nie bronie go tylko stwierdzam fakty jakie miały wcześniej miejsce na serwerze ponieważ grał on na serwerze kilka dni pod rząd , ale najwyraźniej nie ma czasu na granie i właściwie teraz sam przesuwam się powoli w stronę na nie ale wolę pozostać neutralny. Bo jeżeli takie same sytuacje miały by miejsce jak by miał admina i by nie miał by czasu na grę to po co taki admin .
 4. widocznie napisałem w swoim poście że gra na serwerze codziennie od czasu kiedy powrócił do grana w csgo . Więc od tego czasu kiedy wrócił gra na serwerze codziennie , czasami może tam nie wbije ponieważ może ma inne sprawy , ale praktycznie gra każdego dnia .
 5. Miła , kulturalna osoba . Gra na serwerze codziennie , wcześniej miał dłuższą przerwę ale znowu powrócił do grania w cs go . Ma dojrzały głos , posiada sprawny mikrofon . Był wcześniej adminem kiedy serwer nazywał się inaczej , więc doświadczenie jak najbardziej posiada . Według mnie jest to dobry kandydat na administratora.
 6. jestem na tak Miła , ogarnięta osoba . Gra dosyć często na serwerze , posiada sprawny mikrofon . Według mnie jest to dobry kandydat na administratora.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Utwórz nowe...