Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

STARY STYL ŻEGNAMY, WITAMY NOWY!

Zapoznaj się z możliwościami nowego

Zobacz temat

TRWA KONKURS TOP3# MAJ

Zapraszamy wszystkich do udziału!

Zobacz temat

FACEBOOK KATUJEMY!

Zapraszamy wszystkich do polubienia naszego fanpage!

Zobacz temat

FILM PROMUJĄCY SIEĆ

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego naszą sieć!

Zobacz temat

Partnerzy

hot man

Opiekun Serwera

Reputacja

226 NoLife

6 obserwujących

O hot man

Donator
 • Urodziny 23.01.1997

Informacje

 • Gracz
  CSGO
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Maciej
 • Lokalizacja
  Polska
 • Serwer
  [CSGO] ARENA 1VS1
 • Zainteresowania
  Fotografia, sport, kuchnia.

Kontakt

 • Snapchat
  macipken
 • Steam
  https://steamcommunity.com/id/hotman/
 • GG
  0

Ostatnio na profilu byli

835 wyświetleń profilu
 1. Pierwsze 10min było nieporozumieniem, tak jak mówiłem i to już mamy za sobą :) A teraz... "20. Zachowania i czyny prowokujące administratorów do nieodpowiednich zachowań są zabronione." Następne 10 minut śmieszkowałeś sobie z tego że powiedziałem "nieporozumienie" co uznałem za prowokację, nie dałeś sobie nic powiedzieć i uciszałeś innych. Ban zostaje i nie ma co dyskutować, zamykamy temat.
 2. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Ponowne podanie możesz złożyć po upływie 7 dni. Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 3. Niestety odrzucam, spróbuj za tydzień! Odzywaj się więcej, zapoznaj się z adminami i graczami i wtedy może coś zdziałamy ;)
 4. Tylko mi się obrywa :s
 5. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Ponowne podanie możesz złożyć po upływie 7 dni. Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 6. Wiesz co.. po prostu pograj trochę dłużej i spróbuj za tydzień lub dwa...
 7. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Ponowne podanie możesz złożyć po upływie 7 dni. Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 8. Ban zostaje, jesteś administratorem i powinieneś zrozumieć to co napisałem. Zamknij ktoś temat
 9. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Ponowne podanie możesz złożyć po upływie 7 dni. Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 10. Myślę że wystarczy mi toksycznych ludzi ze słabym mikrofonem :) Spróbuj ponownie za tydzień, popraw swoje zachowanie i może Ci się uda !
 11. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 12. Gratulacje! To Twój 10'ty mute więc nie pozostaje mi nic innego jak przedłużyć go do perma, taki jest mój werdykt. Jesteś toksyczny, obrażasz administracje i graczy. Nie potrzebuje takich osób jak Ty na arenie. Pozdrawiam, hot man.
×
×
 • Utwórz nowe...