Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

STARY STYL ŻEGNAMY, WITAMY NOWY!

Zapoznaj się z możliwościami nowego

Zobacz temat

TRWA KONKURS TOP3# MAJ

Zapraszamy wszystkich do udziału!

Zobacz temat

FACEBOOK KATUJEMY!

Zapraszamy wszystkich do polubienia naszego fanpage!

Zobacz temat

FILM PROMUJĄCY SIEĆ

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego naszą sieć!

Zobacz temat

Partnerzy

MulusikPL

Użytkownik

Reputacja

34 Pomocnik

2 obserwujących

O MulusikPL

 • Urodziny Czerwiec 16

Informacje

 • Gracz
  CSGO
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Łukasz
 • Lokalizacja
  Warmińsko-Mazurskie
 • Serwer
  [CSGO] MIRAGE

Kontakt

 • Steam
  STEAM_0:0:132020916
 • GG
  0

Ostatnio na profilu byli

467 wyświetleń profilu
 1. Mimo, iż zrobiłem sobie przerwę od serwera to wypowiem się. Prawda, trochę jest to irytujące, że ktoś robi 3/4 fragi na rundę, a i tak z punktami wychodzi na minus. Można by zmienić cały system odejmowania / dodawania punktów, żeby nowi gracze nie wpływali tak mocno na system punktów u topowych graczy na serwerze. A co do pomysłu twojego z zakresem, to można by zrobić co np. 500 pkt jakąś barierę bezpieczeństwa by gracz nie mógł tracić dalej punktów.
 2. Na tak + wiek + podanie + aktywny na serwerze + doświadczenie
 3. Na NIE + Podanie + Wiek - Nie widziałem cię, nowy jesteś - Czas spędzony na serwerze Powiem tak jak Misiek. Pograj trochę, zrób aktywność, poznaj graczy i wtedy śmiało pisz podanie 😉
 4. Więc tak. Koniec rundy leci bodajże Szmitek. Rozgrzewka znowu leci Szmitek i słychać tylko wrzaski, żadnych słów ze strony Meow'a nie było słychać, tylko muzyka. W tym samym momencie można było usłyszeć jedną osobę mówiąca 'wyłącz to'. Jak, iż muzyka była głośna to odniosłem się do regulaminu serwera 'Puszczanie muzyki = perm mute' Nie dostałeś ostrzeżenia to fakt, lecz w regulaminie w punkcie 2.6 nie ma żadnej mowy o ostrzeżeniu. Dodałeś cudzysłów. Odbieram to jako cytat, czyli moje słowa. Nie napisałem czegoś takiego. Po całej sytuacji napisałeś: Powinieneś się wstydzić, żeby za coś takiego gaga dawać. Więc po prostu odpisałem, że powinieneś się wstydzić czegoś takiego słuchać, puszczać, w kontekście - bardzo głośna muzyka i słychać w tle okrzyki Szmitka. Zero twojego głosu. Moim zdaniem ewidentnie mogłem to odebrać jako puszczanie muzyki na serwerze, ponieważ - tutaj podkreślam - na koniec mapy, jak i na początek następnej było słychać to samo, czyli głośną muzykę + krzyki Szmitka. Nie wspominam już nawet o Twoim @ Meownieodpowiednim zachowaniu na pv Steam. @ Karcok @ Meow. Twoje podziękowanie zawierało także nieprzyzwoity język, a i na przyszłość - 1 temat 1 post.
 5. Myślę, że kolejny plugin pogorszy jeszcze bardziej sprawę varu. Zdecydowanie na nie.
 6. SteamID: STEAM_0:0:132020916 Liczba: 1
×
×
 • Utwórz nowe...