Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

STARY STYL ŻEGNAMY, WITAMY NOWY!

Zapoznaj się z możliwościami nowego

Zobacz temat

TRWA KONKURS MISS/MISTER

Zapraszamy wszystkich do udziału!

Zobacz temat

FACEBOOK KATUJEMY!

Zapraszamy wszystkich do polubienia naszego fanpage!

Zobacz temat

FILM PROMUJĄCY SIEĆ

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego naszą sieć!

Zobacz temat

Partnerzy

hot man

Opiekun Serwera

Reputacja

129 Expert

3 obserwujących

O hot man

Donator

Informacje

 • Gracz
  CSGO
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Maciej
 • Lokalizacja
  Polska
 • Serwer
  [CSGO] ARENA 1VS1
 • Zainteresowania
  Fotografia, sport, kuchnia.

Kontakt

 • Snapchat
  macipken
 • Steam
  https://steamcommunity.com/id/hotman/
 • GG
  0

Ostatnio na profilu byli

641 wyświetleń profilu
 1. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Proszę o kontakt na TeamSpeak 3, w celu dokończenia rekrutacji. Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 2. Przyjmuję na okres próbny 7dni :) Zgłoś się do mnie na steam.
 3. To może być coś w stylu starego delta homes, poszukaj coś w poradnikach jak usunąć delte i sprawdź pod kątem tego co się dzieje u Ciebie.. to gówno może się ukrywać nawet w końcówkach nazw skrótów do google chrome :c
 4. Ban nie jest za to że strzelasz jak nie wiem kto, tylko za to że w momencie w którym na Ciebie patrzyłem przy każdym Twoim dłuższym skoku celownik Ci latał jak szalony. Decyzja została podjęta przeze mnie, nakierował mnie na Ciebie @ Sarcasmjak i paru innych graczy. Dokładnym powodem i podejrzeniem do bana jest strafe script który jest formą wspomagacza/oszustwa.
 5. Odrzucam skargę, jak już pisałem Ci na pw "Nie biorę pod uwagę rzeczy ze steam i prywatnych rozmów". To wasza sprawa i nie mi ją rozwiązywać dopóki nie dzieje się to na arenie :) ps. Grabuś jest chol*rnie bystry. Pozdrawiam, hot man.
 6. Admin dostanie upomnienie słowne. Samo jako administrator katujemy mógłbyś wykazać się rozumem i siedzieć cicho, być może Smok nie słyszał kolegi więc padło na Ciebie. ps. 10minut to nie koniec świata więc nie pisz skarg o byle głupotę. Gorąco pozdrawiam, hot man :)
 7. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Proszę o kontakt na TeamSpeak 3, w celu dokończenia rekrutacji. Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 8. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Ponowne podanie możesz złożyć po upływie 7 dni. Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 9. Podanie odrzucam. Jeśli pograsz trochę dłużej, poznasz ludzi i administracje i nauczysz się SourceModa to przy następnej próbie (7dni odstępu między podaniami) może Ci się poszczęści.
 10. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 11. Odrzucam propozycje, było już dużo tego typu pomysłów i niestety chyba żaden nie przejdzie.
×
×
 • Utwórz nowe...