Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

STARY STYL ŻEGNAMY, WITAMY NOWY!

Zapoznaj się z możliwościami nowego

Zobacz temat

TRWA KONKURS TOP3# MAJ

Zapraszamy wszystkich do udziału!

Zobacz temat

FACEBOOK KATUJEMY!

Zapraszamy wszystkich do polubienia naszego fanpage!

Zobacz temat

FILM PROMUJĄCY SIEĆ

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego naszą sieć!

Zobacz temat

Partnerzy

Weak'uś.

Technik

Weak'uś. wygrał w ostatnim dniu Czerwiec 12

Weak'uś. ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

1283 Legenda Katujemy

O Weak'uś.

 Właściciel Serwera
 • Urodziny Marzec 1

Informacje

 • Gracz
  CSGO
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Matełko
 • Lokalizacja
  Z daleka.
 • Serwer
  TeamSpeak3

Kontakt

 • Steam
  WeakLove
 • GG
  0

Ostatnio na profilu byli

26232 wyświetleń profilu
 1. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 2. Napisać, żeby nie wchodził bez zmiany IP. WSZEDŁ! Z tego widzę to i tak masz inne IP. OMGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG
 3. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 4. Ręce opadają, to sobie sprawdzaj kiedy Ci się IP zmieni, bez zmiany IP nie wchodź na serwer bo Cie znów automat zbanuje.
 5. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 6. Chyba macie jajca na oczach, że nie widzicie odpowiedniego działu.
 7. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 8. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 9. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 10. Nie chce mi się rozpisywać bo nie mam czasu, lecz przywrócenie samych noży nie ma sensu. Dodanie do broni nieskończoną ilość ammo nie ma sensu, sens ma to, jeżeli ustawię nieskończoną ilość magazynków. Asta la vista baby.
 11. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 12. https://steamcommunity.com/profiles/76561197960737159 Ujowy jesteś.
 13. W ostatnim czasie Valve dość mocno spuściło z tonu, skupiając się na poprawie i wydajności samej gry. Wczorajsza aktualizacja była odrobinie większa, jednak również poprawiła rzeczy związane z działaniem CS:GO. Ostatnie trzy aktualizacje były skupione głównie na samej poprawie działania CS:GO. Dzisiejsza aktualizacja według deweloperów skupia się na dwóch rzeczach: poprawie wydajności gry oraz półprzezroczystości modelu FBI. Najprawdopodobniej w najbliższym czasie nie zobaczymy większych zmian w grze, ze względu na zbliżający się Major w Berlinie. [MISC] Naprawiono półprzezroczystość postaci FBI. Dodano kilka poprawek do stabilności serwerów i klienta gry. Artykuł Aktualizacja CS:GO 12.06.2019 – Poprawa przezroczystości modelu FBI oraz stabilności serwerów pochodzi z serwisu IzakTV. Wyświetl więcej
×
×
 • Utwórz nowe...