Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

Partnerzy

Zaloguj się, aby obserwować  
Efiks

Odrzucone podanie Efiks v3

Polecane posty

Nick z serwera: Efiks

Imię: Kacper 

Steam ID: STEAM_1:1:440477005

Czas spędzony na serwerze: https://www.gametracker.com/player/Efiks [Natka <3]/147.135.199.68:27015/

https://www.gametracker.com/player/Efiks/147.135.199.68:27015/

Doświadczenie w adminowaniu na serwerach CS:GO: Byłem administratorem serwera onlymirage na innej sieci.

Znajomość obsługi admina:

4/10 Miałem admina, znam podstawowe komendy i umiem się nimi posługiwać;

Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Jestem aktywnym i miłym graczem, nie wyzywam nie potrzebnie oraz nie prowokuje kłótni. Co prawda posiadam dosyć małe doświadczenie ponieważ tylko raz miałem taką rangę, ale myślę że dam radę na tym stanowisku. Moim zdaniem mogę się przydać obecnej administracji przez to, że mam dużo czasu wolnego i mogę na spokojnie grać dłuższy czas na serwerze.  Często pomagam graczom jeżeli mają jakieś pytania i zgłaszam osoby łamiące regulamin. Aktywnie biorę udział w "życiu" forum jak i serwera.

A jeżeli chodzi o coś o mnie to mam na imię Kacper będę uczyć się teraz w drugiej klasie technikum oraz nie mam  szczególnych zainteresowań.

Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 2-4h

Posiadasz mikrofon?: Tak

Akceptacja regulaminu admina/serwera: Tak

Linki do poprzednich podań: 

Kontakt: FB, https://steamcommunity.com/profiles/76561198841219739/, forum

Konto Prime?: Tak

Blokada VAC?: Nie

• Haha 1

Na tak

Nie byłomnie na serwie gdy były jego wcześniejsze podania i nie wiem jak się zachowywał ale jest miły doświadczenie ma czemu nie dać szansy. Zachowuje się normalnie + czas na serwerze. Ale widziałem komentarze pod poprzednimi podaniami i mam trochę wątpliwości xD

• Dzięki 1

+ gt 

+ wiek

-/+ sm

+ estetyczne podanie

Od poprzedniego podania poprawiłeś zachowanie chociaż nie jestem pewien co do tej zmiany.

Wiec dam ci małe tak

• Dzięki 1

3 godziny temu, BieluS napisał:

Od poprzedniego podania poprawiłeś zachowanie chociaż nie jestem pewien co do tej zmiany.

Zmiana wymuszona koniecznością napisania następnego podania 

-zachowanie 

-brak wyczucia sytuacji 

-konflikt z administracją, a to raczej zła droga by być dobrym adminem bo my jak możemy nawzajem sobie pomagamy

+Wiek 

Nie.

• Like 1
  • Dzięki 1
  • Uwielbiam 2

-/+ sm
- Masz dalej spine z połową administracji, piszesz że nie prowokujesz do kłótni, a raczej to ty wywołałeś konflikt z administracją a nie oni
- Moim zdaniem masz problem z oceną czy ktoś jest odpalony czy nie. Ostatnio w ciągu 3 minut zgłosiłeś mi 5 różnych osób, z czego jedna okazała się odpalona.  
+Wiek

Musze niestety dać na NIE
PS: Nie miałem z Tobą nigdy konfliktu, ale czasami jesteś nie do zniesienia i w niektórych momentach  aż mi nerwy puszczają .

• Like 3
  • Dzięki 1

- sm

Cytat

- Brak konfliktów.

przez tydzień, dwa?

+ aktywność na forum, serwerze

8 godzin temu, clixxu. napisał:

Zmiana wymuszona koniecznością napisania następnego podania 

częściowo się pod tym podpisuję ^ jak to powiedział pewien gracz na serwerze: "nikt nie zmienia się w tydzień" i tym zakończę. 

jestem na nie.

@ Not t!k3rw mojej wypowiedzi został użyty sarkazm. (co do braku konfliktów)

• Like 2
  • Dzięki 1
  • Uwielbiam 2

Na NIE

-kultura, 

Po napisaniu swojej opinii pod twoim ostatnim podaniem wbiłem na serwer, a ty prowokowałeś mówiąc mikro +16 xd Nie wiem jak inni widzą spokój w tobie od 1 2 tyg, skoro dużo razy mnie prowokowałeś, pyskowałeś. Masz szczęście że musiałem ostrzegać, tak dostałbyś bana

-tak jak napisał clixxu zmiana wymuszona koniecznością napisanie kolejnego podania 

+GT

-odróżnianie dobrego gracza od haxa 

Efiks zanim ja dostałem admina, byłeś na prawdę spoko, fajnie się z tobą żartowało, gadało. jednak po tym jak ja dostałem admina i parę razy dałem ci słusznego mute,zmieniłeś się na gorsze, zwłaszcza zacząłeś prowokować głównie mnie.

Ale i tak Powodzonka 

• Like 1
  • Dzięki 1

Jeszcze NIE:

+wiek

+/-podanie

-zachowanie, minęło za mało czasu, żebyśmy zauważyli czy ta zmiana jest pod podanie czy na prawdę się zmieniłeś. 

• Like 2
  • Dzięki 1

Nadal za dużo głosów od adminów na nie.

Sam doskonale rozumiesz, że nie możesz wejść do administracji, mając tyle sprzeciwów od administratorów.

Musisz nadal ciężko pracować na zaufanie wszystkich... Przykro mi i życzę powodzenia, bo starasz się z podania na podanie, ale to wciąż za mało 

Mimo to wierze, że znajdziesz z adminami wspólny język.

• Like 1
  • Uwielbiam 1

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

podanieodrzucone.png

Ponowne podanie możesz złożyć po upływie 7 dni.

Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU

Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom. 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...