Jump to content

Titania

Urlopowicz

Titania last won the day on June 14

Titania had the most liked content!

Community Reputation

1,687 Expert

8 Followers

Informacje

 • Gracz
  CS 1.6
 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Polska
 • Serwer
  [CS 1.6] DD2 #2

Recent Profile Visitors

2,279 profile views
 1. Nick: @ Titania Powód: sesja/praca/odpoczynek/reset Data: 24.06 - 13.07
 2. I znowu smuteczek :( Powodzeni w życiu! Masz racje, lepiej wcześniej zacząć polowanie na samice 3maj się!
 3. Niestety nikt nie udzielił trzech prawidłowych odpowiedzi, jednak najszybsza, udzielając dwóch prawidłowych odpowiedzi, okazała się @ xKarcia wygrywając tym samym konkurs! Prawidłowe odpowiedzi: Numer 1: @ Dudnes Numer 2: @ debas_Jan Numer 3: @ Karcok Wygranej gratulujemy oraz życzymy wielu sukcesów na sieci! @ xKarciaw sprawie nagrody skontaktuje się na PW.
 4. Witam serdecznie w rundzie finałowej, do której zakwalifikowali się: @ Nati, @ xKarciaoraz @ roLf. Zasady już znacie, lecz ze względu na uzyskanie tej samej ilości punktów, spotykamy się w rundzie dogrywkowej, czyli WIELKIM FINALE, który wyłoni zwycięzcę. W finale mogą brać udział tylko osoby, które się do niego zakwalifikowały! Przed Wami trójka użytkowników. Waszym zadaniem jest oczywiście prawidłowe wytypowanie kto znajduje się na każdej z fotografii. W przypadku kolejnego remisu, pod uwagę będzie brana szybkość udzielenia odpowiedzi. Powodzenia! NUMER 1 PODPOWIEDŹ: O nie! Wykupili wszystkie żubry z promocji NUMER 2 PŁEĆ: mężczyzna PODPOWIEDŹ: Idzie ktoś raszować? NUMER 3 PODPOWIEDŹ: Ups, ten czerwony napój to nie soczek
 5. Brawo! @ xKarcia udzieliła prawidłowej odpowiedzi i zgarnia +5 punktów! Tym samym jako trzecia dostała się do rundy finałowej wraz z @ Nati oraz @ roLf Gratulacje i do zobaczenia jutro o godzinie 19:00!
 6. Przed Wami użytkownik numer 14 Przed typowaniem proszę zapoznać się z zasadami: ZASADY PŁEĆ: kobieta PODPOWIEDŹ: ostatnia samica Przypominam, że warto typować innych użytkowników, niż osoba powyżej, ponieważ punkty zgarnia ten, kto najszybciej udzieli prawidłowej odpowiedzi. Po rozpoznaniu użytkownika zostanie automatycznie zamieszczona przeze mnie taka informacja. Powodzenia! PUNKTACJA: @ dejmanovsky 5 pkt @ Nati 10 pkt @ Artengo 5 pkt @ Twixmax 5 pkt @ NeQ. 5 pkt @ xKarcia 5 pkt @ boomer_ 5 pkt @ Ves 5 pkt @ roLf 10 pkt UWAGA: W przypadku remisu w konkursie, jutro odbędzie się runda finałowa
 7. Brawo! @ roLf udzielił prawidłowej odpowiedzi i zgarnia + 5 pkt!

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Create New...