Jump to content

Odrzucone Podanie na Admina

Recommended Posts

Imię: Michał. Wiek 16lat, mutacja głosu tak, nick na serwerze Toxic. Doświadczenie w administracji posiadam byłem adminem A 2 serwerach lecz nie dało się dogadać z resztą adminów. Mam nadzieję że dostanę admina gdyż dziś po 3 w nocy graliśmy sobie I biegali na spinbotach I w ogóle A nikogo z administracji nie było pisałem zgłoszenie jak coś. Pozdrawiam ; D

• Haha 1

2 godziny temu, Oprst napisał:

Imię: Michał. Wiek 16lat, mutacja głosu tak, nick na serwerze Toxic. Doświadczenie w administracji posiadam byłem adminem A 2 serwerach lecz nie dało się dogadać z resztą adminów. Mam nadzieję że dostanę admina gdyż dziś po 3 w nocy graliśmy sobie I biegali na spinbotach I w ogóle A nikogo z administracji nie było pisałem zgłoszenie jak coś. Pozdrawiam ; D

Byłeś adminem na dwoch serwerach, a nigdy nie widziałeś wzoru albo regulaminu..
@ Karcok@ Weak'uś. 

• Haha 1

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

podanieodrzucone.png

Ponowne podanie możesz złożyć po upływie 7 dni.

Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU

Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom. 

• Haha 1
  • Zły 1
  • Uwielbiam 1
By Karcok,

Ty, pal gumę od mojego serwera. Kto ci zezwolenie dał?

By Ry!,

Twoj serwer :O od kiedy? Sam sobie dalem widzac takie daremne podanie ^^

By Karcok,

Mój serwer bo o niego dbam. A Może ja go przyjąć chciałem? XD

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

• Create New...