Jump to content

Leklo

Użytkownik

Community Reputation

22 Neutralny

4 Followers

About Leklo

 • Birthday 02/12/2001

Informacje

 • Gracz
  CSGO
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Rafał
 • Lokalizacja
  Wrocław
 • Serwer
  [CSGO] ARENA 1VS1

Kontakt

 • Steam
  https://steamcommunity.com/id/MeaningLessness/
 • GG
  0

Recent Profile Visitors

1,481 profile views
 1. Nick : Keep My Coo SID : STEAM_0:1:225732723
 2. Na Nie - staż - kultura - zbyt mała styczność z serwerem - często na spect - konto pod podanie + wiek
 3. Osobiście jestem na Tak + Staż na serwerze + Wiek + Zachowanie jako administrator +/- urlopy które zdarzały się lecz nie za często w ostatnim okresie Kuben jest adminem z najdłuższym stażem na serwerze i prawdopodobnie z największym doświadczeniem.Choć jego poczucie humoru może czasem uderzyć jakiegoś gracza to jednak nie ma on na celu wyśmiania tej osoby. Również chciałbym zauważyć że urlop dla admina jak i dla opiekuna różni się, ponieważ obowiązki administratora pochłaniają w założeniu więcej czasu, więc uważam że kwestia urlopów kubena powinna zostać pominięta.
 4. Z ciekawości jaki był nick na smurfie?
 5. najlepszego dzieciaczku <3 @ IMean
 6. Zacznij reprezentować jakikolwiek poziom kultury i dopiero wtedy zacznij upominać resztę administracji. Pragnąłbym przypomnieć ci , iż jesteś administratorem na innych serwerach naszej sieci i powinieneś znać tak podstawowe zasady związane z działaniem serwera. Upominanie administracji i prowokowanie jej jest niekonieczne. Zastanów się nad swoim zachowaniem.
 7. Nick: Leklo Czas: 28.04.2019 - 01.07.2019 Powód : Musze odpocząć od ludzi i od gierki, obowiązek nie sprawia mi aktualnie przyjemności... . Okres prawdopodobnie będzie krótszy. Z góry dzięki. ;v
 8. Na Tak + znamy się od dawna + fenomenalne GT + kulutralny +/- SM lecz spokojnie możesz podciągnąć ten wynik +czas który możesz poświęcić + / - odzywaj się trochę częściej
 9. Steam ID : STEAM_0:1:51671591 Liczba : 43
 10. Aktualnie na nie - konto pod podanie - nie kojarzę osoby - gt Pograj, pokaż że się starasz.
 11. Nick: Leklo Powód: Wyjazd/Wycieczka za granice Data: 09.04.2019 - 14.04.2019

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Create New...