Skocz do zawartości

MulusikPL

Użytkownik

Reputacja

45 Pomocnik

2 obserwujących

O MulusikPL

 • Urodziny Czerwiec 16

Informacje

 • Gracz
  CSGO
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Łukasz
 • Lokalizacja
  Warmińsko-Mazurskie
 • Serwer
  [CSGO] MIRAGE

Kontakt

 • Steam
  STEAM_0:0:132020916
 • GG
  0

Ostatnio na profilu byli

668 wyświetleń profilu
 1. Mimo, iż zrobiłem sobie przerwę od serwera to wypowiem się. Prawda, trochę jest to irytujące, że ktoś robi 3/4 fragi na rundę, a i tak z punktami wychodzi na minus. Można by zmienić cały system odejmowania / dodawania punktów, żeby nowi gracze nie wpływali tak mocno na system punktów u topowych graczy na serwerze. A co do pomysłu twojego z zakresem, to można by zrobić co np. 500 pkt jakąś barierę bezpieczeństwa by gracz nie mógł tracić dalej punktów.
 2. Na tak + wiek + podanie + aktywny na serwerze + doświadczenie
 3. Na NIE + Podanie + Wiek - Nie widziałem cię, nowy jesteś - Czas spędzony na serwerze Powiem tak jak Misiek. Pograj trochę, zrób aktywność, poznaj graczy i wtedy śmiało pisz podanie 😉
 4. Więc tak. Koniec rundy leci bodajże Szmitek. Rozgrzewka znowu leci Szmitek i słychać tylko wrzaski, żadnych słów ze strony Meow'a nie było słychać, tylko muzyka. W tym samym momencie można było usłyszeć jedną osobę mówiąca 'wyłącz to'. Jak, iż muzyka była głośna to odniosłem się do regulaminu serwera 'Puszczanie muzyki = perm mute' Nie dostałeś ostrzeżenia to fakt, lecz w regulaminie w punkcie 2.6 nie ma żadnej mowy o ostrzeżeniu. Dodałeś cudzysłów. Odbieram to jako cytat, czyli moje słowa. Nie napisałem czegoś takiego. Po całej sytuacji napisałeś: Powinieneś się wstydzić, żeby za coś takiego gaga dawać. Więc po prostu odpisałem, że powinieneś się wstydzić czegoś takiego słuchać, puszczać, w kontekście - bardzo głośna muzyka i słychać w tle okrzyki Szmitka. Zero twojego głosu. Moim zdaniem ewidentnie mogłem to odebrać jako puszczanie muzyki na serwerze, ponieważ - tutaj podkreślam - na koniec mapy, jak i na początek następnej było słychać to samo, czyli głośną muzykę + krzyki Szmitka. Nie wspominam już nawet o Twoim @ Meownieodpowiednim zachowaniu na pv Steam. @ Karcok @ Meow. Twoje podziękowanie zawierało także nieprzyzwoity język, a i na przyszłość - 1 temat 1 post.
 5. Myślę, że kolejny plugin pogorszy jeszcze bardziej sprawę varu. Zdecydowanie na nie.
 6. SteamID: STEAM_0:0:132020916 Liczba: 1

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Utwórz nowe...