Jump to content

hot man

Admin CS:GO [ARENA]

DONATOR

Użytkownik przekazał dotacje 5.00 PLN!

Community Reputation

268 NoLife

6 Followers

About hot man

Donator
 • Birthday 01/23/1997

Informacje

 • Gracz
  CSGO
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Maciej
 • Lokalizacja
  Polska
 • Serwer
  [CSGO] ARENA 1VS1
 • Zainteresowania
  bicie słabszych

Kontakt

 • Steam
  https://steamcommunity.com/id/hotman/
 • GG
  0

Recent Profile Visitors

1,352 profile views
 1. Nick: hot man Powód: przeprowadzka Data: 11.03.20 - do odwołania (max 2-3tyg)
 2. Nick: hot man Imię: Maciej Wiek: 23 lata Staż na serwerze (W tym miejscu podaj link do gametracker'a): https://www.gametracker.com/player/hot man/145.239.237.170:27015/ no ale wiecie jak jest Doświadczenie w adminowaniu: Byłem administratorem na tej sieci przez rok czasu po czym spędziłem spory okres czasu jako opiekun Areny Znajomość sourcemoda [0/10]: 10 jeśli chodzi o zakres administratora. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze (dziennie/tygodniowo)?: Powiedzmy że aktualnie to 2 godziny dziennie. W weekendy do 5ciu godzin. Dlaczego Ty?: Jestem wyrozumiały, 200IQ here, potrafię ocenić sytuację jak nikt inny i posiadam ogromne doświadczenie. Łatwo mi złapać kontakt z innymi użytkownikami i graczami na naszej sieci serwerów co może dużo pomóc i mi samemu jak i wizerunkowi serwera. Posiadasz mikrofon?: Tak. Kontakt: Steam, fb i ewentualnie numer telefonu jeśli będzie potrzebne. SID: STEAM_0:1:95030945 Posiadasz konto Prime?: Tak Akceptujesz regulamin admina (link)?: Tak Akceptujesz regulamin serwera (link)?: Tak Zapoznałeś się z taryfikatorem kar (link)?: Tak
 3. Nick: hot man Imię: Maciej Wiek: 23 lata Staż na serwerze (W tym miejscu podaj link do gametracker'a): https://www.gametracker.com/player/hot man/145.239.237.170:27015/ no ale wiecie jak jest Doświadczenie w adminowaniu: Byłem administratorem na tej sieci przez rok czasu po czym spędziłem spory okres czasu jako opiekun Areny Znajomość sourcemoda [0/10]: 10 jeśli chodzi o zakres administratora. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze (dziennie/tygodniowo)?: Powiedzmy że aktualnie to 2 godziny dziennie. W weekendy do 5ciu godzin. Dlaczego Ty?: Jestem wyrozumiały, 200IQ here, potrafię ocenić sytuację jak nikt inny i posiadam ogromne doświadczenie. Łatwo mi złapać kontakt z innymi użytkownikami i graczami na naszej sieci serwerów co może dużo pomóc i mi samemu jak i wizerunkowi serwera. Posiadasz mikrofon?: Tak. Kontakt: Steam, fb i ewentualnie numer telefonu jeśli będzie potrzebne. SID: STEAM_0:1:95030945 Posiadasz konto Prime?: Tak Akceptujesz regulamin admina (link)?: Tak Akceptujesz regulamin serwera (link)?: Tak Zapoznałeś się z taryfikatorem kar (link)?: Tak
 4. Mi osobiście byłoby wstyd składać podanie po takim osraniu.
 5. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 6. Dodawanie kolejnych bajerów do serwera tylko pogorszy sytuacje czasami występujących lag/var spike'ów. Jeśli ktoś nie umie korzystać z u@ to wiecie kim jest :) Propozycje odrzucam.
 7. Szkoda, zamknij ktoś temat.
 8. Wchodząc na serwer akceptujesz regulamin który zabrania reklamowania stron (w tym wspomagaczy) jak i ich używania, normalna sprawa i wszyscy wiedzą jak to się kończy. Moim zdaniem bana dostałeś za własną głupotę ale jestem skłonny skrócić go do tygodnia gdy tylko @ KubeNsię wypowie :) + Takie rzeczy pisz w odwołaniach od bana, chyba że chcesz pozostać na permanentnej blokadzie i tylko się wypłakać. @ Dudnes@ Ry!(oznaczam dla zasady)
 9. Nick: hot man Powód: nakład pracy / ciągłe problemy ze zdrowiem (chore serce wariaty) Data: Do odwołania.
 10. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 11. Podanie przyjęte, pogadamy jutro rano bądź wieczorem.
 12. Nick: hot man Powód: odpoczynek/zdrówko Data: 28.05 - 09.06
 13. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Create New...