Jump to content

 Przyjęte Podanie na admina - cloudn

Recommended Posts

 1. Nick z serwera: cloudn
 2. Imię: Mateusz
 3. Wiek: 16
 4. Steam ID: STEAM_0:1:463309269
 5. Czas spędzony na serwerze ( GT i Stats ): GT: https://www.gametracker.com/player/cloudn/147.135.199.68:27015/  |  STATS: http://stats.weakips.pl/player.php?id=127
 6. Doświadczenie w adminowaniu na serwerach CS:GO: Na serwerach CS:GO żadne
 7. Znajomość obsługi admina ( x/10 ): 2/10 - Nigdy nie miałem admina, ale znam podstawowe komendy.
 8. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Hej, jak już zdążyliście przeczytać wyżej - jestem Mateusz i mam 16 lat, od września zaczynam edukację w technikum (Technik Informatyk). Jeśli chodzi o sport i zainteresowania - często pogrywam w koszykówkę, siatkówkę i piłkę nożną, a w wolnych chwilach lubię spędzić czas przed komputerem - interesuję się też e-sportem. Składam podanie na admina, ponieważ często zdarza się sytuacja, w której gracz lata odpalony, a nie ma w tym momencie żadnej osoby, która mogłaby temu w jakiś sposób zaradzić - taka też sytuacja miała miejsce dzisiaj, parę minut po 12:00. Mimo, że nie mam doświadczenia, to bardzo szybko się uczę i chciałbym się sprawdzić jako Admin Only Mirage. Kiedyś miałem admina na serwerze tf2, a z tego co pamiętam, to tam też chyba był SourceMod (jeżeli nie - przepraszam XD). Nawet jeśli go nie było, to jestem zapoznany z większością komend. Spełniam wszystkie wymagania oprócz wieku, więc czemu nie. Potrafię rozpisać demko i odróżnić cheatera od czystego gracza. Mam nadzieję, że wywiążę się ze swoich obowiązków i nie będę sprawiał problemów (jeśli oczywiście się dostanę:default_wink:.
 9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 1-2h, czasem trochę więcej.
 10. Posiadasz mikrofon?: [ TAK / NIE ] Tak, posiadam.
 11. Akceptacja regulaminu admina/serwera: Akceptuję regulamin admina | regulamin serwera i zastrzegam, że będę go przestrzegał.
 12. Linki do poprzednich podań: To moje pierwsze podanie.
 13. Kontakt: FB / Steam / Snapchat Forum / Teamspeak - praktycznie wszędzie jestem XD (Jeśli się dostanę, socialmedia podam na pv :default_wink:)
 14. Konto Prime?: [ TAK / NIE ] Tak, posiadam.
 15. Blokada VAC?: [ TAK / NIE ] Nie, nie posiadam.
 • Like 2
 • Uwielbiam 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

w końcu napisałeś

+wiek (dojrzały, miły, ogrania, nie toxic)

+GT

++Forum 

-SB (ale szybko ogarniesz)

+doświadczenie

  

Według mnie na admina nadajesz się, i to bardzo. Masz 16 lat (jak to mówią to tylko liczba) i w twoim przypadku to się zgadza. Zachowaniem jak i głosem dajesz wrażenie dużo starszego

Jestem Na wielkie TAK

 

Powodzenia

 

 • Like 1
 • Uwielbiam 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Create New...