Jump to content

Nowe
Serwery

Chcesz dołączyć do nas ze swoimi serwerami? Zgłoś się do Właściciela forum!

Napisz!

Rekrutacja
Trwa

Rekrutacja na Opiekunów serwera Trwa! Nie czekaj i złóż podanie już teraz!

Zobacz temat

[OS] `Pan Piotruś.

`Pan Piotruś.
 Share

Recommended Posts

Opiekun Serwera
Ten któremu zależy może osiągnąć wszystko to, tak samo jak ten, który dba o serwer i będzie jak Jezus w prowadzeniu swych baranów, lecz ten, który ma; lecz mieć nie chce będzie tylko miał, lecz nie będzie czerpał przyjemności z tego czym się kiedyś chwycił bo chce więcej!

Spoiler

- Minimum 15 lat.

- Działający mikrofon.
- Minimum 69 godzin przegranych na serwerze.
- Znajomość regulaminu serwera oraz forum.
- Wyróżnianie się kulturą osobistą.
- Niezbędna jest minimum podstawowa znajomość sourcemoda.

- Minimum 7 dni stażu na forum. 

Umiejętność bycia sprawiedliwym

* Chęć rozwoju serwera i zaangażowanie względem niego

* Dojrzałość

`Nick: `Pan Piotruś.
`Imię: Piotr
`Wiek: rocznik 92

`Staż na serwerze: od 27.10.2018
`Doświadczenie: Zaawansowane
`Znajomość sourcemoda [0/10]: 7.5/10
`Czy byłeś / byłaś już adminem?: Tak, również OS(bez ingeracji)

`Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Ze względu na tragiczny internet, który aktualnie znajduje się w moim domu staram się uczęszczać na serwerze tylko wtedy kiedy ping mi na to sprzyja jednak względem ów mam strasznie duży problem. W takim razie bez kłamania - 1/2h dziennie w godzinach ogólnodostępnych (czyt; przeważnie nocą ze względu właśnie na możliwość gierkowania; 22;45/02;00)

`Dlaczego Ty?: Cóż, tu zaczyna się historia od bardzo dawna temu... Dlaczego ja? Nie wiem.... Myślę, że chociażby dlatego, że mam większe zainteresowanie względem serwera jak teraźniejszy opiekun, o którym chodzą legendy na serwerze, że podobno istnieje. Słyszałem też, że ponoć jest widoczny, kiedy go nie ma więc jest w sumie jak Bóg, którego nie widzimy jednak możemy zobaczyć jego względy wobec serwera... 
A tak poważnie, dlaczego ja; No w sumie to co @up to czysta teoretyczna jak i praktyczna prawda, ale.... Jestem osobą odpowiedzialną, szukającą wrażeń. Wróć.... Przede wszystkim jestem osobą dojrzałą (27), która zna się na zasadach postępowania względem takich urozmaiceń jakim jest serwer dla graczy niższego wieku stanowego więc zależy mi na tym, aby nie tylko tym starszym, lecz jak i młodszym dobrze się żyło wśród społeczności serwerowej jaką jest 1v1 na katujemy.eu. 
Nie wywyższam się nad innymi jednak widzę, że jest straszna przepaść na serwerze między Adminami, którzy z lekka nadużywają swoje prawa wobec szarych graczy. 

Na serwerze brakuje stanowczej ręki, która zacznie ogarniać to i ów gdzie, a nie będzie tylko forumowym misiaczkiem. 
Jeżeli podejmujemy się stanowiska ów względem jakiegokolwiek serwera, nie patrzymy na swoje dobroci, a myślę, że dbamy o dobro serwera i dobro graczy? (chyba, że się mylę)
Przede wszystkim jestem osobą, która nie patrzy względem administracji serwera i kogo lubię, a kogo nie, lecz patrzę względem dobra serwera; czyli jeżeli nawet mój sąsiad wali w ch.... na serwerze i banuje/mutuje/gaguje ponad to niż powinien to nie zmienia to faktu, że również i on czy jak każdy inny admin zasługuje na upomnienie, ostrzeżenie czy karę- zero znajomości w pracy wyjebane po całości. 
Powyższe nie czytaj tego jako rygor, który CI się analizuje w myślach, bo też nie jestem typem Terrora... Jestem zwykłym, komunikatywnym graczem, który lubi fun. Lubi się pośmiać, lubi się pobawić czy nawet poprzeklinać i robić fun mimo jego wieku. (Nie czuję się jak stary, ale też nie jak kid)... Bardziej jako osoba dojrzała z poczuciem humoru x)

`Coś o sobie: Ogólnie to mam na imię Piotrek. W sumie to i się przywitam co mi umkło do zrobienia na tym forum :hi:
Jestem osobą energiczną, nie wywyższam ani nie zaniżam siebie wśród rangi ogólnej w Międzynarodej etykiecie człowieka. Na czas aktualny jestem lekko starszą osobą, bo wiek 27 robi swoje, jednak mimo to nie czuję się, na tyle ile wyglądam(25xD). Osobiście lubię oglądać filmy, fascynuje mnie wszystko i nic. Ciężko mi określić się względem hobby ponieważ go nie posiadam. Na pewno interesuje mnie pisanie, co myślę, że możecie zaobserwować w tekstach powyżej. 
W czas temu na innej sieci, przed tym jak dostałem się tu wraz z waszym najnowszym serwerem, który dołączył do sieci(stąd i ja) zajmowałem się redaktorką, którą ukażę wam w przyszłości na waszym forum - co prawda kopiuj/wklej lecz są to moje teksty, które po prostu zostaną przeniesione do was x)
Ogólnie 2tyg temu wróciłem do Polski i zostanę tu lekko do nowego roku, a dokładniej do ok. lutego ponieważ na styczeń zerezerwowany mam tatuaż więc myślę, że czasu jeszcze trochę jest co by zadbać o jeden z waszych serwerów, a nie w sposób, który na czas teraźniejszy robi to jedna z waszych osób
@ Dudnes.

`Posiadasz mikrofon?: +
`Kontakt: steam(po lewo przy profilówce), phone(dla @HA), Teamspeak (kanał 17; Poradnia dla dorosłych u Pana Piotrusia)
`SID: 
STEAM_1:1:88299062 
`Akceptujesz regulamin admina: +
`Akceptujesz regulamin serwera: +

#Edit:.

@PS;. Przepraszam, lecz podanie napisane na szybko (10min) z teraźniejszego toku myślenia, jeżeli bym czegoś zapomniał; dodać:)
@PS2;. Jeżeli zaś preferujecie Opiekuna ducha, to uznajmy powyższe podanie, za podanie o Admina, na okres próbny x)

@PS3;. Również nie miałem zamiaru obrażenia/obniżenia kogoś kompetencji bądź czegokolwiek w pisaniu powyższego podania.

Pozdrawiam
';...;' `Pan Piotruś.

• Thanks 1

Nie ma mnie ostatnio na serwerze, lecz wg. składanie podania o opiekuna w tym momencie jest idiotyczne. Jesteś na serwerze od 2,5 tygodnia, czyli z pewnością znasz każdego z adminów. Jak wpisuje twój nick w GT nic tam nie ma. Składasz podanie nie mając nawet admina, wiem, że nie jest to wymagane, ale naprawdę? Dopiero później dodajesz, że można to potraktować jak podanie o admina, bezsens. Doświadczenie zaawansowane, po czym piszesz, że twoja znajomość SM to 7.5/10..

Jesteś sporadycznie na forum, a jak już jesteś to osobiście na zauważam tego żebyś mega się udzielał. Zarzucasz @ Skiper brak aktywność na serwerze i osobiście też się trochę z tym zgadzam, ale wolę mieć takiego opiekuna niż kogoś kogo nawet nie znam i sam pisze, że w lutym już go nie będzie, a przez internet będzie sporadycznie. Napisałeś także o '' opiekunie duchu''. Chcesz tylko kolorek na forum? 

Moim zdaniem podanie złożone bez sensu skoro przy zakładce opiekun masz kłódkę. Chciałbym też znać wypowiedź innych adminów, których na pewno znasz.. @ IMean @ Sarcasm @ Leklo @ Smok @ adikadik @ GraBeK @ hot man @ highway  @ S383K @ Pietrek @ MajorSPZ

@ Ξvoque śmiało. 

• Haha 1

Traktuje jako podanie o Admina.
- gt / nie można się dopatrzeć.
~~~ bardzo rzadko widuje Cię na serwerze, a jak już to wychodzisz lub pomagamy Ci wyjść z pingiem 300+
+ wiek 
- sm (doświadczeniu i znajomość to chyba jakaś bujda więc daje minus)
+- chęci, ale podanie to nie wszystko.

Jestem na NIE.

• Haha 1

To podanie to żart? 

-kim ty jesteś 

-brak admina na opiekuna 

-gt

-aktywność na forum (brak sensownych postów) 

-podstawa na składanie podania na admina jest przegrany czas na serwerze a ty masz jego duże braki, a gdzie dopiero składanie podania na opiekuna 

-doświadczenie masz "podobno" zaawansowane a wyceniles swoje sm na 7,5 chyba już więcej nie muszę pisać w tym poście bo szkoda mi klawiatury 

• Haha 2

To jest dziwna sprawa. Moim zdaniem opiekun powinien być cały czas w kontakcie z adminami, wiem że jak napiszę do skipera choćby na steam to pomoże albo doradzi o to się nie boje, ale nie wyobrażam sobie opiekuna który jest 1-2 h dziennie przez wolny internet i nie będzie miał stałej posady bo w lutym musi coś załatwić tak samo zgodzę się z Kubenem że opiekun jak na dwa tygodnie na serwerze to dużo. A to osoba która powinna doświadczyć tego serwera od społeczności i mechaniki takie jest moje zdanie.

-gt

-slaby staż na serwerze

-mała aktywność dzienna tak jak napisałem 

Jestem na NIE

Z pozdrowieniami Kermit the Frog

• Like 1
  • Haha 1

Ależ Panowie, zluzujcie gumki :cry:

Przepraszam jeżeli, aż tak wam podniosłem ciśnienie tym podaniem, lecz to był zwykły bejt podanie x))
Przecież wiadomo, że z taką aktywnością  bym nie pisał podania o opiekuna na poważnie i jak wyżej zaznaczyliście bez wcześniejszego admina na serwerze. Brak znajomości ludzi na serwerze i przede wszystkim adminów od a do z tym bardziej odrzuca takie podanie, więc szło się domyślić, że jest tu gdzieś jakiś haczyk. 
Najzabawniejszy jest zarzut kolorku na forum :cat3:

Bejt miał służyć aktualnemu OS, aby ciut więcej od siebie pokazywał na serwerze, bo w sumie trochę średnio się gra na serwerze kiedy większość adminów z niego leje bekę. x( 

Także nie bierzcie na powagę czegoś co nie ma prawa bytu - time to grow up x) 

pozdrówki :* 

• Haha 5
  • Sad 1

-gt

-sm podobno 7,5 jakoś ciężko mi w to uwierzyć 

-pare razy Cię widziałem 

- pingi skoro takie masz jaka gwarancja, że ty będziesz dostępny 

Jestem na Nie

wracając do aktywności @ Skiper to może i na serwie go nie ma ale na Steam kontakt jest zawsze w razie problemów 

• I love 1

Temat nie potrzebny. Bajt na forum, poważnie? @ Skiper robi to co należy do jego zadań i tyle w temacie. Zamykam za nim zrobi się niepotrzebny spam...

• I love 1

Dodam tylko od siebie, że nie wymagam od @ Skiper siedzenia na serwerze, od tego głównie są Admini on ma inne obowiązki. 

Jeżeli chcesz startować na Admina nie widzę problemu, ale opiekun jest już zajęty i jeżeli chcielibyśmy zmienić go na pewno dowiedzielibyście się o tym.

Dwa, nie wiem jak traktować to podanie jako bajt całkowity czy tylko pod stronę opiekuna, podanie odrzucam jeżeli dalej będziesz miał chęci dla tego serwera złóż ponownie podanie za 7 dni.

• Like 1
  • I love 2

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

podanieodrzucone.png

Ponowne podanie możesz złożyć po upływie 7 dni.

Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU

Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.