Jump to content
[ARENA 1v1] Konkurs, wygraj rękawice! ×
[MIRAGE #2] Wygraj skiny ×
visca

[1673] Pytanie na dziś

Recommended Posts

• Donor

Łóżko siostry mojej koleżanki. Teorytycznie to nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie to że mieszka ona 60km ode mnie, plus ja jeszcze wieczorem byłem u siebie na domówce XD. Do dzisiaj nie pamiętam jak się tam znalazłem :dogeKEK:

• Haha 7

• Admin TeamSpeak 3

To fajną akcję wam opowiem. Dziesięć lat temu z kumplami wzięliśmy żuka z plandeką od mojego dziadka. Pojechaliśmy po alko, a potem nad jezioro. Zaparkowałem autko zaraz przy brzegu jeziora była to dzika plaża, więc nie było problemu wjechać. Radyjko na full i zaczęliśmy baj lando. Wszyscy spaliśmy pod plandeką w żuku nie byłoby w tym nic dziwnego. Obudziliśmy się rano, a to była niedziela. Słoneczko piękna pogoda i w cholerę ludzi. Ja uchylam plandekę patrzę i mówię chłopaki mamy problem xD. Mina ludzi bezcenna, gdy widzi żuka na plaży i pięciu chłopa wychodzących z niego. :haha:

• Haha 7

• Investor
4 godziny temu, Vixie napisał(a):

Na ławce pod Aldi :KEKW:

No i to ja szanuję :dogosmile:

Jeżeli chodzi o spanie, to chyba nie miałem jakiegoś dziwnego miejsca, ale zdarzyła się drzemka w łazience na toalecie :kappa:

PanPukawka  

Nie pamiętasz, jak spałeś w warsztacie u mnie xD?

• Haha 4

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.