Skocz do zawartości

Łasica

UNBAN™ [CS 1.6]

DONATOR

Użytkownik przekazał dotacje 100,00 zł!

Reputacja

341 KAT

4 obserwujących

O Łasica

Admin CS 1.6 [ONLY DD2 #2], Donator
 • Urodziny 28.07.1992

Informacje

 • Gracz
  CS 1.6
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Kuba
 • Lokalizacja
  Rzeszów
 • Serwer
  [CS 1.6] DD2 #2

Kontakt

 • Steam
  STEAM_0:1:3393881
 • GG
  0

Ostatnio na profilu byli

1001 wyświetleń profilu
 1. Gracz został odbanowany Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 2. Gracz został zbanowany! Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 3. Mam jedno pytanko: dlaczego dd2#1, a nie dd2#2? ;> HEJ!
 4. Łasica

   Kosz ub 유

  Temat został przeniesiony do kosza! Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 5. Gracz został zbanowany! Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 6. Gracz został zbanowany! Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 7. Odniosę się do jednego lekką dygresją - w 18:51 na początku owszem, ma celownik na ziemi, ale wychyla już z celownikiem na wysokości głowy, trochę po lewej od enemy. Tu nie ma przeskoku z ziemi na głowę. Obaj zbanowani.
 8. Drzwi, jajko i ZIEMNIAK, to było otwarcie każdego zgadywania XD A no i ćma i byk rządzą... ^^ a no i @ Bulbuś wrzucił screena, na którym wygrał :D
 9. Witamy. Zaproś więcej znajomych do Nas ;)
 10. @ Zawiszak? @ Gosia ?! Zamykam, by nie było spamu.
 11. Witamy serdecznie, proszę się rozgościć. Zaraz zaparzę kawusię.
 12. Gracz został odbanowany Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Utwórz nowe...