Jump to content
Opiekun serwera - OTWARTA REKRUTACJA ×
visca

Pożegnanie.

Recommended Posts

• Deserved

Cześć wszystkim. Ciężko mi to pisać, ale odchodzę. Czuje kompletne wypalenie, a z drugiej strony życie prywatne zaczyna mi się rozwijać i nie jestem w stanie tyle czasu poświęcić na forum. Rozpoczynam nowe życie, niestety już bez forum. Dziękuje Wam Czerwoni za szanse. Wam moderatorzy za udana współpracę i pozostałym, z którymi miałem raz lepszy kontakt, raz gorszy. Jeszcze raz dziękuje! 

• Like 3
  • Thanks 1
  • Wow 4
  • Sad 37
  • I love it 1

dzięki za wszystko Karol :peepolove: i mam nadzieje, że sportowy kontakt nadal będzie utrzymywany :feelssadmann:
trzymaj się i powodzenia :feelssadmann::peepoBrokenHeart:

• Like 2
  • I love it 3

• Head Admin

Dziękuję kochany za tyle wspaniałych rozmów na TS3, wspólnych gierek, jak i fenomenalnym zajmowaniem się swoimi obowiązkami. Wracaj do nas jak najszybciej! :kotek:

• Like 2
  • I love it 4

Nie spodziewałem się że kiedyś będziesz musiał w ogóle pisać pożegnanie :c Trzymam kciuki i życzę Tobie powodzenia w życiu prywatnym <3

• Like 1
  • I love it 4

• Legend

Szkoda że uciekasz, bo jesteś potrzebny tak samo jak każdy inny tutaj. Dziękujemy za wszystko i oby mimo wszystko życie prężnie się rozwijało i byś osiągnął to, czego pragniesz! Powodzenia :pandalove:

• Like 2
  • I love it 3

Cos sie kończy, coś zaczyna. 

Jedyne co można życzyć to powodzenia! Mam nadzieję że będziesz wbijał od czasu do czasu na ts ♡

• Like 1
  • I love it 3

• Deserved

Bardzo szkoda, że odchodzisz. Jeszcze dobrze się nie poznaliśmy, a tu takie coś. :feelssadmann:

Jednak trzeba pamiętać, że życie prywatne jest najważniejsze, dlatego rozumiem Twoją decyzję. 

Pamiętaj o nas i odwiedzaj w wolnej chwili! :pepelove:

• Like 1
  • I love it 3

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.