Jump to content
Konkurs, do wygrania rękawice! ×
ally

Wywiad z Dejmano

Recommended Posts

• Popular Post

0C82F0A5-E4D7-4165-A363-D3064E5B3F3D.png

Dzisiaj przygotowałam dla was wywiad i to nie byle kim, bo z naszym Vice @  dejmano. Jeśli chcecie dowiedzieć się nieco więcej o jednym z naszych osiedlowych monitoringów zapraszam do dalszej części! 

88945C96-9748-4E5D-A0E2-C8159A01D33E.png

Play_Boy.png.dceef50d58a43683c6965ec9a8f7f969.png

Witajcie dzisiaj mam zaszczyt przeprowadzić wywiad, z naszym Vice Adminem (werble) Dejmanem!!! Hejka maleńki, jak wiemy jesteś dość skrytą osobą, która nawiązuje bliższe znajomości z mało kim! Może powiedz nam na początek jakieś podstawowe informacje, by nowi użytkownicy mogli Cię trochę poznać.
Play_Boy(1).png.99740c5a24a304e0536b046bb079a57c.png

Cóż za ciepłe przywitanie mi zaserwowałaś. Dzięki za wybranie mnie w wywiadzie, oraz hej Ally aka najskromniejsza osoba na tej sieci, nieodkryty talent redaktorski. Z marszu trudne pytanie, gdyż nie lubię o sobie opowiadać, zwłaszcza na zawołanie. Co mogę powiedzieć? Stary chłop, w tym roku stukną mi 24 lata, klub 27, straszny ze mnie bipolar w tym roku, 186cm wzrostu, ciemnobrązowe włosy, brak znaków szczególnych, pochodzę ze słonecznego el paso, zwane również jako Podlasie. Nie takie złe jak to ludzie mówią. Pracuje od momentu skończenia szkoły, cały czas w tej samej firmie budowlanej o której mówiłem w poprzednim wywiadzie. Skończyłem technikum budowlane, nie pije, nie palę, to nie mój klimat, nie mam już hobby, więc na tym skończę odpowiadać na to pytanie.

Zatrzymując się w połowie, chciałabym poruszyć temat twojego pochodzenia. Masz może jakieś ciekawe korzenie, sławne persony w rodzinie a może ty sam jesteś jej największym powodem do dumy.

Sławne? Kiedyś może i tak. Znana Polska firma transportowa, kiedyś byli rozpoznawani, o ile można nazwać to sławą. Milionowe zarobki, niestety kłótnie szybko pogrążyły rodzinny biznes. Aktualnie mój wujek jest dyrektorem w jednej z największej firmy budowanej w Polsce, a ja? chyba za wcześnie na takie słowa. Czas pokaże.

Wielcy ludzie przynoszą wielkie sukcesy, dlatego trzymam za Ciebie kciuki! Zostając przy temacie rodziny, opowiedz nam o swoim dzieciństwie. Z czym Ci się ono kojarzy, może jest to jakiś smak, szkoła, znajomi, atmosfera w domu.

Dzięki Aleksandro, ja również trzymam kciuki za Ciebie i Twoją przyszłość. Oj dzieciństwo było mega szalone. Gdy byłem mały, rodzice zapewniali mi dużo rozrywki. W latach, kiedy rodzinny biznes jeszcze istniał, zabierany byłem na różne wypady, do parku rozrywki, do zoo, wyjazdy do dalszej rodziny, przez pół Polski. Potem zostałem zapoznany z moim kuzynem który mieszkał na co dzień w Belgii, a do nas zjeżdżał tylko na wakacje. Liczne rozrywki na osiedlu, k tyle dobrze, bo kilka lat temu nasza spółdzielnia mieszkaniowa dbała o młodzież i zapewniali nam w wakacje zawody w siatkówce i piłce nożnej, więc przez kilka lat (bodajże z 5 czy 6) aktywnie brałem w nich udział. Piękne czasy, człowiek spędzał 2/3 dnia na podwórku. Szkoła również nie zawiodła, bo to w sumie dzięki niej został obudzony we mnie "duch sportu". Podróże po Polsce i udziały w zawodach sportowych w koszykówce, wpadło kilka medali i pucharów.

Podobno pytanie proste, ale jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się czytać, tak szczegółowej i opisanej z pasją historii. Widzę, że jesteś bardzo dumny z rodziny. Jednak jej cząstka, jest z tobą również na Katujemy prawda? Możesz zechcesz się podzielić tym sekretem z forumowiczami. Ja z moim szczęściem w możliwościach stalkera doszłam do prawdy sama…

To żaden sekret. Wiele osób wie o tym, ale nie są w stu procentach tego pewni, a ja celowo wkręcałem ludzi, że nie znam się z Kejmanem prywatnie. Nie będzie to wielkie odkrycie, ale przyznam otwarcie, że ww osoba to mój brat, starszy czy młodszy? To pozostanie naszą tajemnicą. Nie ukrywając, są ludziki, którzy znają całą prawdę, nie wymienię ich, musicie się domyślić. Ciekawi mnie wiedza na nasz temat, co udało Ci się wystalkować? Musisz mi kiedyś ją przedstawić:D

Przedstawię Ci wszystko ze szczegółami, ale to w swoim czasie bo aktualnie zajmujemy się Tobą. Idąc kroczek dalej opowiedz nam jak wyglądały twoje początki kariery gamera, bo jak większość wie twoje zdolności w Cs są na wysokim poziomie.

Akcja zaczyna się ponad 10 lat temu. Pierwszy komputer, pierwsze granie. Zaczęło się od zwykłego zombie plague w 1.6, serwer od sky arena zombie, może ktoś grał. Spodobała mi się gra, spędzałem w niej co raz więcej czasu, aż do odkrycia polskich serwerów. Mixy, pierwszy turniej 2vs2 - może Was zdziwię lub nie, grałem z kejmanem i wygraliśmy. Wszystkie mecze praktycznie dla nas z wynikiem 16:0 XD. [mam nawet filmik wrzucony na pamiątkę - TURNIEJ
Potem praca, lepszy komputer i porzuciłem 1.6, przeszedłem na GO, z którym jestem do dziś.

Czyli standardowo, od gierki do gierki. To jak weszliśmy już na temat CS, to opowiesz nam jak wspiąłeś się aż tak wysoko. I co cię zmotywowało do tego osiągnięcia?

Zacznę od końca. Co mnie zmotywowało? chyba głód rywalizacji. W cs 1.6 tego nie było, ogólnie ciężko było o zebranie ekipy i strzelenie mixa, czy zwykłego mieszańca 5 vs randomy. Moja gra opierała się głównie na serwerach FFA, only dd2 czy najzwyklejsze jailbreaki/paintball. W csgo jest o wiele inaczej. Platforma faceit, bo głównie tam gram, mmy aktualnie nie są warte uwagi, zerowy anticheat, mierny dobór rang. Wracając do FC, jak wiadomo lub nie, to tam najlepiej nabiera się doświadczenie z gry, co raz lepsi przeciwnicy, system elo, po prostu zaciekawiło mnie to i chciałem zobaczyć jak daleko mogę dojść, bo przecież gram w to ponad 10 lat? Zwykła chęć sprawdzenia umiejętności i szczerze mówiąc, przebiłem swoje oczekiwania. 
Jak się wspiąłem? To była ciężka przeprawa, znalezienie dobrej ekipy graniczyło z cudem, a może to ja byłem zbyt wymagający? to już inny temat. Tak samo jak na pro scenie, wszystko jest możliwe, trzeba znaleźć swój "dream team", co jest nie lada wyzwaniem.

Cudownie to ująłeś i opowiedziałeś z pasją. Czy pamiętasz swoje początki z Katujemy? A może powiesz nam co Cię zachęciło, by do niego dołączyć i co najważniejsze zostać. Po twoim profilu na forum widać, że jesteś już tutaj prawie 8 lat!

8 lat temu to założyłem konto tylko w jednym celu, a była to reklama innej sieci serwerów. Aktywnie siedzę tutaj od 2017 z przerwami. Początki pamiętam i do bardzo dobrze, utkwiła mi w pamięci akcja związana z h2k, to właśnie tam stał serwer dd2 Gosi i Zawiszaka. Dzień jak każdy inny, skończyło się banem, ktoś mnie chyba rozpisał i ban został nałożony przez bansa. Chcąc grać musiałem się odwołać. Do dziś pamiętam jak twardo ubt trzymało się swojej decyzji, nie zamierzali zdejmować mi bana, wtedy wyskakuje Zawiszak cały na biało i stanął w mojej obronie, gdyby nie on to kto wie jak potoczyłaby się moja historia z katujemy, zapewne nie byłbym dziś tu z Wami.
H2K upada, serwer zmienia sieć, a ja idę za nim. Pierwsza posada i rezygnacja z tej samej rangi, admin dd2. Początkowo admini nie przepadali za mną, bo znali moją historię, ale to była kwestia czasu. Następną posadą był admin AWP, lecz serwer nie wytrzymał długo, postanowiłem wrócić znów na dawne dd2. Czułem "głód", chciałem wykazać się na innej randze. 8 lat temu na zareklamowanej przeze mnie sieci pełniłem głównie rangi funkcyjne, opiekun serwera/junior admin, tak więc chciałem to samo kontynuować tutaj. UBT 1.6, następnie za cel obrałem moderatora. Kilkanaście miesięcy później awans na global moderatora, aż do vice administratora. Jednym z głównych powodów dlaczego zostałem tutaj, to chyba atmosfera jaka panowała tu od zawsze, mili i pomocni ludzie którzy nigdy nie odmówili pomocy nowym. Serwery w tamtych latach były topowe w Polsce, więc rozgrywka była na wysokim poziomie.

Miło widzieć osobę, która po prostu jest zafascynowana tym światem a nie „leci ja rangi”, jak to się tutaj nazywa. Po twojej rzetelności i sumienności można śmiało stwierdzić, że wiesz co robisz i w jakim celu. Jednak patrząc też na złe strony, być może jest tu ktoś, lub coś co Ci bardzo przeszkadza.

Jest. Myślę, że nie ma tu takiej osoby, której wszystko pasuje. Styl, a bardziej kolorystyka - od zawsze nie przemawiał za mną złoty kolor, niektóry uważają go za "prestiżowy", dla mnie jest zbyt jasny. Ułożenie forum, a raczej ustawienie działów. Najbardziej mnie kłuje dział od resocjalizacji, ja nigdy nie byłem zwolennikiem czitowania i nie rozumiem dlaczego takie osoby mają prawo do pisania odwołań. Czaje, więcej graczy na forum, ale co z osobami które zbierały dowody na jakich leszczy, skoro po 6 miesiącach ich starania mogą pójść na marne. Kończąc, z chęcią przywróciłbym permbana dla pewnych osób, które wróciły po fuzji sieci, ale nicki zostawię dla siebie.

Spicy spicy, tak jak lubię. Prócz wrogów są też sojusznicy, czy masz na forum swoje zaufane grono, z którymi dzielisz się owymi nickami?

Owszem, mam. Ploteczki z nimi to sama przyjemność, nadajemy na tych samych falach.

Cieszę się, że masz takich ludzi wokół siebie! Zostając przy temacie relacji międzyludzkich, może opowiesz nam jak to wygląda/ło u Ciebie w miłości.

Miłość, temat rzeka. O związkach nie będę zanudzać, była taka jedna kilka lat temu, niewypał krótko mówiąc, na początku było super, fajnie, później nie potrafiliśmy się w ogóle dogadać. Aktualnie samotnik, nie wiem na jak długo, bo nie szukam, chyba mam dość. Co będzie to będzie, nie podejrzewam, że będę sam do końca, czuję w kościach. Nastały takie czasy, że już zbytnio nie przywiązuję się do relacji, człowiek po przejściach, wiesz jak jest. Cytując klasyk "bo jestem biały i młody, chcę tylko kasy nie żony"

Rozumiem Cię w 100%, sama nie miałam łatwo w tym temacie. Mam nadzieję, że w końcu trafisz na tą jedyną, która nie tylko doprowadzi Cię do pustego portfela, ale też przyprawi o motylki w brzuchu. Wiem, że jesteś osobą, która jak większość kocha muzykę. Zechciałbyś się podzielić z twoim music tastem?

Podoba mi się większość stylów muzycznych, rap, hip-hop, pop. Aktualnie rządzi u mnie phonk, ale mój gust często się zmienia. Polski rap kiedyś do mnie przemawiał, teraz bardzo rzadko która nuta mi podpasuje. Szczerze mówiąc, to mogę słuchać dosłownie wszystkiego, ale... heavy metal niech trzyma się ode mnie z daleka.

Haha, heavy metal nie jest po prostu dla każdego. Może masz w takim razie jakieś swoje top 3 utwory, na ten moment, albo do których lubisz wracać.

Owszem mam. Był to trudny wybór, jest wiele piosenek które brzmią mega według mnie. Pewnie wiele osób zaskoczę,

1. After Dark x Sweater Weather

2. Marco Luka - paradise (Official Video)

3. CtrlAltDelete  ThxSoMch - Hate. (Official Music Video)

Nutki wpadające w ucho, me gusta. Czy jesteś osobą, która dopasowuje piosenkę do nastroju, czy raczej tą, która posłucha wszystkiego co poleci z playlisty?

Zależy od dnia szczerze mówiąc. Muzyka ma duży wpływ na mój nastrój. Niekiedy jest on zły, to odpalam coś pod ten "styl", lub szukam czegoś na poprawienie humoru. Ciężko będzie mi to uogólnić, myślę, że mam takie dni kiedy wiem, że nic mi nie poprawi nastroju i odpalam coś ponurego, lub kiedy przejdzie mi ta faza, bo nie ukrywając, jest to dla mnie aktualnie jeden z najgorszych roków, więc jestem strasznym bipolarem. Przygotowałem sobie specjalną playliste pod takie dni, żeby zaskoczyć samego siebie XD

Tworzenie i podpisywanie playlist na odpowiedni nastrój to moje ulubione zajęcie. Dziękuję, że zgodziłeś się na przeprowadzenie wywiadu, ale mam jeszcze dla Ciebie grę, czy zechcesz wziąć udział?

Chętnie, co tam przygotowałaś?

Podam Ci 10 forumowiczów, natomiast ty będziesz musiał dobrać do nich kolory, wedle własnego uznania.

@  Rudzia [SZARY]

@ Karcok [CZERWONY]~ XD.

@ kejmaN. [ŻÓŁTY]~ Bo to jego ulubiony kolor.

@ Nomak [CZERWONY]~Jak 3k elo.

@ basiunia [POMARAŃCZOWY]

@  LEGENDAR [FIOLETOWY]~Zapamiętałem go z among usa xD.

@  Titania [ŻÓŁTY]~Zawsze wesoła.

@  MLK. [CZARNY]~Taki nieznajomy tajemniczy.

@  BaNaN [ŻÓŁTY]~Wiadomo dlaczego.

@ ElementaR [BRĄZOWY]~Sam nie wiem dlaczego tak.

Dziękuję Ci za udział i za znakomite odpowiedzi, mam nadzieję, że Tobie również się podobało. Czy chcesz kogoś pozdrowić?

Również dziękuję za mile spędzony czas, całe szczęście pytania nie były trudne, chwała Ci za to. Pozdrawiam każdego,  bez wyjątków

Mam nadzieję, że dotrwaliście do końca a razem z tym dowiedzieliście się czegoś ciekawego o naszym @  dejmano .

Do zobaczenia następnym razem!

88945C96-9748-4E5D-A0E2-C8159A01D33E.png

• Like 5
  • KAT 1
  • Wow 1
  • I love it 13

19 minut temu, dERYL napisał(a):

Proszę  Państwa! To jedyna sytuacja kiedy mogliście poznać dejmana XD

Super praca @  ally !

Wystarczy wbić na om9 i tam dejmano pyka xD 

Super Pracka kiedy pora na Pana Jacka?:meow:

• Like 2
  • Wow 1
  • I love it 1

• Owner

Faceity piękna sprawa od lat, ale czy teraz jest sens grania w nie dalej? Jeżeli valve nie spie**** akcji bo są w bardzo dobrym położeniu, dopracują system rankingowy to być może faceit upadnie, a może nie upadnie ale na pewno straci multum graczy. 

Wywiad naprawdę dobry, ale te kolory to to pod koniec zafundowały mi prawię zeza 

• Like 1
  • Haha 1
  • I love it 1

• Moderator

Jeszcze raz dzięki za wywiad, całe szczęście nie była to znów @  Titania  i uniknąłem trudnych pytań, nad niektórymi musiałem siedzieć dobre kilkanaście minut żeby odpowiedzieć, prześlij mi pocztówkę z wakacji :leonardo:

• Like 2
  • I love it 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.