Jump to content

Łasica

UNBAN™ [CS 1.6]

DONATOR

Użytkownik przekazał dotacje 100.00 PLN!

Community Reputation

370 KAT

3 Followers

About Łasica

Admin CS 1.6 [ONLY DD2 #2], Donator
 • Birthday 07/28/1992

Informacje

 • Gracz
  CS 1.6
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Kuba
 • Lokalizacja
  Rzeszów
 • Serwer
  [CS 1.6] DD2 #2

Kontakt

 • Steam
  STEAM_0:1:3393881
 • GG
  0

Recent Profile Visitors

1,052 profile views
 1. Gracz został zbanowany! Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 2. Gracz został odbanowany Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 3. Zresetuj router i daj znać edytując pierwszy post czy pomogło.
 4. No i tutaj dalej ich się nie doczekaliśmy. Po jednek (czytaj: JEDNEJ) akcji na demko to trochę mało. Mogło być rzeczywiście info, mógł być fart, że akurat założył sobie akurat to miejsce do wyczekiwania (np jeśli chodzi o demko nr 1). Następnym razem wrzuć demko z hltv z jakimiś czasówkami, bo po jednej akcji gdybyśmy mieli banować, to sam bym już tu nie grał. Trzeba ocenić grę i zachowanie w przeciągu całej mapy, a nie tylko jednej akcji. Pozdrawiam i życzę miłego dnia, Łasica.
 5. Gracz został odbanowany Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 6. Gracz został zbanowany! Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 7. Mam jedno pytanko: dlaczego dd2#1, a nie dd2#2? ;> HEJ!
 8. Łasica

   Kosz ub 유

  Temat został przeniesiony do kosza! Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 9. Gracz został zbanowany! Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 10. Gracz został zbanowany! Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Create New...